Connect with us

Zadejte svůj dotaz

.

České celebrity

Osamělá Dominika Branišová na Českém plesu: Proč dorazila bez Jaromíra Jágra?

Český ples patří mezi oblíbené společenské akce. Každoročně se na akci objeví mnoho známých hvězd tuzemského showbyznysu. Do Obecního domu dorazila také modelka Dominika Branišová, která překvapivě dorazila bez svého partnera Jaromíra Jágra.

Zdroj: Nextfoto
Zdroj: Nextfoto

Atraktivní přítelkyně legendárního hokejisty Jaromíra Jágra vypadala v šatech z metalické látky naprosto famózně. Róbu jí na poslední chvíli připravila její kamarádka, známá návrhářka Zuzana Lešák Černá. „Šaty totiž byly hotové až včera, tak to nebylo možné vyzkoušet. Jarda mě v šatech neviděl, protože jsem se oblékla u Zuzky na hotelovém pokoji. Tak je uvidí nejdřív v Blesku,“ řekla Dominika se smíchem.

Mladičká Dominika Branišová dorazila do Obecního domu bez pánského doprovodu, a tak jí společnost dělali přítomní hosté a již zmíněná kamarádka Zuzana Lešák Černá. Na otázku, zda jí bude Zuzana navrhovat svatební šaty, odpověděla, že nic takového zatím není na pořadu dne.

Zdroj: Nextfoto
Dominika Branišová s kamarádkou Zuzanou Lešák Černou.
Zdroj: Nextfoto

Jak modelka dále prozradila, Jaromír jí původně měl dělat doprovod, hokej ale (jako vždy) dostal přednost. Vášnivý hokejista se připravoval na nedělní zápas Kladna s Olomoucí, v němž snižoval na 1:2. Rytíři nakonec podlehli Olomouci v prodloužení 4:5.

Dominika se s Jaromírem nedávno objevila na slavnostním křtu nové knihy modelky Evy Čerešňákové. Jak uvádí web Super, hvězdného hokejistu s modelkou Evou Čerešňákovou pojí dlouholeté přátelství, a tak ji na křtu s radostí podpořili. Dvojice se na veřejnosti ale jinak příliš neukazuje.

Zdroj: Blesk.cz, Super.cz, autorský text

Může se Vám líbít

Hokej

Do poloviny zápasu drželi čeští mladíci otěže zápasu se Švýcarskem pevně ve svých rukou. Vytvářeli si šance, dobře bruslili a vedli 2:0. Na konci...

Hokej

Nikdo z Tučňáků už nikdy nebude oblékat dres s číslem 68. To oznámilo vedení klubu Pittsburgh Penguins tento týden. Jágrův dres bude viset pod...

Hokej

Od 9. listopadu začíná v Nokia Areně Karjala Cup. Novou reprezentační sezónu zde otevře švýcarský démon Anders Ambühl. Tento muž už letos najel na...

Hokej

John Carlson jej na konci 2. třetiny duelu s Torontem našel chytrou přihrávkou od modré čáry. Před Ovečkinem zírala poloprázdná branka a ruský bohatýr...

Sticky Post

To tu ještě nebylo: modelka Natálie Kočendová se vrací zpátky do vztahové reality show Love Island, kterou mohou diváci sledovat na TV Nova.

Sticky Post

Betty a Vojtu spojila soutěž MasterChef. Nyní sdílí nejen vášeň pro vaření, ale i příjmení. Ano, tento sympatický pár měl nedávno pohádkovou svatbu.

Sticky Post

Vítězka světové soutěže krásy Natálie Kočendová si nechala zmenšit prsa. Jenže operace se neobešla bez komplikací. Co se úspěšné modelce přihodilo?

Sticky Post

Není to tak dávno, kdy se rozpadl mediálně sledovaný vztah mezi Agátou Hanychovou a Jaromírem Soukupem. Byl příčinou rozchodu jiný muž?

Celebrity

Muzikant Ondřej Brzobohatý a moderátorka Daniela Písařovicová se tajně vzali v Itálii. Informaci již dnes oficiálně potvrdil samotný Ondřej na sociálních sítích. Co uvedl...

Sticky Post

Eva Perkausová čeká druhého potomka. Na tom by nebylo nic zvláštního, kdyby si s partnerem skutečně nepospíšili. Co prozradila o svém těhotenství?

Sticky Post

O čem se v poslední době spekulovalo, to přiznala sama Agáta Hanychová na svém Instagramu: s Jaromírem Soukupem již netvoří pár.

Sticky Post

Sympatičtí vítězové reality show Love Island se vzali! Kdo čekal, že se Martin Kulhánek a Laura Chrebetová po čase rozejdou, ten se mýlil. Naopak...