Connect with us

Zadejte svůj dotaz

České celebrity

Mezi Sarou Sandevou a Jakubem Prachařem to jenom jiskří: Na premiéře ukazovali, jak moc se milují. Došlo na polibky i obrovský pugét!

Ze začátku téměř nikdo nevěřil tomu, že by vztah Sary Sandevy a Jakuba Prachaře vydržel déle jak měsíc. A stalo se. Už jsou spolu nějaký ten pátek a je vidět, že mezi nimi stále panuje velká zamilovanost. Na premiéře v divadle Bez Zábradlí dokonce nechyběly pusinky, objímání a důvěrné hovory s rodinou Sandevy.

Zdroj: Nextfoto.cz
Zdroj: Nextfoto.cz

Na začátku týdne proběhla premiéra divadelní hry Okupace v Divadle Bez Zábradlí, kde si jednu z hlavních rolí střihla mladá a talentovaná herečka Sara Sandeva. Ta už téměř rok žije po boku expartnera kontroverzní Agáty Hanychové, herce Jakuba Prachaře. Lidé začali mít obavy o jejich vztah, neboť je mezi nimi velký věkový rozdíl, který by mohl veškerou idylku v jejich vztahu narušit. Oni to ale jako problém nevidí a lásku si dávají najevo i na veřejnosti.

Líbání a osahávání na veřejnosti jim problém nedělá

Na divadelní premiéru hry Okupace dorazil i Jakub, který svoji partnerku stoprocentně podporuje a nechybí na žádné její velké premiéře. Tehdy se ale její přítel choval jinak, než obvykle. ,,Nebyl tak odtažitý a nedržel se zkrátka, jako při jiných setkání na veřejnosti,“ informoval server Expres.cz. Celou dobu byl v divadle s rodinou jeho partnerky, se kterou si náramně rozuměl. S bratrem Sary se při příchodu do divadla dokonce objímali.

Když probíhala děkovačka, Prachař tleskal jako o život a oči se mu leskly dojetím. Následně jí nechal na jeviště poslat obrovský pugét květin, jenž mladinkou herečku velice potěšil. Ihned, co se herečka převlékla, utíkala za svým miláčkem a celými silami ho objala. Nechyběla ani vášnivá líbačka a nespočet komplimentů.

Soukromí si oba střeží jako oko v hlavě

Je vidět, že Jakub Prachař našel toho správného člověka, vedle kterého se může cítit sám sebou a ma s ním podobné priority. Jednou z nich je i fakt, že ani jeden se veřejnosti nesvěřují s tím, jak se jejich vztahu daří či nedaří, narozdíl od jeho bývalky Hanychové, která „vytroubí“ vše, co jen může. Oba vypadají šťastně a i my jim přejeme hodně lásky a další nádherné společné roky zamilovanosti.

Zdroj: Autorský text, Expres.cz

Může se Vám líbít

Celebrity

Syn Kateřiny Kornové Filip slavil 30. narozeniny. Narodil se den před narozeninami svého otce zpěváka a herce Jiřího Korna, takže pánové slavili v tandemu....

Celebrity

Kdo ještě neslyšel o vztahu modelky Agáty Hanychové a mediálního magnáta Jaromíra Soukupa, jako by snad ani nebyl. Zprávy o tomto nově vzniklém páru...

Celebrity

Sto lidí, sto chutí, říká jedno známé české pořekadlo. O tom, že se člověk nikdy nezalíbí všem, se na vlastní kůži přesvědčila také herečka...

Reality shows

Napínavý souboj o kmenovou a individuální imunitu, konec klíčového hráče i neprofesionální chování moderátora Ondřeje Novotného, které tvůrci reality show raději vystřihli, ale trochu...