Connect with us

Zadejte svůj dotaz

.

České celebrity

Legendární Antonín Panenka v slzách: Jeho dcera prohrála svůj boj s rakovinou

Česká fotbalová legenda Antonín Panenka prožívá nejtěžší chvíle, jaké si člověk v pozici rodiče dokáže představit. Oplakává svoji milovanou dceru Martinu, která prohrála svůj dlouholetý boj s rakovinou. Zemřela koncem minulého týdne, až včera ale o její smrti informovala média. Nejen pro Panenku, ale i pro celou rodinu je to velmi bolestivá rána.

Zdroj: Nextfoto
Zdroj: Nextfoto

Dcera legendárního fotbalisty bojovala s rakovinou žaludku několik let. I když se její stav čas od času zlepšoval, v posledních měsících se jí po těle rozšířily metastáze. Minulý pátek dopoledne Martina nemoci podlehla. Bývalý fotbalový reprezentant tak prožívá nejbolestivější momenty svého života.

S rakovinou Martina bojovala podruhé

Martina bojovala s rakovinou v životě dvakrát. Poprvé se jí podařilo souboj vyhrát. Podruhé ji zákeřná nemoc bohužel porazila. „Doktoři ji z toho před pár lety vysekali. Teď už prý není naděje. Ze žaludku se jí to dostalo všude. Tonda je z toho strašně nešťastný. Přestal s námi chodit na golf. A když jsem ho potkal, říkal, že je to s dcerou špatné,“ řekl jen pár dní před Martininou smrtí pro deník Blesk jeden z Panenkových reprezentačních spoluhráčů, který později potvrdil médiím zprávu o smrti Panenkovy dcery. „Martina v pátek zemřela. Byla to fajn holka. Taková tichá a mladá. Je nám Tondy moc líto,“ oznámil podle Extra.

S dcerou měl Panenka blízký vztah

Antonín Panenka měl se svojí dcerou velmi blízký vztah. Bydleli spolu ve dvojdomku v Nespekách na Benešovsku. Ještě v létě legendární fotbalista uvedl v rozhovoru pro iDnes.cz, že se s dcerou rádi navštěvují. „Dcera ke mně chodí na pivo, já k ní koupat do bazénu,“ smál se tehdy Antonín.

Nyní bývalý česko-slovenský fotbalista prožívá období plné slz a smutku. Velkou oporou mu je v těchto chvílích především jeho manželka. „Musím poděkovat své ženě. Ten svůj zajímavý fotbalový život jsem mohl žít jen díky tomu, že jsem se na ni mohl vždycky spolehnout, že se starala o domácnost, o děti, vytvářela nám zázemí… Její každodenní život už tím pádem tak zajímavý nebyl,“ řekl před časem.

Zdroj: OnlyU.cz, iDnes.cz, Blesk.cz

Může se Vám líbít

Sticky Post

Herec Jiří Bartoška obětoval vousy a vlasy pro roli v seriálu „Smysl pro tumor“. Diváci ho uvidí v roli pacienta s rakovinou mozku.

Uncategorized

Tento příběh se stal v Japonsku. Ukazuje, že umělá inteligence je opravdu mocný nástroj. A také, že něco, co je v první řadě vyvíjeno...

Sticky Post

Dne 3. listopadu 2023 zasáhla porotce show TV Prima Česko Slovensko má talent smutná zpráva: zemřel legendární účastník Jozef Pátrovič.

Sticky Post

Herec Matthew Perry se proslavil v kultovním seriálu „Přátelé“. Nikdo nečekal, že představitel Chandlera zemře ve věku 54 let.

Sticky Post

Nejen fanoušci rodinného sitcomu Krok za krokem pláčou. Zemřela hlavní představitelka Suzanne Somers, která si zahrála po boku Patricka Duffyho.

Sticky Post

Seriál z 90. let Beverly Hills 90210 si v Česku vybudoval fanouškovskou základnu. Zajímá vás, co se stalo s hvězdami seriálu? Zjistili jsme to...

Sticky Post

Nadaná zpěvačka Anna Julie Slováčková nemá na růžích ustláno a ve svém věku musela zvládnout boj s rakovinou. Včerejšího dne ale přišla se sdělením,...

Celebrity

Andrea Pomeje nedávno přiznala, že bojuje s depresemi. Nejen kvůli těmto stavům se rozhodla, že vystoupí ze své komfortní zóny a podstoupí očistnou kúru...

Sticky Post

Herecké řady seriálu ZOO rozšíří mladá Justýna Drábková, která se usídlí v rodině Novotných. Její srdce zahoří k mladému Edovi v podání Vojty Vovesného. Ten se do...

Sticky Post

Britská zdravotní sestra Lucy Letby stráví zbytek svého života za mřížemi. Usmrtila 7 novorozeňat a dalších 6 se pokusila usmrtit, naštěstí neúspěšně.

České celebrity

Oba dva Tamara i Tomáš Klusovi si na svých instagramových profilech posteskli nad ztrátou milovaného mazla domácnosti Kapkou.

Sticky Post

Herečka Sandra Bullock zažívá těžké období. Osud jí sebral dlouholetého partnera, který podlehl zákeřné a nevyléčitelné nemoci.