Connect with us

Zadejte svůj dotaz

.

České celebrity

Jaký styl oblékání preferují naše celebrity?

V krásném prvorepublikovém prostoru Sněmovní 7 se konala módní přehlídka autorské módy návrhářky Vlaďky Kouřilové, která byla zároveň představením její módní značky Moment. Podle návrhářky by móda měla pro každou ženu sloužit jako kotva, protože když jsme ukotvené – když se cítíme dobře. Protože je móda určena všem ženám bez jakéhokoliv rozdílu, po mole nechodily profesionální modelky, ale opravdové české ženy z řad hereček, zpěvaček či moderátorek. A právě ty se redaktorce magazínu Zítřek svěřily s tím, co nejraději nosí.

Zdroj: Kateřina Fingralová
Zdroj: Kateřina Fingralová

Heidi Janků

Já s přibývajícím věkem nosím takové volné šaty. Paní návrhářka Vlaďka Kouřilová mi navrhovala, že mi je zkrátí, protože samozřejmě častěji nosím mini. Ale já jsem říkala, že ne, že si ráda vyzkouším zase něco jiného. A dopadlo to úplně dobře, když mám k šatům lodičky, vypadá to super. Materiál je navíc úplně úžasný, je takový jako kdybych na sobě nic neměla. Moc dobře se nosí a navíc tyhle šaty mají kapsy a to je u šatů nejvíc.

Co nesmí chybět ve vašem letním šatníku?

Šaty. Mám je ráda a moc jsem si je poslední dobou oblíbila. Člověk si k nim vezme jen adekvátní boty, případně doplňky a je oblečený. V rámci vystoupení pak kraťasy, které mám ráda, i když vím, že v šedesáti bych je už nosit neměla.

Zdroj: Kateřina Fingralová
Zdroj: Kateřina Fingralová

Jaké boty máte nejraději?

Je to různé. Tuto zimu jsem si oblíbila vysoké kozačky a vypadají hezky k mini šatům a nemusí být ani na podpatcích. V létě mám ráda tenisky a to jak ke krátkým, tak i k dlouhým šatům. A v rámci svých vystoupení musím mít lodičky, z kterých mě bolí nohy, ale nedávám to najevo. Což sice nikdo nepozná, ale poznám to druhý den já 😀

Jitka Asterová

Jak se cítíte v šatech, které jste dnes vynesla?

Cítím se v nich skvěle, tak že v nich budu dneska možná i spát 😊 Ta barva je úžasná, člověka úplně prozáří a ten materiál je tak příjemný, že v zimě otepluje a v létě chladí.

Jak se vám šla tato přehlídka?

Je to styl, kdy ty šaty můžete vzít pod legíny, pod džíny, k teniskám, k lodičkám. A proto jsou super, protože jsou na jakoukoliv příležitost.

Jakou máte ráda barvu?

Teď jakoukoliv kromě černé, i když ani ta v mém šatníku nechybí. Mám hrozně ráda jasné barvy a neuměla bych definovat, kterou preferuju nejvíc, ale teď asi modrou.

Zdroj: Kateřina Fingralová
Zdroj: Kateřina Fingralová

Co nesmí chybět ve vašem letním šatníku?

Určitě to jsou šortky, které navlíkám ve stylu – tričko a sako. A pak jsou to zavinovací šaty.

Jaké boty máte ráda?

Barefooty 😊 Ale pak boty bez podpatku. Hlavně tenisky a teď jsem si oblíbila conversky s vysokou platformou.

Linda Finková

Jak se cítíte v šatech, které jste dnes vynesla?

Perfektně, protože jsou zavinovací. Je to styl a střih, který mi vyhovuje, protože vyhovuje každé ženě, lichotí to každému.

Co nesmí chybět ve vašem letním šatníku?

Tílka, šortky a zavinovací sukně. A také žabky. Dokonce v nich umím i skvěle řídit, protože mám automat.

Zdroj: Kateřina Fingralová
Zdroj: Kateřina Fingralová

Máte v létě ráda šperky?

Já nevím, co bych o špercích řekla. Teď je zrovna nosím. Ale pak jsou doby, kdy je nenosím vůbec, protože hodně hraju na piáno, tak mi překáží. Navíc pořád něco vařím, umývám a tak. Ale jinak šperky ráda mám, třeba jeden z prstýnků, který mám, mi daroval exmanžel, ale já ho stále nosím, protože je mi příjemný. A nejsem z těch, že bych se po rozchodu zbavovala šperků, které ráda nosím. Naopak je ráda nosím dál, když jsou mi příjemné.

Miriam Chytilová

Můj nejoblíbenější módní styl je něco jak byznys casual, mám ráda pohodlnou módu. Móda mě baví, baví mě se na ní dívat a baví mě se oblékat. V poslední době pozoruju trend jako je udržitelná móda, takže mi vůbec nevadí sekáče. Mám ráda módu, která není úplně drahá, protože jak se říká, drahé věci umí kupovat každý. Ale krásné levné věci, to je vlastně taková radost.

Nějaké módní faux pas?

Mám takovou fóbii…jednou se mi na jedné akci stalo, že jsem měla černé punčocháče a udělalo se mi oko, které bylo vidět a já jsem se strašně styděla. Takže teď už, když musím mít punčocháče, nosím vždycky v kabelce náhradní….

Libuška Rohlíčková

Jaký módní styl preferujete?

Oversize, nic moc obtaženého, protože už na to nemám postavu po dětech. Mám ráda volnější oblečení, jednobarevné, nejvíce černá, šedá a béžová.

Vzpomeneš si na nějaké svoje módní faux pas?

To není zase tak dlouho… Předloni jsem byla na Slavících s Monikou Absolnovou a oblíkla jsem si šaty, které jsem si koupila ten den, a myslela jsem si, že to bude super. Ale když jsem udělala krok, tak se mi hrnula krajka, vypadala jsem příšerně a byla jsem z toho nešťastná celý večer.

Zdroj: Autorský text, Kateřina Fingralová

Může se Vám líbít

Celebrity

Syn Kateřiny Kornové Filip slavil 30. narozeniny. Narodil se den před narozeninami svého otce zpěváka a herce Jiřího Korna, takže pánové slavili v tandemu....

Celebrity

Kdo ještě neslyšel o vztahu modelky Agáty Hanychové a mediálního magnáta Jaromíra Soukupa, jako by snad ani nebyl. Zprávy o tomto nově vzniklém páru...

Celebrity

Sto lidí, sto chutí, říká jedno známé české pořekadlo. O tom, že se člověk nikdy nezalíbí všem, se na vlastní kůži přesvědčila také herečka...

Reality shows

Napínavý souboj o kmenovou a individuální imunitu, konec klíčového hráče i neprofesionální chování moderátora Ondřeje Novotného, které tvůrci reality show raději vystřihli, ale trochu...