Connect with us

Zadejte svůj dotaz

.

České celebrity

Móda z premiéry: Nevkusná čelenka Holubové, příšerné boty Kluse a trefa do černého v podání Khek Kubařové

V pondělí večer se v pražském kině Lucerna konala očekávaná premiéra filmu Přání k narozeninám. Vzhledem k tomu, že filmová komedie režisérky Marty Ferencové je skvěle herecky obsazena, dalo se čekat, že premiéru si nenechá ujít mnoho celebrit. Kdo na slavnostní premiéře zazářil?

Zdroj: Nextfoto
Zdroj: Nextfoto

Premiéru si nenechala ujít představitelka jedné z hlavních postav, herečka Eva Holubová, která dorazila ve skvělé náladě i přesto, že ji v poslední době trápilo zdraví. Legendární herečka vypadala v černých šatech, k nimž zvolila i výrazné perly a elegantní šátek, naprosto skvěle. Jako pěst na oko však působila květinová čelenka. Díky ní sice byla zcela nepřehlédnutelná, ale působila v ní jako ruská Máša před odchodem do penze. Červená rtěnka a nehty jako výrazný prvek bohatě postačí.

Do Lucerny dorazil také herec a zpěvák Tomáš Klus se svojí manželkou Tamarou a nejstarší dcerou Josefínou. Oba přišli v černém outfitu. Zpěvák totiž jen několik hodin před konáním premiéry informoval o úmrtí své milované kamarádky Petry Koudelkové.

Dvojice se i přesto snažila rozdávat úsměvy. Nutno podotknout, že Tamaře celočerný outfit náramně slušel. Tomáš Klus vypadal také stylově. Celkový dojem jen kazily modré boty, které sice vypadaly kvalitně, ale vůbec se k modelu nehodily. Příště by bylo lepší vsadit na bílou klasiku anebo klidně po vzoru Tamary zvolit černou obuv.

Zdroj: Nextfoto
Zdroj: Nextfoto

Veronika Khek Kubařová hvězdou večera

V černém modelu se předvedla i populární herečka Veronika Khek Kubařová, která byla největší ozdobou slavnostní akce. Šaty na jedno rameno působily elegantně a sexy zároveň. K černé róbě zvolila Veronika stříbrnou kabelku, jež se třpytila na všechny strany. Herečka se tak skvěle vyhnula tomu, že by působila příliš fádně a nudně.

Zdroj: Nextfoto
Veronika Khek Kubařová na premiéře filmu přání k narozeninám zabodovala.
Zdroj: Nextfoto

Do Lucerny přispěchala i herečka Simona Babčáková, která upřednostnila pánský look. Ten rozbila výraznými zelenými náušnicemi. V černém kalhotovém kostýmu a zelené saténové halence vypadala herečka skutečně šmrncovně.

Zdroj: Nextfoto
Simona Babčáková na premiéře filmu přání k narozeninám.
Zdroj: Nextfoto

Na premiéře nechyběl ani režisér René Decastelo se svojí novou partnerkou Evou Korniovou Jung nebo Vojtěch Drahokoupil s přítelkyní. Premiéry se zúčastnila také moderátorka Snídaně s Novou Rebecca Diatlová nebo Matěj Hádek, jenž se stal ve svých sedmačtyřiceti letech otcem. A my mu za celou redakci gratulujeme!

Zdroj: autorský text

Může se Vám líbít

Celebrity

Syn Kateřiny Kornové Filip slavil 30. narozeniny. Narodil se den před narozeninami svého otce zpěváka a herce Jiřího Korna, takže pánové slavili v tandemu....

Celebrity

Kdo ještě neslyšel o vztahu modelky Agáty Hanychové a mediálního magnáta Jaromíra Soukupa, jako by snad ani nebyl. Zprávy o tomto nově vzniklém páru...

Celebrity

Sto lidí, sto chutí, říká jedno známé české pořekadlo. O tom, že se člověk nikdy nezalíbí všem, se na vlastní kůži přesvědčila také herečka...

Reality shows

Napínavý souboj o kmenovou a individuální imunitu, konec klíčového hráče i neprofesionální chování moderátora Ondřeje Novotného, které tvůrci reality show raději vystřihli, ale trochu...