Connect with us

Zadejte svůj dotaz

.

České celebrity

Petr Pavel uspořádal velkou party s celebritami: Nechyběli Svěrák, Kuchařová nebo Čvančarová. Které další slavné osobnosti dorazily na mejdan?

Prezidentská předvolební kampaň není jen bojem o hlasy voličů, ale i ostrým bojem o podporu známých tváří. Necelý týden před volbami v tomto směru nepochybně vede generál ve výslužbě Petr Pavel. Na svůj velkolepý večírek pozval tolik celebrit, že to chvílemi vypadalo na afterparty po filmové premiéře.

Zdroj: Profimedia/ČTK
Zdroj: Profimedia/ČTK

Večírek se konal v pražském klubu Rock Café, kde Petr Pavel bude mít také svůj volební štáb. Na jeho akci dorazilo mnoho známých osobností – nejen herci a zpěváci, ale i modelky a další slavné tváře. Všichni mu tak vyjádřili obrovskou podporu v prezidentských volbách.

Generál si pro svoje příznivce přichystal projev na osmou hodinu večerní. Po něm následovala volná zábava, kterou každý pojal dle svého uvážení. Sám Pavel i jeho manželka zůstali. Jeden z favoritů voleb se ostatně k baru příliš nedostal. Každý přítomný host se s ním chtěl vyfotit nebo mu alespoň popřát štěstí. Společnou fotografií se například pochlubila Miss World 2006 Taťána Kuchařová.

Do pražském klubu zavítala celá řada celebrit, které generála v prezidentských volbách podporují. Jednu partičku utvořila Jitka Čvančarová, Martin Dejdar, Ondřej Pavelka, Milan Šteindler a Václav Marhoul. Akce se zúčastnil také herecký bard Petr Štěpánek či jeho kolegyně ze seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 Dana Morávková s manželem Petrem Maláskem.

Na bujarém večírku nechyběli ani Vladimír Polívka nebo Jan Komínek. Mezi zpěváky se objevil David Koller, který dokonce generálu Pavlovi na pódiu zazpíval, dále také Janek Ledecký nebo Xindl X. Drahou polovičku si přivedl též Radek Banga alias Gipsy.

První kolo voleb prezidenta republiky se koná 13. a 14. ledna 2023. Druhé kolo pak 27. a 28. ledna

Zdroj: Expres.cz, Instagram

Může se Vám líbít

Celebrity

Syn Kateřiny Kornové Filip slavil 30. narozeniny. Narodil se den před narozeninami svého otce zpěváka a herce Jiřího Korna, takže pánové slavili v tandemu....

Celebrity

Kdo ještě neslyšel o vztahu modelky Agáty Hanychové a mediálního magnáta Jaromíra Soukupa, jako by snad ani nebyl. Zprávy o tomto nově vzniklém páru...

Celebrity

Sto lidí, sto chutí, říká jedno známé české pořekadlo. O tom, že se člověk nikdy nezalíbí všem, se na vlastní kůži přesvědčila také herečka...

Reality shows

Napínavý souboj o kmenovou a individuální imunitu, konec klíčového hráče i neprofesionální chování moderátora Ondřeje Novotného, které tvůrci reality show raději vystřihli, ale trochu...