Connect with us

Zadejte svůj dotaz

.

České celebrity

Nela Slováková popsala detaily děsivé autonehody: Z jejích slov vás bude mrazit po zádech

Influencerka Nela Slováková se v pondělí ráno podruhé narodila. Jen několik hodin po návratu z Dubaje totiž nabourala svůj luxusní automobil Mercedes-Benz Brabus, když se na dálnici střetla s kamionem. Nyní se Nela rozpovídala o tom, jak k těžké nehodě došlo.

Zdroj: Nextfoto
Zdroj: Nextfoto

Včera jsme vás informovali o tom, že influencerka Nela Slováková bourala na dálnici ve směru do Česka (více ZDE). Jako zázrakem vyvázla ona i její čivava Lottynka bez zranění. Vítězka reality show Hotel Paradise hodinu a půl před osudným momentem zveřejňovala na svém Instagramu záběry zpoza volantu, a tak se objevily spekulace, že během řízení používala mobilní telefon. Tuto informaci však Nela na svém Instagramu vyvrátila a v úterý uvedla, co bylo skutečným důvodem její nehody.

,,Něco spadlo z auta přede mnou na silnici. Prudce jsem zabrzdila. Auto zavibrovalo, začalo mi házet zadkem, odhodilo mě na levou stranu na svodidla a já jsem byla odhozena doprava do kamionu,“ uvedla Nela Slováková pro televizi JOJ.

Později na svém Instagramu fanouškům sdělila, že dupnutí na brzdu byla obrovská chyba, jelikož v takové rychlosti zkrátka člověk nemůže dupnout na brzdu. ,,Snažila jsem se to ještě volantem vyrovnat, ale v té rychlosti a v tom, jak jsem prostě dupla na brzdu, se to bohužel stalo. Strašný,“ řekla Nela a dodala, že jí možná zachránilo život i to, že se těsně před nárazem schovala do rohu k pásu na straně řidiče, jelikož přímo u hlavy měla vrchní panel auta a rozbité čelní okno. Spolujezdec by tak autonehodu zřejmě nepřežil.

,,V první chvilce jsem si říkala, že se musím dostat rychle z auta pryč, aby nezačalo hořet. Začala jsem si odepínat pás, to mi úplně nešlo. Dívala jsem dozadu, kde je Lotty, a ta tam nebyla,“ pokračovala Nela. Lotty dle slov Slovákové vylezla zadním rozbitým oknem na kapotu a byla naštěstí také v pořádku. Nela následně podstoupila v nemocnici různá kontrolní vyšetření.

Mobilní telefon za volantem NE

Nela rovněž upozornila všechny své sledující, aby za jízdy nepoužívali mobilní telefony. ,,Nevím, co by se dělo, kdybych ten telefon reálně měla v ruce a neměla ten volant pod kontrolou, takže s tím telefonem to fakt není p*del. Na červené nebo v zácpě ok, ale jinak se na něj prostě všichni vy*erme,“ dodala na závěr.

Zdroj: Instagram, JOJ, Autorský text

Může se Vám líbít

Celebrity

Syn Kateřiny Kornové Filip slavil 30. narozeniny. Narodil se den před narozeninami svého otce zpěváka a herce Jiřího Korna, takže pánové slavili v tandemu....

Celebrity

Kdo ještě neslyšel o vztahu modelky Agáty Hanychové a mediálního magnáta Jaromíra Soukupa, jako by snad ani nebyl. Zprávy o tomto nově vzniklém páru...

Celebrity

Sto lidí, sto chutí, říká jedno známé české pořekadlo. O tom, že se člověk nikdy nezalíbí všem, se na vlastní kůži přesvědčila také herečka...

Reality shows

Napínavý souboj o kmenovou a individuální imunitu, konec klíčového hráče i neprofesionální chování moderátora Ondřeje Novotného, které tvůrci reality show raději vystřihli, ale trochu...