Connect with us

Zadejte svůj dotaz

.

České celebrity

Štefan Margita spadl v O2 areně z pódia: Jak k tomu došlo?

Jak jsme vás již včera informovali, operní zpěvák Štefan Margita má za sebou velkolepý koncert v O2 areně, který věnoval své zesnulé manželce Haně Zagorové. Do největší české haly dorazilo přibližně 16 tisíc diváků. Na scéně zazpívali také pozvaní hosté Lucie Bílá či Vojtěch Dyk. Celý večer byl velmi emotivní, a v jednu chvíli měli dokonce diváci o Margitu strach. Ve tmě si totiž nevšiml schodu a sklouzl z jeviště na zem.

Zdroj: Nextfoto
Zdroj: Nextfoto

„Lidé byli fantastičtí. Plná hala, jsem z toho úplně hotový. To je to nejkrásnější, co jsem během své kariéry zažil,“ řekl Margita v rozhovoru pro CNN Prima NEWS. Čerstvý vdovec se na koncert velmi pečlivě připravoval. Nadšený byl už od první chvíle, co vstoupil na jeviště.

„Když jsem začal zpívat Granadu a uviděl reakci lidí, bylo to úžasné. Diváci mi hodně pomáhali, a dokonce jsem měl i hezký pád,“ přiznal zpěvák. „Neviděl jsem jeden schod, když jsem šel do publika. A letěl jsem jak holubička,“ popsal.

Ačkoliv pád všechny přítomné fanoušky zaskočil, žádný úraz si nepřivodil a během koncertu si z něj dělal legraci. „Ještě, že chodím do fitka,“ bavil diváky Margita. Věří, že Zagorová mu nyní dělá strážného anděla, a tak se mu nic nestalo.

Štefan Margita si pro Lucii Bílou také připravil speciální dárek. „To je dárek od Hanky, co ráda nosila, ať na ni máš hezkou vzpomínku,“ řekl Margita v objetí se zpěvačkou. „Přenádherný diamantový křížek, který Hanička ráda nosila, jsem věnoval Lucce proto, že si ho zasloužila. Když jsem jí ho předával, viděl jsem, že bude brečet, a sám jsem se neudržel,“ otevřeně přiznal. S Lucii Bílou Margita na koncertu zazpíval duet s Hankou Zagorovu Rybičko zlatá, přeju si.

Na diváky koncertu čekalo ještě jedno speciální překvapení v podobě zpěvu Hany Zagorové, jež se dlouho plánovaného koncertu bohužel nedožila. Její vystoupení se tedy promítlo na plátně a Štefan Margita zpíval společně s ní. A nejedno oko nezůstalo suché.

Zdroj: CNN Prima News, redakce

Může se Vám líbít