Connect with us

Zadejte svůj dotaz

.

České celebrity

Monika Babišová přiznala, že kandidaturu Babišovi rozmlouvala. Z odsouzení svého manžela strach nemá

Hostem nedělního speciálu Cesta na Hrad byla manželka kandidáta na prezidenta Andreje Babiše, designérka interiéru Monika Babišová. V pořadu ve Víkendové Snídani ji vyzpovídala moderátorka Bára Divišová. Manželka expremiéra a šéfa hnutí ANO hned v úvodu otevřeně přiznala, že ona ani její děti nebyly z Babišovy kandidatury příliš nadšené.

Zdroj: Nextfoto
Zdroj: Nextfoto


Celá rodina si přála spíše stáhnout se do ústraní, hlavně kvůli dětem. Ty milují svého tatínka a je nepříjemné, když si v médiích čtou, myslím na internetu, negativní kampaně proti němu. Někteří lidé jsou velice zlí a pomlouvají ho tam. Děti to strašně moc ovlivnilo a ovlivňuje stále. Ale jsou větší a zvládají to lépe,“ řekla hned v úvodu Babišová s tím, že se nakonec rozhodla, že svého manžela podpoří i přesto, že mu působení v politice rozmlouvala.

Andrej byl s tím i trošinku smířený, že možná by se stahoval. Ale na druhou stranu, když se teď rozhodl jít do té kampaně na prezidenta, tak jsem o tom přemýšlela a vzpomněla si na doby, kdy jsme cestovali a byl ještě premiér. Spousta prezidentů a premiérů za mnou chodila a říkala mi, jak je chytrý, jaké má skvělé názory a že Česká republika může být ráda, že ho má. To byl pro mě impuls, že je dobré, kdyby to zkusil a šel do toho,“ přiblížila Monika.

Negativní komentáře se snaží nečíst

Andrej Babiš rozděluje českou společnost na dva tábory. Na dotaz moderátorky Báry Divišové, proč tomu tak je, měla Monika jasnou odpověď. Je to určitě silná osobnost. Na tom mají podíl viny trochu i média, protože píšou hrozné věci a spousta lidí tomu věří. Každá etapa měla silnou osobnost. Vlastně Miloš Zeman i prezident Václav Klaus rozdělovali společnost. Asi je to normální a patří to k tomu,“ myslí si Babišová.

Jak to již na internetu bývá, lidé jsou ve veřejných diskuzích a v komentářích pod různými příspěvky často velmi nemilosrdní. Monika přiznala, že negativní reakce nenese úplně dobře, ale snaží se je nečíst. Já jsem si odvykla to číst, ale samozřejmě se tomu někdy nevyhnu. Čas od času něco vidím v televizi, čtu noviny, ale myslím si, že to není až tak hrozné jako ty sociální sítě. Snažím se to ale vytěsnit z mé hlavy a soustředit se sama na sebe a děti,“ sdělila designérka.

Babiš odsouzen nebude, má jasno Monika

Andrej Babiš v současné době čelí se svou někdejší poradkyní Janou Nagyovou (ANO) obvinění z dotačního podvodu v kauze Čapí hnízdo. Babišová však z jeho odsouzení strach nemá. Musím popravdě říct, že se nebojím. Jsem si jistá na 100 procent, že manžel nic neprovedl. Pokud tady je spravedlnost, a já doufám, že tady je, tak nemůže být odsouzený,“ řekla Monika, která v rámci této ostře sledované kauzy musela poprvé v životě k soudu. A jak sama uvedla, nebyl to vůbec příjemný zážitek. Cítila jsem se strašně. Připadala jsem si, jako bych byla vražedkyně,“ svěřila se se svými pocity Monika.

Zdroj: TV Nova, Autorský text


Může se Vám líbít

Celebrity

Syn Kateřiny Kornové Filip slavil 30. narozeniny. Narodil se den před narozeninami svého otce zpěváka a herce Jiřího Korna, takže pánové slavili v tandemu....

Celebrity

Kdo ještě neslyšel o vztahu modelky Agáty Hanychové a mediálního magnáta Jaromíra Soukupa, jako by snad ani nebyl. Zprávy o tomto nově vzniklém páru...

Celebrity

Sto lidí, sto chutí, říká jedno známé české pořekadlo. O tom, že se člověk nikdy nezalíbí všem, se na vlastní kůži přesvědčila také herečka...

Reality shows

Napínavý souboj o kmenovou a individuální imunitu, konec klíčového hráče i neprofesionální chování moderátora Ondřeje Novotného, které tvůrci reality show raději vystřihli, ale trochu...