Connect with us

Zadejte svůj dotaz

.

České celebrity

Kuchařová, Mareš, Janků a další: Tyto české celebrity prchly za teplem. Kam vyrazily? Kdo z nich sklidil drsnou kritiku?

Venku je zima, jako když praští. Možná právě proto se spousta z našich hvězd rozhodla vydat k moři. Loni v lednu bylo ještě cestování kvůli covidovým restrikcím omezené. Ta doba je ale za námi, a tak se naše celebrity svobodně rozutekly do světa. Některé fotky z pláží ale vyvolaly vcelku rozporuplné reakce.

Zdroj: Se svolením Heidi Janků
Zdroj: Se svolením Heidi Janků

Heidi Janků předvedla své dokonalé tělo na ostrově Svatý Martin

Až za oceán se vydala věčně mladá zpěvačka Heidi Janků, která zavítala na ostrov Svatý Martin. Svým fanouškům na sociálních sítích se pochlubila zcela ikonickou fotografií, na které se z moře snaží dosáhnout na spodek přistávajícího letadla. Tento ostrov je totiž tím, že přistávací dráha letiště je hned za plotem pláže, velmi kuriózní. 

Není tajemstvím, že Heidi vypadá na svůj věk fantasticky bez jakékoliv pomoci plastických chirurgů. Její postavičku by jí mohla závidět i kdejaká dvacítka, a tak Heidi neváhala a v mořských vlnách se zvěčnila nahoře bez! Vše nádherné ale jednou končí. Teď už Heidi, jako my všichni, bojuje s přívalem sněhu. Vrátila se totiž před pár dny domů.

Zdroj: Se svolením Heidi Janků
Zdroj: Se svolením Heidi Janků

Aneta Vignerová odletěla do Spojených arabských emirátů

Krásy Spojených arabských emirátů vyrazila obdivovat modelka Aneta Vignerová. Při svém náročném pracovním tempu i rodičovství, na které zůstala po rozchodu s režisérem Petrem Kolečkem sama, si odpočinek rozhodně zaslouží. A parťáka jí nedělá nikdo jiný než její malý milovaný synek Jiřík. Dovolenou však tráví ve třech. Společnost modelce dělá její kamarád, kadeřník Daniel Boček.

Taťána Kuchařová se sluní na Maledivách

Do velké dálky se vydala i modelka Taťána Kuchařová, jež se rozhodla dráždit své fanoušky pro změnu z pohádkových Malediv, neletěla tam však sama! „Vzala jsem mamku s kámoškou si trochu odpočinout. Vyhledaly jsme fantastický a nový eco udržitelný resort, je to opravdová očista duše, mysli a těla. Veganská strava, mamka je s kámoškou veganka, já jsem spíš flexitarián. Mamka slaví 56. narozeniny, což by jí vážně nikdo nehádal,“ svěřila se Super.cz Taťána, která nezapomněla vystavit své dokonalé křivky.

Zdroj: Se svolením Taťány Kuchařové
Zdroj: Se svolením Taťány Kuchařové

Agáta Hanychová odpočívá v Marbelle

Takřka za humna vyrazila i Agáta Hanychová. Vrátila se společně s partnerem Jaromírem Soukupem do milované španělské Marbelly. Jaromír tam totiž vlastní dům. Tam společně spolu strávili léto, hned po jejich seznámení a pravděpodobně, tak i počali svého potomka. 

Agáty exhibice v plavkách, ze kterých jí vykukuje těhotenské bříško, ale vzbudily na jejím Instagramu rozporuplné reakce. Někteří svou milovanou influencerku obdivují, jiní ji naopak kritizují. Jedna paní ji například připomněla, že ona sama kdysi odsuzovala, když žena vystavuje na odiv své těhotenské bříško a teď dělá to samé. Agáta má ale spoustu obdivovatelek, které daly obratem paní, její upřímnost ihned „sežrat“.

Jitka Schneiderová odletěla na svatbu do Thajska

Herečka Jitka Schneiderová strávila volno v exotickém ráji, kde se zúčastnila i veselky. V Thajsku se totiž vdávala exmanželka režiséra Davida Ondříčka, Petra Ondříčková, která si brala Pavla Saláka. Na obřad přiletěl dokonce i Jitčin kolega ze Samotářů Jiří Macháček. S ním si herečka udělala společnou fotku, která se u některých stala trnem v oku. Herec a zpěvák totiž v ruce drží joint. Fanoušci také těžko snášeli fakt, že se herečka opaluje na pláži, zatímco oni sedí doma na zadku. „Je vidět, že herci mají vysoké příjmy,“ neodpustila si komentář uživatelka Jana. „Jani, ale mě pozval můj kluk. Mějte se dobře,“ odepsala jí herečka

Leoš Mareš odletěl do zámoří

Za oceán vyrazil i zpěvák Leoš Mareš. Do slunečného Miami si s sebou přibalil i manželku Moniku, a dokonce i maličkou dcerku Alex. „Dobrodružství začíná,“ těmito slovy a fotkou z letadla s dcerkou v ruce se rozloučil s Českou republikou a vyrazil vstříc sluníčku, palmám a dobrému jídlu i pití.

Zdroj: Autorský text, Instagram

Může se Vám líbít

Celebrity

Syn Kateřiny Kornové Filip slavil 30. narozeniny. Narodil se den před narozeninami svého otce zpěváka a herce Jiřího Korna, takže pánové slavili v tandemu....

Celebrity

Kdo ještě neslyšel o vztahu modelky Agáty Hanychové a mediálního magnáta Jaromíra Soukupa, jako by snad ani nebyl. Zprávy o tomto nově vzniklém páru...

Celebrity

Sto lidí, sto chutí, říká jedno známé české pořekadlo. O tom, že se člověk nikdy nezalíbí všem, se na vlastní kůži přesvědčila také herečka...

Reality shows

Napínavý souboj o kmenovou a individuální imunitu, konec klíčového hráče i neprofesionální chování moderátora Ondřeje Novotného, které tvůrci reality show raději vystřihli, ale trochu...