Connect with us

Zadejte svůj dotaz

.

České celebrity

Koranteng čelí po debatě ostré kritice: Nejslabší moderátor všech debat. Nebyl nestranný, stěžují si diváci

Poslední debatu prezidentských kandidátů, které se zúčastnil i Andrej Babiš, vysílala TV Nova. Moderování ostře sledované debaty trojice nejžhavějších kandidátů na prezidenta dostal na starosti již několika politickými debatami prověřený moderátor Rey Koranteng. Zatímco někteří diváci jeho výkon chválili, jiní ho označili jako „nejslabšího moderátora prezidentských debat“.

Zdroj: Nextfoto
Zdroj: Nextfoto

Hned v úvodu debaty se Korantengovi nepovedlo pořádně korigovat Andreje Babiše, který se pustil do suverénního monologu. Opakovaně Babiše nenechal domluvit a skákal mu do řeči, čehož si ostatně všimli i lidé.

„Moderace je dost špatná. Na tak důležitou debatu měl být zvolený někdo jiný,“ kritizovala na Instagramu výkon moderátora uživatelka Lenka. „Pan Koranteng je velmi slabý moderator. Nejistý, na politickou diskuzi nevhodný… je to fraška tahle diskuze…,“ přidala se na Facebooku TV Nova Alena Luňáčková.

Velkým tématem byl i čas, který dostali jednotliví kandidáti. „Rey Koranteng je zatím nejslabší moderátor ze všech debat. Nehlídá rovnováhu časů a bere to strašně bulvárně…,“ uvedl na Twitteru Michal Mikeska.

Jiní byli toho názoru, že Koranteng nebyl nestranný a zatápěl Babišovi víc než ostatním. „Moderátor je velmi zaujatý proti Andrejovi,“ sdělil svůj názor na Facebooku Petr Uher, kterému vadilo, že se Koranteng bývalého premiéra ptal na téměř všechny kauzy, jež se kolem jeho osoby řeší. „Moderace dost vysazená vůči A. Babišovi,“ posteskla si na Instagramu uživatelka Fany.

Nestrannost moderátora Reye Korantenga byla nejhlavnějším terčem kritiky. „Koranteng je největší omyl. Čekala bych vyrovnaného moderátora, který nebude tak okatě dávat najevo, na čí straně je! Je to obyčejný útok na jednoho z diskutujících. Je to jednostranně vedená show,“ ​rozčílil se na svém twitterovém účtu Mirísek Kom.

A jak se výkon Reye Korantenga líbil vám? Napište nám svůj názor do komentářů.

Zdroj: Twitter, Instagram, Facebook, autorský text

Může se Vám líbít

Celebrity

Syn Kateřiny Kornové Filip slavil 30. narozeniny. Narodil se den před narozeninami svého otce zpěváka a herce Jiřího Korna, takže pánové slavili v tandemu....

Celebrity

Kdo ještě neslyšel o vztahu modelky Agáty Hanychové a mediálního magnáta Jaromíra Soukupa, jako by snad ani nebyl. Zprávy o tomto nově vzniklém páru...

Celebrity

Sto lidí, sto chutí, říká jedno známé české pořekadlo. O tom, že se člověk nikdy nezalíbí všem, se na vlastní kůži přesvědčila také herečka...

Reality shows

Napínavý souboj o kmenovou a individuální imunitu, konec klíčového hráče i neprofesionální chování moderátora Ondřeje Novotného, které tvůrci reality show raději vystřihli, ale trochu...