Connect with us

Zadejte svůj dotaz

.

České celebrity

Slavné páry roku 2022: Tyhle české celebrity se v uplynulém roce zamilovaly

Včera jsme vás informovali o rozchodech slavných v roce 2022. Dnes se naopak podíváme na ty celebrity, které se letos daly dohromady. Kdo tajil vztah před veřejností co nejdéle, a kdo se naopak vrhl do vztahu po hlavě?

Zdroj: Nextfoto
Zdroj: Nextfoto

Agáta Hanychová a Jaromír Soukup

Asi největší senzací letošního roku je vztah bývalé modelky Agáty Hanychové a mediálního magnáta Jaromíra Soukupa. Začátkem roku se influencerka pochlubila novým partnerem, fešným chirurgem Andrejem. Tento vztah ji ale jako již tradičně nevyšel. Netrvalo dlouho a Agáta hodila do českého rybníčku bombu v podobě oznámení vztahu s Jaromírem Soukupem.

Jejich sblížení proběhlo doslova v přímém přenosu, a to v jednom ze Soukupových pořadů, kde byla modelka hostem. Krátce poté dvojice přiznala vztah a dnes se již těší z blížícího se příchodu společného miminka i přesto, že si mnoho lidí myslelo, že to je znovu otázka pár týdnů.

Tomáš Třeštík a Eva Decastelo

Fotograf Tomáš Třeštík a herečka Eva Decastelo svou lásku naopak nějakou dobu tajili. Dvojici však prozradili náznaky a snímky na sociálních sítích a po řadě spekulací se nakonec rozhodli jít s pravdou ven. Třeštík v září popřál Decastelo k narozeninám fotkou, kterou sám pořídil. V srpnu zveřejnil snímky, na nichž moderátorka pózovala nahá. Začátkem prosince se pár poprvé objevil bok po boku na veřejnosti a lásku již rozhodně neskrýval. Jeden se od druhého téměř nehnuli a nechyběly ani dotyky a polibky.

Lucie Vondráčková a Zdeněk Polívka

V tajnosti si nějakou dobu udržovala nový vztah i zpěvačka Lucie Vondráčková. Ta se bezhlavě zamilovala do o 18 let mladšího partnera Zdeňka Polívky, který se věnuje MMA. Oba se vzájemně podporují. Lucie svého milého podporuje během zápasů, on se naopak zúčastnil její muzikálové premiéry. Během večera se dvojice držela za ruce a objímala se před zraky ostatních, což u Vondráčkové není vůbec běžné.

Daniela Písařovicová a Ondřej Brzobohatý

Vztah moderátorky Daniely Písařovicové a Ondřeje Brzobohatého zažíval velmi krušné začátky. Hudebník byl totiž v tu dobu ještě ženatý s modelkou Taťánou Kuchařovou a čekal ho bouřlivý rozchod doprovázený bulvárními články. Náročné týdny čerstvě zamilované hrdličky ale dokázaly překonat a svůj vztah stvrdily následným seznámením s rodinami. Písařovicová se na rozdíl od svých předchůdkyň dočkala přivítání i u Ondřejovy matky Hany Gregorové, jak uvedl server eXtra.cz.

Zdroj: Nextfoto

Adam Mišík a Natálie Jirásková

Letos se stihl zamilovat i zpěvák a známý proutník Adam Mišík a půvabná dcera Ivy Kubelkové Natálie Jirásková. I když spolu tvoří pár teprve několik měsíců, dvojice nezahálela a dnes již sdílí i společnou domácnost.

Natálie Grossová a Adam Kajumi

Mladičká zpěvačka Natálie Grossová a influencer Adam Kajumi v září tohoto roku konečně přiznali, že jsou zamilovaní až po uši. Již nějakou dobu se dvojice objevovala na veřejnosti bok boku, vždy ale tvrdili, že jsou pouze kamarádi. Vztah ale přešel v lásku, a dvojice spolu dokonce natočila i zamilovaný klip.

Zdroj: Nextfoto
Zdroj: Nextfoto

Zdroj: eXtra.cz, iDnes.cz, autorský text

Může se Vám líbít

Celebrity

Syn Kateřiny Kornové Filip slavil 30. narozeniny. Narodil se den před narozeninami svého otce zpěváka a herce Jiřího Korna, takže pánové slavili v tandemu....

Celebrity

Kdo ještě neslyšel o vztahu modelky Agáty Hanychové a mediálního magnáta Jaromíra Soukupa, jako by snad ani nebyl. Zprávy o tomto nově vzniklém páru...

Celebrity

Sto lidí, sto chutí, říká jedno známé české pořekadlo. O tom, že se člověk nikdy nezalíbí všem, se na vlastní kůži přesvědčila také herečka...

Reality shows

Napínavý souboj o kmenovou a individuální imunitu, konec klíčového hráče i neprofesionální chování moderátora Ondřeje Novotného, které tvůrci reality show raději vystřihli, ale trochu...