Connect with us

Zadejte svůj dotaz

.

České celebrity

Svatby slavných v roce 2022: Kdo do toho letos praštil?

Toto léto bylo svatbami přímo nabité. Vdávalo se, ženilo, tajilo a oznamovalo se ostošest! Navíc pro všechny níže zmíněné byla svatba premiérou a doufejme, že i derniérou. Kteří slavní dali sbohem svobodě?

Zdroj: Nextfoto
Zdroj: Nextfoto

Vojtěch Kotek (34)

Hercova svatba byla velkým překvapením, neboť ji s partnerkou Radanou dokázali utajit. Kotek svou vyvolenou poprvé ukázal světu loni na MFF v Karlových Varech a letos 30. června ji pojal za manželku. Veselka se konala v bývalém vládním areálu Vystrkov na Orlíku. To ale nebylo jediné překvapení, s kterým se Vojta tento rok vytasil… Radana byla už v době svatebního obřadu v požehnaném stavu a o pár měsíců později se jim narodil syn. Slavný „rafťák“ oznámil narození svého chlapce prostřednictvím Instagramu. „Hubert I. Šman Kotek. Je tu s námi! Vítej synáčku! Milujeme tě!“ radoval se novopečený tatínek začátkem října.

Karlos Vémola (37) a Lela Ceterová (33)

Veselku naopak vůbec netajili Karlos s Lelou. Svatební obřad a následné mecheche se uskutečnilo 28. července na Občanské plovárně v centru Prahy. Manželé si vzájemně nasadili snubní prsteny pod dohledem oddávajícího, herce Jiřího Krampola a za účasti obrovského publika, ve kterém nechyběla média, informující o detailech svatby. Nicméně obrovské pozdvižení vyvolal již zmíněný Jiří Krampol jako oddávající. Zvedla se totiž vlna spekulací, že celá událost je pouhým divadlem pro veřejnost, protože herec nikoho oddávat nemůže. Dvojice o pravosti obřadu dlouho mlžila, posléze oba sdíleli na svých Instagramech fotografie z reálného obřadu, na nichž byli jen oni a svědci. Ze snímků bylo patrné, že Vémolovi si řekli skutečné „ano“ ve stejný den, jak bylo prezentováno v médiích, akorát se lišilo místo a čas.

Jakub Štáfek (32)

Jakub Štáfek alias problémový fotbalista Julius „Lavi“ Lavický do toho letos praštil. „Ano“ mu řekla maminka jejich společné dcery Olivie, snoubenka Dominika. Jakub přitom nechával dlouho všechny napnuté, o tom svědčí i to, co řekl v televizním pořadu 7 pádů Honzy Dědka. „Uvidíme, jak to všechno půjde. Třeba ta svatba nedopadne. Ale přál bych si, aby to dopadlo,“ prohlásil. Svatba se nakonec uskutečnila, což přes sociální sítě vyzradil ženichův kamarád, „hlas Love Islandu“ Vašek Matějovský. „Když se vám žení kamarád, to je jedna věc, ale když se vám žení brácha, to je věc druhá,“ propálil na Instagramu. Seriálový Lavi vlezl do chomoutu 22. července.

Veronika Kašáková (33)

Finalistka České Miss 2014 se po devíti letech vztahu dočkala snubního prstenu. S partnerem Milanem, s nímž má syna Matyáše, plánovali svatbu už od loňského podzimu. Jejich „den D“ se odehrál letos v srpnu ve skanzenu Stará Ves u chomutovského zooparku. Zajímavostí je, že modelka se za svého stávajícího chotě měla provdat již v minulosti, ze svatby ale nakonec sešlo. Navzdory tomu má jejich příběh šťastný konec a Veronika je jasným důkazem toho, že na dobré věci se vyplatí počkat.

Zdroj: Nextfoto
Veronika Kašáková je již vdanou paní.
Zdroj: Nextfoto

Eva Perkausová (28)

Začátkem roku se moderátorka Eva Perkausová provdala za letitého přítele a podnikatele Ivana Hecka. Informaci si nejprve nechávala pro sebe, rozhodla se ji uveřejnit až ve vysílání zpráv, kde překvapila i svého kolegu Romana Šebrleho. „U Hlavních zpráv vás vítá Roman Šebrle a Eva Hecko Perkausová,“ uvedla půvabná blondýnka zkraje vysílání a následně zveřejnila na svém Instagramu svatební fotografii. Obřad proběhl 12. ledna na Mauriciu. Momentálně je televizní hlasatelka také šťastnou maminkou. Dne 26. listopadu přivedla na svět syna Killiana.

Zdroj: Instagram, 7 pádů Honzy Dědka

Může se Vám líbít

Sticky Post

Herec Vincent Navrátil nedávno zavítal do pořadu „7 pádů Honzy Dědka“. Mimo jiné prozradil, jakou trpí psychickou nemocí, proč nemá přítelkyni a kdo je...

Celebrity

A jdeme do finále. To nejzajímavější se na Clash of the Stars 6 dělo až po desáté večerní. Žádný z klíčových momentů nám neunikl.

Sticky Post

Herec Matthew Perry se proslavil v kultovním seriálu „Přátelé“. Nikdo nečekal, že představitel Chandlera zemře ve věku 54 let.

Sticky Post

Herec Petr Vančura oznámil na sociálních sítích, že již netvoří pár s Janem Cinou. Nikdo netušil, že se sympatičtí herci před rokem rozešli.

Sticky Post

To tu ještě nebylo: modelka Natálie Kočendová se vrací zpátky do vztahové reality show Love Island, kterou mohou diváci sledovat na TV Nova.

Sticky Post

Seriál z 90. let Beverly Hills 90210 si v Česku vybudoval fanouškovskou základnu. Zajímá vás, co se stalo s hvězdami seriálu? Zjistili jsme to...

Sticky Post

Betty a Vojtu spojila soutěž MasterChef. Nyní sdílí nejen vášeň pro vaření, ale i příjmení. Ano, tento sympatický pár měl nedávno pohádkovou svatbu.

Sticky Post

Vítězka světové soutěže krásy Natálie Kočendová si nechala zmenšit prsa. Jenže operace se neobešla bez komplikací. Co se úspěšné modelce přihodilo?

Sticky Post

Není to tak dávno, kdy se rozpadl mediálně sledovaný vztah mezi Agátou Hanychovou a Jaromírem Soukupem. Byl příčinou rozchodu jiný muž?

České celebrity

47. vydání Oktagonu se blíží. Nejprestižnější česká organizace bojových sportů si tentokrát vybrala jako dějiště Bratislavu. A zápasová karta je našlapaná. Nejvíce pozornosti budí...

Sticky Post

Tom Hanks prohlásil, že se chce podívat na Měsíc. A že o to opravdu stojí, o tom svědčí jeho výrok, že bude dělat jakoukoliv...

Sticky Post

Moderátor a herec Ondřej Sokol zažívá během natáčení Na lovu setkání se zajímavými lidmi, trapné momenty i humorné situace. Tentokrát se zapotil při rozhovoru...