Connect with us

Zadejte svůj dotaz

.

České celebrity

Libor Bouček má obavy, aby neudělal chybu ve výchově syna

Jeden z našich nejžádanějších moderátorů Libor Bouček má s manželkou, finalistkou České Miss 2014 Gabrielou syna Alberta, kterému brzy budou dva roky. Avšak už nyní Libor rozjímá nad tím, jak složitá je otázka výchovy.

Zdroj: Nextfoto
Zdroj: Nextfoto

Moderátor je s rodinou v současnosti na Maledivách, kde si společně užívají příznivého počasí. Bouček má zřejmě i více času na přemýšlení, o tom svědčí instagramový příspěvek, v němž přemítá nad synovou výchovou.

Ani ne dvouletý Albert dělá svému otci obrovskou radost. „Jasně. Neobjevuji Ameriku, zažívám to, co miliony rodičů po celém světě, ale pro mne s nebývalou aktuální intenzitou. Vidím ty každodenní změny, pokroky, postupy, pokusy (a omyly), radosti, vzteky, umíněnosti, počítání do deseti s věčně vypadávající sedmičkou, silnější kopání a tempa, díky kterým plave aspoň chvíli bez naší pomoci, písničku o bramborách, co byly málo maštěný…“ rozepsal se Libor pod fotografií svého chlapce.

Následně ale přešel k jádru věci. „A vím, že jsme to my, co určujeme vše. Způsoby, návyky, slovník, chování, slušnost, vstřícnost, disciplínu, sebevědomí, pokoru, vervu, sebekázeň, názory, úctu. Na internetu naleznete stovky a tisíce zaručených způsobů, jak z dítěte udělat minimálně aspirujícího supermana. Vždy se v nich ztratím. Přečetli jsme pár knížek, ale já zapomínám. Jediné, co zůstává, je to, co nám dali rodiče. S maximálním vlastním sebevědomím se snažíme předávat to, co oni dali nám,“ uvedl moderátor, jenž se navzdory tomu obává, aby něco neopomněl či neudělal chybu.

Podléhám strachu z chyby v tom nejdůležitějším úkolu, v utváření jeho osobnosti, připustil Bouček

„Jsou večery, kdy pochybuji o všem a podléhám strachu z chyby. Chyby, v tom nejdůležitějším úkolu, v utváření jeho osobnosti. Pro perfekcionistu šílený pocit. Prožíváte-li to samé, myslím na vás. Je to drsnej úkol. O jehož výsledku se dozvíme za roky, jestli vůbec,“ poodhalil Libor své myšlenky.

Slavný spíkr bere synkovu výchovu podle všeho velmi vážně, za což si vysloužil pochvalný komentář od herečky Evy Holubové. „Vím dobře, o čem píšete. Je úžasné, že k tomu přistupujete s takovou zodpovědností a láskou. Taky vím, že v každém z nás, tedy i v NAŠICH dětech, je cosi zděděného, cosi převzatého výchovou, ale i vlivem okolí, kterému nezabráníte. A pozor, zakázané ovoce chutná. Libore, určitě to děláte dobře…“ vzkázala mu Holubová. Přidala se i Dara Rolins, jež Boučkův příspěvek okomentovala stručně, jasně a výstižně, tedy rudým srdcem.

Zdroj: Instagram, Autorský text

Může se Vám líbít

Celebrity

Syn Kateřiny Kornové Filip slavil 30. narozeniny. Narodil se den před narozeninami svého otce zpěváka a herce Jiřího Korna, takže pánové slavili v tandemu....

Celebrity

Kdo ještě neslyšel o vztahu modelky Agáty Hanychové a mediálního magnáta Jaromíra Soukupa, jako by snad ani nebyl. Zprávy o tomto nově vzniklém páru...

Celebrity

Sto lidí, sto chutí, říká jedno známé české pořekadlo. O tom, že se člověk nikdy nezalíbí všem, se na vlastní kůži přesvědčila také herečka...

Reality shows

Napínavý souboj o kmenovou a individuální imunitu, konec klíčového hráče i neprofesionální chování moderátora Ondřeje Novotného, které tvůrci reality show raději vystřihli, ale trochu...