Connect with us

Zadejte svůj dotaz

.

České celebrity

Obrovský šok! Pavel Nedvěd končí v Juventusu, v Itálii si přitom začal budovat hnízdečko lásky s Darou Rolins

Velmi šokující zpráva přišla v pondělí večer z italského Juventusu, kterému se v poslední době moc nedaří. Místo trenéra se ale balí aktuální vedení. Podle zpráv z italských médií končí prezident klubu Andrea Angelli a jeho pravá ruka Pavel Nedvěd. Ten si podle italského webu Prealpina nedávno pořídil společně s Darou Rolins nádherný pozemek s výhledem na italské jezero Lago Maggiore.

Zdroj: sbonsi / Shutterstock.com
Zdroj: sbonsi / Shutterstock.com

S ověřenou informací přišel nejznámější fotbalový novinář Fabrizio Romano. Dle jeho slov rezignoval prezident klubu Andrea Agnelli i jeho pravá ruka a viceprezident slavného klubu Pavel Nedvěd. Očekává se, že generální ředitel Maurizio Arrivabene zůstane v klubu a převezme kontrolu nad Juventusem, zatímco v nadcházejících měsících bude dokončena nová struktura představenstva.

Pavel Nedvěd ve vedení klub působí od roku 2010, od října 2015 je ve funkci viceprezidenta klubu. Tato zpráva je šokující i ve spojitosti s jeho soukromým životem. Jak Dara před časem uvedla, Pavel trávil v Turíně většinu svého času, proto v jejich vztahu musela dělat kompromisy zejména ona, aby vše fungovalo tak, jak má.

„Pavel je mnohem víc fixovaný na Turín, na kancelář, do které musí, jako viceprezident pěkně v kravatě od pondělka dokonce až do neděle, potom zápasy. Má toho moc, takže kdybych to nebyla já, kdo v tom čase udělá ten prostor, pak bychom neměli tu šanci se vidět tak často,“ prozradila před časem pro eXtra.cz Dara.

Nedávno se navíc dvojice rozhodla, že si pořídí společný pozemek zřejmě proto, aby spolu mohli trávit více času. „Pavel Nedvěd letos koupil se svou partnerkou, zpěvačkou Darou Rolins, pozemek za milion eur s výhledem na jezero v Tronzanu u jezera Maggiora,“ jak napsal italský web Prealpina.

Otázkou nyní je, jak to bude dál, když Pavel Nedvěd končí ve svém milovaném klubu. Bude dvojice trávit volný čas v Itálii, nebo začne držitel Zlatého míče pracovat pro jiný italský klub?

Zdroj: TN.cz, eXtra.cz, Autorský text

Může se Vám líbít

Celebrity

Syn Kateřiny Kornové Filip slavil 30. narozeniny. Narodil se den před narozeninami svého otce zpěváka a herce Jiřího Korna, takže pánové slavili v tandemu....

Celebrity

Kdo ještě neslyšel o vztahu modelky Agáty Hanychové a mediálního magnáta Jaromíra Soukupa, jako by snad ani nebyl. Zprávy o tomto nově vzniklém páru...

Celebrity

Sto lidí, sto chutí, říká jedno známé české pořekadlo. O tom, že se člověk nikdy nezalíbí všem, se na vlastní kůži přesvědčila také herečka...

Reality shows

Napínavý souboj o kmenovou a individuální imunitu, konec klíčového hráče i neprofesionální chování moderátora Ondřeje Novotného, které tvůrci reality show raději vystřihli, ale trochu...