Connect with us

Zadejte svůj dotaz

.

České celebrity

Perkausová sdílela andělský snímek s novorozeným synem a Hanychová odtajnila pohlaví miminka. Její dojemné video vás dojme k slzám!

Fanoušci se dočkali! Modelka a influencerka Agáta Hanychová odhalila, zda pod srdcem nosí holčičku, nebo chlapečka. Půvabná moderátorka Eva Perkausová zase sdílela rozkošnou fotografii se svým novorozeným synkem Killianem.

Zdroj: Nextfoto
Zdroj: Nextfoto

Agáta Hanychová čeká holčičku

Agáta Hanychová, jež je ve 4. měsíci těhotenství, konečně prozradila pohlaví potomka, kterého čeká s mediálním magnátem Jaromírem Soukupem. Všichni členové pestré rodinky se sešli při velkém černém balonu a malá Mia nastoupila s jehlou. Po prasknutí balonu se vyvalily růžové konfety. Je tedy jasné, že Agáta čeká holčičku.

Mia se podle reakce zjevně velmi těšila na sestřičku, ale je třeba říci, že štěstím zářili všichni, včetně nastávajícího tatínka. V každém případě – hlavně, ať je miminko zdravé, to přejeme nastávajícím rodičům nejen my, ale i všichni v komentářích pod velmi emotivním videem.

Eva Perkausová ukázala malého synka

Moderátorka Eva Perkausová před několika dny přivedla na svět svého prvorozeného syna Killiana. Novopečená maminka je již se synkem doma a fanouškům se pochlubila překrásnou mikulášskou fotografií. „Já už andělskou nadílku mám,“ napsala Eva k snímku, na němž drží malého synka v náruči. V něžném andělském kostýmu ukázala hlavičku malého Killiana a jak je vidět, vlásků má skutečně mnoho.

Foto: Se souhlasem Evy Perkausové
Foto: Se souhlasem Evy Perkausové

Evě to na snímku velmi sluší, což mimo jiné dokazují i komplimenty od fanoušků. „Waaau, jsi krásnější než kdykoliv předtím, miminko ti moc sluší. Ať je Killianek zdravý a dělá vám jen radost ,“ zní jeden z komentářů. „Velká gratulace, Evičko. Moc Vám to sluší. Dva andělé napsala jiná sledující. „Vy prostě nezklamete. Já snad krásnější ženu neznám,“ dodala další fanynka. A my se přidáváme, mateřství Evě zkrátka prospívá!

Zdroj: Instagram, autorský text

Může se Vám líbít

Celebrity

Syn Kateřiny Kornové Filip slavil 30. narozeniny. Narodil se den před narozeninami svého otce zpěváka a herce Jiřího Korna, takže pánové slavili v tandemu....

Celebrity

Kdo ještě neslyšel o vztahu modelky Agáty Hanychové a mediálního magnáta Jaromíra Soukupa, jako by snad ani nebyl. Zprávy o tomto nově vzniklém páru...

Celebrity

Sto lidí, sto chutí, říká jedno známé české pořekadlo. O tom, že se člověk nikdy nezalíbí všem, se na vlastní kůži přesvědčila také herečka...

Reality shows

Napínavý souboj o kmenovou a individuální imunitu, konec klíčového hráče i neprofesionální chování moderátora Ondřeje Novotného, které tvůrci reality show raději vystřihli, ale trochu...