Connect with us

Zadejte svůj dotaz

.

České celebrity

Ondřej Brzobohatý: K čemu ho jeho láska Daniela Písařovicová „dokopala“?

Ondřej Brzobohatý propadl sportu, který ho ještě nedávno absolutně nezajímal. Může za to jeho drahá polovička Daniela Písařovicová, jež nyní odhalila střípky z jejich soukromí.

Zdroj: Nextfoto
Zdroj: Nextfoto

Jak Daniela uvedla v rozhlasovém pořadu Blízká setkání, jejím oblíbeným sportem je běh. Koho ale ještě donedávna běh vůbec nebral je Ondřej Brzobohatý.

Jenže nastala změna a z Ondřeje už je běžec! „Prvně brblal, že je příliš těžký a že má raději silové cvičení. Ale pak jsem mu vysvětlila, že je to velmi přínosné, a už chodí rád,“ prozradila moderátorka, která ho v tomto směru nadále podporuje.

Zajímavostí přitom je, že jejich úplně nejoblíbenější činnost nemá se sportem nic společného. „Ležíme na gauči,“ nastínila Daniela, co dělají nejraději.

V kontrastu s tím je jejich další oblíbená činnost a tou je cestování. „Byli jsme spolu třeba v New Yorku, což bylo poznávání a zároveň úžasná gastronomie. Absolvovali jsme spolu i dovolenou, kdy jsme jenom leželi, četli a odpočívali, protože jsme měli za sebou hodně práce. Takže je to takový mix, podle toho, na co máme náladu,“ poodhalila Písařovicová v éteru Českého rozhlasu Dvojky.

Dokonce i jeden z jejich nejkrásnějších společných zážitků byl spojen s cestováním. Šlo o koncert legendárního Eltona Johna, kterého má Ondřej velmi rád. „Konal se v Miláně a byli jsme tam s přáteli. Prošli jsme si i město a skvěle tam vařili. Bylo to úchvatné a moc jsme si to užili,“ dodala spokojeně brunetka.

Zdroj: Blízká setkání – Český rozhlas Dvojka, Autorský text

Může se Vám líbít

Celebrity

Syn Kateřiny Kornové Filip slavil 30. narozeniny. Narodil se den před narozeninami svého otce zpěváka a herce Jiřího Korna, takže pánové slavili v tandemu....

Celebrity

Kdo ještě neslyšel o vztahu modelky Agáty Hanychové a mediálního magnáta Jaromíra Soukupa, jako by snad ani nebyl. Zprávy o tomto nově vzniklém páru...

Celebrity

Sto lidí, sto chutí, říká jedno známé české pořekadlo. O tom, že se člověk nikdy nezalíbí všem, se na vlastní kůži přesvědčila také herečka...

Reality shows

Napínavý souboj o kmenovou a individuální imunitu, konec klíčového hráče i neprofesionální chování moderátora Ondřeje Novotného, které tvůrci reality show raději vystřihli, ale trochu...