Connect with us

Zadejte svůj dotaz

.

České celebrity

Muradov se poprvé ukázal na veřejnosti se Sabinou z Love Islandu: Byl u toho i její ex Zbyněk!

MMA zápasník Makhmud Muradov a účastnice reality show Sabina Karásková už svojí lásku neskrývají. Muradov o svém novém vztahu dlouho mlžil. O víkedu se však ukázal ve společnosti krásné brunety, která kvůli němu odešla ze vztahu se Zbyňkem, do kterého se zakoukala ve vile lásky.

Zdroj: Nextfoto
Zdroj: Nextfoto

Nedávno jsme vás informovali o tom, že Muradov na konci ledna odletěl do Dubaje, kde ve stejnou dobu byla i Sabina. Ačkoli Sabina na Instagram žádné fotky z pláže nepřidávala, neodpustila si jedno cvičební video, z něhož bylo patrné, že se tou dobou nacházela ve Spojených arabských emirátech.

 „Ty jo, kde to jsi?“ ptala se jedna z fanynek. „Řekla bych, že v Dubaji s Machem,“ odpověděla na tuto otázku jiná sledující. Bylo tedy otázkou času, kdy zamilovaná dvojice kápne božskou a konečně odhalí světu, jak se věci ve skutečnosti mají.

Podle našeho nejmenovaného zdroje se zamilované hrdličky v sobotu vydaly na galavečer bojových sportů KSW 79 do Liberce. Peprný je na tom fakt, že se na stejné akci objevil i Sabinin bývalý přítel Zbyněk Vlček, který se z nečekaného rozchodu těžko dostával.

Zbyněk se na svých sociálních sítích k nepříjemnému setkání nijak nevyjádřil a na zveřejněných snímcích měl úsměv od ucha k uchu. „Večer plný krásných zápasů a skvělé atmosféry,“ komentoval nový příspěvek Zbyněk.

Někteří si do něj v komentářích přesto rýpli. „Dobře Sabina, Muradov je jiná liga než tenhle hošan z LI (Love Island pozn. red.),“ napsala Teresia. Sabina si na svůj Instagram nedala ani jediný příspěvek ze zmiňované akce, její společné snímky s Muradovem ale najdete na webu Blesk.

Zdroj: Instagram, Autorský text

Může se Vám líbít

Celebrity

Syn Kateřiny Kornové Filip slavil 30. narozeniny. Narodil se den před narozeninami svého otce zpěváka a herce Jiřího Korna, takže pánové slavili v tandemu....

Celebrity

Kdo ještě neslyšel o vztahu modelky Agáty Hanychové a mediálního magnáta Jaromíra Soukupa, jako by snad ani nebyl. Zprávy o tomto nově vzniklém páru...

Celebrity

Sto lidí, sto chutí, říká jedno známé české pořekadlo. O tom, že se člověk nikdy nezalíbí všem, se na vlastní kůži přesvědčila také herečka...

Reality shows

Napínavý souboj o kmenovou a individuální imunitu, konec klíčového hráče i neprofesionální chování moderátora Ondřeje Novotného, které tvůrci reality show raději vystřihli, ale trochu...