Connect with us

Zadejte svůj dotaz

.

České celebrity

Kryštof z Love Islandu otevřeně: Co říká na označení „psychopat“, jaký sen si chce nyní splnit a plánuje s Denisou společné bydlení?

Kryštof Novák patřil mezi nejvýraznější tváře druhé řady populární reality show Love Island, kterou vyhrál společně se svojí partnerkou Denisou. 27letý svalnatý fešák v rozhovoru pro Zítřek prozradil, jaký byl návrat do reality, který účastník soutěže ho zklamal a jak se popral s nelichotivou nálepkou psychopata. Řeč přišla i na to, čemu se chce momentálně naplno věnovat a jak vidí budoucnost po boku půvabné blondýnky.

Zdroj: TV Nova
Zdroj: TV Nova

Kryštofe, co jste jako první udělal, když jste po 2 měsících vzal do ruky mobilní telefon?

Původně jsem ten mobilní telefon nechtěl vzít ani do ruky, jelikož jsme ho s Deni dostali naráz a oba jsme se báli ho zapnout, protože jsme si říkali, co všechno tam asi bude. Po zapnutí nás totálně zaplavily maily a zprávy z Instagramu, Messengeru nebo WhatsAppu, takže když jsem ho zapnul, první, co jsem udělal, bylo to, že jsem se malinko zděsil. (smích)

Když jste se podíval na sociální sítě, určitě jste si všiml, že vás někteří diváci označovali za psychopata, a to především kvůli vašemu chování po příchodu Radka, když jste prohlásil: „Ty vůbec nevíš, s kým sis začal.“ Jaký je váš pohled na danou věc?

Celou dobu jsem přemýšlel nad tím, čím jsem si u lidí zasloužil tohle označení. Když jsem pak zjistil, že to bylo z toho důvodu, že ten díl byl jen dobře sestříhaný, vlastně se mi ulevilo. Kdyby se to stalo v realitě a za mojí holkou přišel někdo na baru, tak určitě nebudu skákat radostí a budu si tu holku nějakým způsobem hlídat. Ve vile jsem na Radka nebyl naštvaný a rozhodně jsem mu nechtěl dát do huby, to vůbec. Řekl jsem to proto, že jsem od začátku chtěl Deni, a myslel jsem to v tom smyslu, že se jí nevzdám a budu o ni bojovat. Nebylo to myšlený nijak agresivně vůči němu. Ještě tam byl záběr, jak si prokřupnu krk a boxuju, tak proto si možná lidi mysleli, že mám znaky psychopata, ale s tím já už nic neudělám. Lidi, kteří mě znají, se tomu jen smáli.

Radek si vás ve finále oblíbil, a dokonce vám nejvíc přál výhru, tudíž konec dobrý, všechno dobré…

Já jsem taky věděl, že budeme za dobře, protože jsem si o něm hned od začátku myslel, že to je sympatickej a hodnej kluk, takže i moje první věta, kterou jsem mu řekl, byla: Hele, štveš mě, ale vypadáš sympaticky.“ Věděl jsem, že pokud mezi námi nebude ten milostný trojúhelník, budeme kamarádi. A taky to tak nakonec i bylo – rozuměli jsme si, měli jsme si co říct a fakt jsme se spolu i nasmáli, takže jsem v závěru fakt rád, že se bavíme a že jsme dál v kontaktu. Je to skvělej kluk.

Zdroj: TV Nova
Zdroj: TV Nova

Zaregistrovala jsem i Davidův výrok na styl, že pokud vyhrajete vy a Denisa, bude to pěkná sra*ka. Co na to říkáte?

Když jsme se to s Deni dozvěděli, byli jsme v šoku. Bylo nám samozřejmě jasný, že to David bude nejvíc přát Zbynďovi, protože byli jako bráchové, ale co nás opravdu překvapilo, bylo to, že se vůči nám veřejně takhle vyjádřil, a jenom se divíme, že má tohle zapotřebí. Tohle bychom čekali od člověka, který nás nezná a nebyl tam s námi, ale od člověka, kterýho považujeme za kamaráda, nás to zklamalo. Na druhou stranu, David je David a my už jsme si na to nějakým způsobem zvykli.

Stihli jste si to s ním nějak vyříkat?

Viděli jsme se jednou, a to čistě náhodou. Já jsem na to ze srandy narazil a on mi řekl něco na styl, že si to dokáže obhájit. A když jsem ho požádal, jestli by to tedy mohl přede mnou obhájit, tak mi odpověděl něco na styl, že teď už neví nebo že už to nechce řešit. Popravdě si to už přesně nepamatuji, ale bylo to něco na tenhle styl. Třeba si to ještě někdy pořádně vyříkáme.

Jaký byl návrat do reality v tom směru, že vás mnoho lidí poznává na ulici?

Musím potvrdit, že mě skutečně poznávají, jelikož když někam jdeme společně s Deni, je to masakr, až nás to překvapuje, kolik lidí nás zastavuje, poblahopřeje nebo se chtějí s námi vyfotit. Jsme za to hrozně vděční. A celkově je návrat do reality náročný, tedy co se týká rozhovorů a natáčení, ale oba to zvládáme dobře a jen čekáme, co přinese budoucnost.

Vrátím se zpět do doby, než jste odletěl na Kanárské ostrovy. Co vám řeklo vedení školy na to, že se hlásíte do Love Islandu?

Budu k vám upřímný. Řekl jsem jim, že jdu do reality show, ale jelikož jsem v tu dobu ještě nemohl oficiálně oznamovat, že jdu do Love Islandu, nemohl jsem jim říct, o jakou reality show se konkrétně jedná. Jenom jsem jim řekl, že mě čeká nějaký natáčení a od tý doby jsem tam nebyl, takže vlastně ještě úplně nevím, co tam na mě čeká. (smích) Školu mám přerušenou do konce listopadu, takže teprve budeme řešit, co a jak dál.

Chcete se vrátit k učení tělocviku, nebo upřednostníte trénování a influencerství?

Já se vůbec nechci považovat za influencera, na tohle slovo jsem byl víceméně vždycky alergickej, ale je to s tím samozřejmě nějak spojený. Moje hlavní gró je trenéřina, takže se chci zaměřit především na tohle. Chci se věnovat i online cvičení, ale zároveň se chci vidět i s klienty ve fitku. Baví mě práce s lidmi, jsem relativně kontaktní člověk, takže o tohle určitě nechci přijít. Takže kdybych si měl vybrat mezi školou a fitkem, určitě řeknu fitko, ale budu se snažit udržet si obojí.

Zaznamenala jsem také, že jednáte s organizací Clash of the Stars…

Něco málo se jedná, ale popravdě zatím nic moc nevím. Zatím jsem měl dva telefonáty s tím, že budeme mít schůzku a budeme domlouvat detaily. Projevila o mě zájem ještě jedna větší organizace, ale uvidíme, s kým se nakonec domluvím. Nechávám si v tomhle směru otevřené dveře. Já jen chci, aby mě v tomhle oboru brali lidi vážně. Nechci být brán jako influencer, který si chce střihnout zápas. Protože když už něco dělám, dělám to na 100 procent, takže si to klidně rozdám s nějakým fighterem, který začíná nebo má už něco odboucháno.

Zdroj: Se souhlasem Kryštofa Nováka
Zdroj: Se souhlasem Kryštofa Nováka

Nepřemýšlel jste někdy nad účastní v reality show Survivor?

Popravdě nad Survivorem přemýšlím, ale bojím se, že to nedopadne, jelikož Survivor má být někdy na jaře a tou dobou bych se měl chystat na ten fight, který je pro mě prioritou. Je to takový můj další nesplněný sen a zcela upřímně musím říct, že bych v tom Survivoru dlouho nevydržel, jelikož bych to tam nedal skrz jídlo. (smích)

Byl byste druhý Gábor Boráros… (smích)

Přesně tak. To bych byl já… (smích)

Do Love Islandu jste se přihlásil krátce po rozchodu, a v tu dobu jste dle svých slov neměl příliš šťastné období. Byl Love Island ideálním lékem na zahojení všech ran?

Asi můžu říct, že ano, jelikož ten půl rok předtím byl pro mě jedním z nejhorších období. Ačkoliv jsem si to nepřipouštěl, moje okolí to na mně vidělo a říkalo mi, že to nejsem já a že jsem se dřív smál. Když se na to kouknu zpětně, měli pravdu. A Love Island lékem byl. Přivedl mě na jiný myšlenky, žil jsem tam úplně odstřihnutý mimo realitu a samozřejmě mi v tom hodně pomohla Deni.

Co máte na Denise nejraději?

Tenhle dotaz mi Deni položila včera. (smích) Řekl jsem jí, že hlavně to, že je svá a na nic si nehraje. Je přirozená a klidně mi řekne na férovku, že jsem blbeček nebo debil, ale vím, že to myslí ze srandy. Opravdu oceňuju, že je přirozená a je s ní sranda. Je správně praštěná.

Zdroj: TV Nova
Zdroj: TV Nova

Plánujete s Denisou společné bydlení?

Tuhle otázku dostáváme celkem často a my na ni zatím nedokážeme úplně odpovědět. Plánujeme být víc v Praze díky tomu, že má Deni na rok přerušenou školu. Mám v Praze byt, takže se to dá nazvat malým společným bydlením, ale že bychom šli společně do nějakýho domu nebo bytu, to zatím ne, jelikož Deni pak čekají ještě další čtyři roky studií na vysoký škole, takže nevíme. Víme, že je ta otázka ve vzduchu a budeme muset na ni najít odpověď, ale zatím to oddalujeme. Je toho teď na nás hodně a až na to dojde čas, budeme to řešit.

Čili máte vztah v podstatě na dálku. Jak to máte se vzájemnou důvěrou?

Máme to hodně podobné, protože oba máme nějaký špatný zkušenosti z minulosti, takže se s ní oba snažíme učit pracovat. Ale řekli jsme si, že si budeme věřit a že se chceme ještě poznat v nějakých situacích, až budeme doma v Česku. Na ty situace ještě nedošlo, ale jinak si věříme a ten vztah i důvěru budujeme den po dni. Zatím jsme na dobrý cestě si věřit naplno, ale kvůli tý minulosti jsme opatrní.

Jak máte naplánované Vánoce?

O Vánocích jsme se ještě nestihli bavit. Oba jsme ale fixovaní na své rodiny, takže si myslím, že je budeme trávit každý zvlášť. Vymyslel jsem ale plán, že bych těsně před Vánoci mohl přijet za její rodinou, chvilku bych pobyl tam, na Vánoce bychom byli se svými rodinami a ona by přijela po svátcích. Je to ale zatím jen má myšlenka a budeme to muset probrat spolu.

Může se Vám líbít

Sticky Post

Ve vztahu ze začátku vše bývá zalité slunce, růžové, vášnivé a plnohodnotné. Postupem času se ale může začít euforie a vášeň vytrácet. S tímto...

Sticky Post

Vždy milou a usměvavou Martinu Preissovou zastihla naše redaktorka Veronika na akci Hanky Kynychové Dopisy Ježíškovi, kterou už šest let pořádá obchodní centrum EUROPARK...

Sticky Post

Už od mládí milovala pletení a šití, ten tvůrčí proces, kdy jí něco vznikalo pod rukama. K tomu se pak s malými pauzami vracela celý svůj...

Sticky Post

Zahájení akce Dopisy Ježíškovi, kterou už šest let pořádá obchodní centrum EUROPARK a Nadační fond Hanky Kynychové, podpořila řada známých osobnosti. Letos se plní...

Sticky Post

Řeč herečky Jitky Asterové při křtu loga nově vzniklé Nadace Anežka zaujala všechny přítomné "Nejsem tady tak úplně náhodou, mám také tak trochu zkušenost,...

Sticky Post

Každé Vánoce nakupujete dětem nové a nové hračky, které po pár týdnech končí ve skříni? Prodejte je! Pomůžete tak své peněžence a planetě. Společnost...

Sticky Post

Streamovací platforma Netflix představila nevídaný projekt inspirovaný kultovním seriálem „Hra na oliheň“. Je tato soutěž pro hráče nebezpečná podobně jako seriál, v kterém hráči...

Sticky Post

Sympatického zpěváka Vojtu Drahokoupila redaktorka magazínu Zítřek zastihla na představení nově vzniklé nadace Anežka. Tu založila jeho kolegyně z divadla Michaela Gemrotová společně s...

Sticky Post

Herečka Barbora Seidlová (42) září v současné době v roli maminky tří dětí ve filmu Tajemství a smysl života. Jak herečka zareagovala na otázky...

Kultura

Svařené víno, kapr, dárky, reklama s prasátkem na Kofolu a Láska nebeská. To vše je pro mnohé z nás neodmyslitelně spojené s Vánocemi. Takového...

Sticky Post

Jako každý rok, i letos Česká televize představí na Štědrý den novou pohádku. Na jakou premiéru se mohou těšit diváci všech věkových kategorií?

Sticky Post

Padesátka ji minula už tři roky zpátky, ale nikdo by jí to nevěřil. Řeč je o bývalé muzikálové Kleopatře Iloně Csákové, která se po...