Connect with us

Zadejte svůj dotaz

České celebrity

Exmanžel Koukal ji připravil skoro o vše: Přišla o miliony a skončila na ulici. Teď Gabriela Soukalová znovu září štěstím

Někdejší hvězda českého biatlonu Gabriela Soukalová si prošla velmi náročným obdobím. S bývalým manželem, badmintonistou Petrem Koukalem, se po drsném rozvodu soudila o majetek. Až po rozchodu si začala Gabriela uvědomovat, o co vše ji připravil a jaké věci jí dělal za zády.

Zdroj: Nextfoto
Zdroj: Nextfoto

Gabriela Soukalová a Petr Koukal působili jako dokonalý pár, který se vzal v roce 2016 po dvouletém vztahu. Tehdy sportovní dvojice zářila štěstím, navíc Soukalová zažívala úspěšnou kariéru v biatlonu, kde si vydělala několik desítek milionů korun. Po náročném rozvodu s Koukalem ale zůstala prakticky bez koruny a k tomu musela splácet manželovy dluhy.

Četné nevěry i podezřelé převody majetků

Když bývalá olympijská biatlonistka skončila po rozvodu s bývalým manželem, badmintonistou Petrem Koukalem, ožebračená o poslední korunu, začala sportovkyně zjišťovat, kam vlastně její finance celé roky mizely a jakého hada si hřála na prsou. Již v minulosti měl Koukal pověst sukničkáře, když podváděl svoji bývalou partnerku, moderátorku Lucii Šilhánovou. V četných nevěrách dál pokračoval i v manželství s Gabrielou. Kromě toho měl Koukal postupně vykrádat finance z účtu své ženy.

„Vypadá to, že Gábina byla hlavně Koukalovým projektem na peníze. To bude podrobně popsáno v dalším trestním oznámení. V tuto chvíli bych ho stručně označil jako velmi podezřelé, když úspěšná Gabriela vnesla do společné kasy desítky milionů, a aniž by peníze utrácela, zůstala prakticky bez nich. A ještě splácí společné dluhy,“ řekl v rozhovoru pro Blesk právník Soukalové JUDr. Miroslav Antl. 

„Jak to zatím vypadá, Petr Koukal prakticky vyváděl majetek, respektive peníze ze společného jmění manželů a nakládal s nimi bez souhlasu Gabriely Soukalové,“ řekl právník bývalé biatlonistky.

Zdroj: Nextfoto
Petr Koukal Gabrielu podváděl a utrácel její peníze.
Zdroj: Nextfoto

Kromě toho si Koukal pár dní po rozvodu pořídil za velice podivných okolností nemovitost, kterou následně prodal o mnoho milionů dráž. „Koupit vilu o dvou bytových jednotkách za čtyři miliony a za pár měsíců ji prodávat za třináct milionů je kousek hodný Davida Copperfielda,“ řekl Blesku už dříve bývalý právník Soukalové JUDr. Ortman. Pokud se nakonec skutečně podaří prokázat, že Koukal v manželství zpronevěřil miliony korun, hrozí mu v krajním případě až desetileté vězení

Nemohla se dostat do svého domu

Koukal navíc vyměnil zámky u společného domu, který Soukalová zaplatila ze svých financí. Soukalová přesto skončila na ulici a musela se přestěhovat do malého bytečku v centru Berouna. Gabriela pravděpodobně doplatila hlavně na to, že neměla podepsanou předmanželskou smlouvu. Tu sice měla před svatbou připravenou, Koukal ji ale odmítl podepsat.

„V momentu, kdy jsem s takovou smlouvou přišla, se Petr nejprve několikrát omlouval ze schůzek s právníkem z různých malicherných důvodů a nakonec doma brečel, že nás chci rozdělovat, a to jsme se ještě nevzali,“ popsala Soukalová Idnesu. 

Nyní Gabriela opět září štěstím

Jak kdysi sama Gabriela řekla, vše je, jak má být. Po drsném rozvodu ji opět potkalo štěstí, našla si nového partnera Miloše Kadeřábka. Společně přivedli na svět prvorozenou dceru Izabelu. Nutno podotknout, že Gabriele mateřství sluší a po boku svého partnera jenom září. Také se se vrátila i k moderování televizního pořadu ShowTime.

„Jsem ráda, že lidi zase mohu provázet společenskou rubrikou a také je uvést do něčeho pozitivního v dnešní době, která není až tak veselá. Je to i pro mě takové hezké odreagování. Snad to tak vnímají i diváci,“ pochvaluje si svůj návrat k práci. Jen tak dál!

Zdroj: Extra.cz, Kafe.cz, Blesk.cz

Může se Vám líbít

Celebrity

Syn Kateřiny Kornové Filip slavil 30. narozeniny. Narodil se den před narozeninami svého otce zpěváka a herce Jiřího Korna, takže pánové slavili v tandemu....

Celebrity

Kdo ještě neslyšel o vztahu modelky Agáty Hanychové a mediálního magnáta Jaromíra Soukupa, jako by snad ani nebyl. Zprávy o tomto nově vzniklém páru...

Celebrity

Sto lidí, sto chutí, říká jedno známé české pořekadlo. O tom, že se člověk nikdy nezalíbí všem, se na vlastní kůži přesvědčila také herečka...

Reality shows

Napínavý souboj o kmenovou a individuální imunitu, konec klíčového hráče i neprofesionální chování moderátora Ondřeje Novotného, které tvůrci reality show raději vystřihli, ale trochu...