Connect with us

Zadejte svůj dotaz

.

České celebrity

Martin Čermák ukázal první foto novorozené dcery: Láska zplodila lásku, rozplývá se šťastný moderátor

Moderátor Televizních novin Martin Čermák s manželkou Simonou přivítali v neděli na svět vytouženou holčičku, kterou svým sledujícím dnes poprvé ukázal na Instagramu.

Zdroj: Nextfoto
Zdroj: Nextfoto

Sympatický moderátor televize Nova Martin Čermák prožívá období plné radostných událostí. Po říjnových zásnubách s partnerkou Simonou se v prosinci tajně oženil. Před několika dny se stal dvojnásobným otcem a nemůže být šťastnější.

V neděli jeho manželka porodila vytouženou holčičku Medu. „Manželka byla moc statečná, zvládla to skvěle a odpoledne tak přišla na svět naše krásná Medinka!“ rozplýval se hrdý tatínek pro TN.cz. Nyní se na svém Instagramu pochlubil první fotografií holčičky a šťastné maminky. „Láska zplodila lásku,“ připsal ke snímku.

Reakce na sebe nenechaly dlouho čekat. „Velká gratulace! Hodně zdraví, opatrujte se!,“ napsal například herec David Gránský, který je sám pyšným tatínkem. „To je brouček! Gratuluju moc,“ přidala se jedna z fanynek. Podobných komentářů najdete pod snímkem desítky.

Martin Čermák má z předchozího vztahu už jednoho potomka. S bývalou partnerkou, s níž se rozešel před porodem, má dceru Elin, jak v roce 2017 informoval deník Blesk. O těhotenství letní lásky se dozvěděl až v době, kdy už se nevídali a rozhodnutí o ponechání miminka nechal na mamince. „Ona se rozhodla pro, což plně respektuji, a na Elin, která se narodila v červenci, jí platím 5000 měsíčně,“ uvedl kdysi moderátor, který Elince nadělil nevlastní sestru.

Zdroj: instagram, Blesk.cz, autorský text

Může se Vám líbít

Sticky Post

Hollywoodská herečka Meryl Streep se provdala před 45 lety za sochaře Dona Gummera. Jejich manželství ale nevydrželo. Současně vyšlo najevo, že spolu nežijí již...

Sticky Post

Herec Petr Vančura oznámil na sociálních sítích, že již netvoří pár s Janem Cinou. Nikdo netušil, že se sympatičtí herci před rokem rozešli.

Sticky Post

Krásná moderátorka Andrea Antony se stala dvojnásobnou maminkou. S manželem přivítali na svět chlapečka Frederika.

Sticky Post

O vztahu Evy Burešové a Přemka Forejta se špitá ledacos. Objevily se i zvěsti, že se tato sympatická dvojice rozchází. Kde je pravda? K...

Sticky Post

Český moderátor a zpěvák Jan Musil se minulý rok rozhodl, že se stane vegetariánem. Jak hodnotí změnu životního stylu a hodlá u vegetariánství zůstat?

Sticky Post

Není to tak dávno, kdy se rozpadl mediálně sledovaný vztah mezi Agátou Hanychovou a Jaromírem Soukupem. Byl příčinou rozchodu jiný muž?

Sticky Post

Moderátor a herec Ondřej Sokol zažívá během natáčení Na lovu setkání se zajímavými lidmi, trapné momenty i humorné situace. Tentokrát se zapotil při rozhovoru...

Sticky Post

O čem se v poslední době spekulovalo, to přiznala sama Agáta Hanychová na svém Instagramu: s Jaromírem Soukupem již netvoří pár.

Sticky Post

Herečka Natalie Portman a Benjamin Millepied se údajně rozešli po 11 letech manželství. Co stojí za odloučením a existuje naděje na záchranu jejich vztahu?

Sticky Post

Dominika Myslivcová se celé těhotenství těšila na narození svého syna Deriana. A dnes konečně nastal den, který zůstane pro Dominiku tím nejvýznamnějším.

Sticky Post

Moderátor Leoš Mareš se tentokrát nevydal na dovolenou k moři. Rozhodl se pokořit peruánské Andy a završit putování u Sluneční brány nad Machu Picchu.

Sticky Post

Není tajemstvím, že Angie Mangombe nedávno porodila svému partnerovi Josefu Kůrkovi syna Rafaela. Neuplynulo ani celé šestinedělí a Angie si znepřátelila české matky. Čím...