Connect with us

Zadejte svůj dotaz

.

České celebrity

Jaroslava Obermaierová promluvila o údajných sebevražedných myšlenkách: Nechtěla jsem se zabít, novinář nepochopil vtip!

Nedávno se českým showbyznysem šířily zprávy o tom, že herečka Jaroslava Obermaierová kvůli energetické krizi nemá žádné peníze, a dokonce přemýšlí nad sebevraždou. Hvězda nekonečného seriálu Ulice ale v rozhovoru pro Expres sdělila, že se jednalo o čistou nadsázku a média udělala z komára velblouda.

Zdroj: Nextfoto
Zdroj: Nextfoto

Herečka Jaroslava Obermaierová, kterou mnoho lidí zná jako drbnu Vilmu Nyklovou z nekonečného seriálu Ulice, se před nedávnem svěřila, že se z důvodu nízkého důchodu a energetické krize musela přestěhovat z pražského bytu na venkovskou chalupu. Bojí se toho, co přinese budoucnost, a to především kvůli vysokým zálohám.

„Je mi jedno, jestli mám k obědu dva brambory, nebo biftek. Ale já potřebuju, aby mi bylo teplo. Jenže když to tak sleduju, co se děje kolem, mám takovou hrůzu! Bojím se, že nám vypnou plyn,“ přiznala své obavy serveru Aha! zděšená herečka, která zmínila i slova o sebevraždě.

Když se tato informace dostala do médií, lidé začali mít o herečku strach. Představitelka Vilmy Niklové nyní vše uvedla na pravou míru. Jeden novinář mi volal a vyslýchal mě, já mu stále říkala, že nemám čas. Pořád se mě ptal, co budu kvůli těm energiím dělat, tak jsem mu řekla: Co bych asi dělala, že asi skočím z okna. Nepochopil vtip a udělal z toho sebevraždu,“ rozpovídala se herečka ve videorozhovoru pro Expres.

„Vždyť sebevraždu páchá člověk v krizové situaci. Jestli nebude plyn, bude něco jiného,“ dodala naštvaně Jaroslava, která se musí smát i zvěstem, že prý nemá peníze na nájem či na placení různých poplatků. Chudobou prý rozhodně netrpí a pracuje z toho důvodu, že ji to jednoduše baví.

Zdroj: Expres.cz, Aha!, autorský text

Může se Vám líbít

Celebrity

Syn Kateřiny Kornové Filip slavil 30. narozeniny. Narodil se den před narozeninami svého otce zpěváka a herce Jiřího Korna, takže pánové slavili v tandemu....

Celebrity

Kdo ještě neslyšel o vztahu modelky Agáty Hanychové a mediálního magnáta Jaromíra Soukupa, jako by snad ani nebyl. Zprávy o tomto nově vzniklém páru...

Celebrity

Sto lidí, sto chutí, říká jedno známé české pořekadlo. O tom, že se člověk nikdy nezalíbí všem, se na vlastní kůži přesvědčila také herečka...

Reality shows

Napínavý souboj o kmenovou a individuální imunitu, konec klíčového hráče i neprofesionální chování moderátora Ondřeje Novotného, které tvůrci reality show raději vystřihli, ale trochu...