Connect with us

Zadejte svůj dotaz

.

České celebrity

Monika Trávníčková otevřeně: Jaké dopady mělo manželovo obvinění ze sexuálního napadení na jejich život?

Přestože si vzala prince z Popelky Pavla Trávníčka, ne pokaždé její manželství pohádku připomínalo. Monika Trávníčková otevřeně promluvila, jak prožívala, když byl její manžel obviněný ze zneužití jedné dívky.

Zdroj: Nextfoto
Zdroj: Nextfoto

Že by si někdy vzala slavného herce, si vůbec nedokázala představit. My jako holky milovaly Tři oříšky pro Popelku. Vzpomínám si, že jsem to jako malá sledovala a šla jsem k té obrazovce a řekla jsem si, že ten jednou bude můj,“ svěřila se v úvodu pořadu Face to face Renému Kekely Trávníčková. Aniž by to tušila, její dětský sen se jí do puntíku splnil, avšak šla mu naproti.

Přihlásila se tenkrát do pořadu DOREMI a byla ruka v rukávě. Nejdříve to začalo po pracovní stránce a nakonec z toho byla láska. Dnes jsou manželé, a dokonce mu Monika dělá i manažerku. „Je pohodový chlap, který si na nic nehraje, a to je moc důležitý,“ popisuje zcela nekriticky Pavla Monika.

Nic ale není ideální. Slavný pár si před časem prošel tak trochu peklem. Pavel Trávníček by totiž obviněný ze znásilnění. „Pro každého je to těžké, to je hlavně ten důvod, proč se soudíme, protože je to likvidace osoby, jeho jména. Hodně ho to poškodilo,“ svěřila se Trávníčková s dopady oné kauzy.

Ukázali se praví přátelé

Spoustu lidí se k Trávníčkovým v té době otočilo zády. „Těch opravdových přátel máme málo. Znají nás a ví, co jsme za lidi. Přátelé opravdoví zůstávají navždycky,“ říká Monika, která je o 36 let mladší než sám Pavel.

„Vždycky mě imponovali starší muži a úplně moc si nerozumím s tou mojí generací,“ osvětlila věkový rozdíl. Manželé spolu mají šestiletého synka Maxmiliána a další dítě neplánují. „Mrzí mě to, že Max nemá sourozence. Jsem ale ráda, že všechno dobře dopadlo, jelikož jsem taky jako žena absolvovala řadu potratů a jsem ráda, že dítě je zdravé. Původně měl být z dvojčat. Jsem ráda, že nám bylo shůry dáno, uzavřela Monika.

Zdroj: Autorský text, stream.cz

Může se Vám líbít

Celebrity

Syn Kateřiny Kornové Filip slavil 30. narozeniny. Narodil se den před narozeninami svého otce zpěváka a herce Jiřího Korna, takže pánové slavili v tandemu....

Celebrity

Kdo ještě neslyšel o vztahu modelky Agáty Hanychové a mediálního magnáta Jaromíra Soukupa, jako by snad ani nebyl. Zprávy o tomto nově vzniklém páru...

Celebrity

Sto lidí, sto chutí, říká jedno známé české pořekadlo. O tom, že se člověk nikdy nezalíbí všem, se na vlastní kůži přesvědčila také herečka...

Reality shows

Napínavý souboj o kmenovou a individuální imunitu, konec klíčového hráče i neprofesionální chování moderátora Ondřeje Novotného, které tvůrci reality show raději vystřihli, ale trochu...