Connect with us

Zadejte svůj dotaz

.

České celebrity

Petr Švancara o genderovém pravidlu: Je to sra*ka!

Jeden z nejoblíbenějších hráčů, bývalý profesionální fotbalista Petr Švancara, před nějakou dobou opustil drsnou reality show Survivor. V soutěži vydržel dlouhých sedmatřicet dní, během kterých pořádně zhubl. Brněnská ikona v rozhovoru pro eXtra.cz promluvila o svém přátelství s kontroverzním soutěžícím Jiřím Hanouskem a otevřeně prozradila, co si myslí o novém genderovém pravidle.

Zdroj: TV Nova
Zdroj: TV Nova

Genderové pravidlo donutilo neoblíbeného realitního makléře Jiřího Hanouska k dobrovolnému odchodu ze Survivoru. Jiří přitom patřil mezi nejžhavější adepty na celkové vítězství. „Jirka se nechal vyhecovat a bohužel to pak utnul. Ale je pravda, že tenhle typ člověka, kterej to opravdu hrál a každýho přesvědčoval, tak to působí, že je to levák a spekulant, ale ono se to takhle má fakt hrát. To my jsme to nehráli, ale Jirka to hrál,“ bránil Jiřího bývalý fotbalista v pořadu eXtra Host.

Na genderové pravidlo, které Hanouska vytočilo, má Švanci podobný názor. „Na rovinu to pravidlo je s*ačka,“ řekl důrazně. „Řeknu to takhle, za A je to s*ačka, žijeme v době, v jaké žijeme. Já když v dnešní době řeknu, že mám černýho psa, tak si o sobě přečtu bůhví co, přitom nejsem žádnej rasista a vůbec tyhle věci neřeším. Gender je dneska to správný slovo, všichni chceme být ti dobří a hodní a mít klid,“ nebral si servítky Švancara, který zároveň zmínil i druhou stránku pohledu na věc.

Za B Survivor má na to pravidlo právo a tím to prostě končí. Je to právo produkce vymyslet tohle pravidlo a Jirka to měl ustát.Nesouhlasím s tím, ale ty musíš respektovat ta pravidla,“ dodal.

Jirka je borec, má jasno Švanci

Švanci se s Jirkou sešel i po vypadnutí soutěže. Jak sám uvedl, s Jirkou si padli do oka a dnes jsou z nich dobří přátelé. „My jsme vypadli vlastně spolu, tak jsme se viděli a já jsem ho chtěl ještě trošku víc poznat, protože jedna věc je na ostrově, ale mimo něj je to strašně fajn borec,“ pěl ódy na realiťáka, který byl na ostrově považován za manipulátora a lháře.

„Je pravda, že tenhle typ člověka, kterej to opravdu hrál a každýho přesvědčoval, tak to působí, že je to levák a spekulant, ale ono se to takhle má fakt hrát. To my jsme to nehráli, ale Jirka to hrál,“ uvedl bývalý fotbalista.

Zdroj: eXtra.cz

Může se Vám líbít

Celebrity

Syn Kateřiny Kornové Filip slavil 30. narozeniny. Narodil se den před narozeninami svého otce zpěváka a herce Jiřího Korna, takže pánové slavili v tandemu....

Celebrity

Kdo ještě neslyšel o vztahu modelky Agáty Hanychové a mediálního magnáta Jaromíra Soukupa, jako by snad ani nebyl. Zprávy o tomto nově vzniklém páru...

Celebrity

Sto lidí, sto chutí, říká jedno známé české pořekadlo. O tom, že se člověk nikdy nezalíbí všem, se na vlastní kůži přesvědčila také herečka...

Reality shows

Napínavý souboj o kmenovou a individuální imunitu, konec klíčového hráče i neprofesionální chování moderátora Ondřeje Novotného, které tvůrci reality show raději vystřihli, ale trochu...