Connect with us

Zadejte svůj dotaz

.

České celebrity

Producent neprávem obvinil Bohdalovou z lhaní a nespolehlivosti. Ta mu z nemocnice poslala drsný vzkaz

Ostravský producent Petr Baránek před pár dny rozeslal do médií e-mail, v němž obvinil herečku Jiřinu Bohdalovou z nespolehlivosti a lhaní, jelikož nedorazila na jeho představení. Jak se ale ukázalo, herečka onemocněla těžkou chřipkou a potřebovala i kapačky. Co vzkázala producentovi právem naštvaná herečka?

Zdroj: Nextfoto
Zdroj: Nextfoto

Petr Baránek se ostře pustil do Jiřiny Bohdalové, která měla hrát v Ostravě, kam ale nakonec z důvodu nemoci nedorazila. Producent následně rozeslal do všech médií rozhněvané prohlášení, kde stálo, že Bohdalová podle něj v době své údajné nemoci byla zdravá a odehrála v Divadle Na Jezerce komedii After Life. 

„Oficiální stanovisko nula, za mě podvod jednak na mé osobě, na všech nás z Ostravska, ale hlavně na těch, kteří si poctivě koupili vstupenky na její představení. Pro mě jako producenta bezva obchod s někým, koho jste respektovali a přitom se ukázalo, že je to temný stín chmurné minulosti a ojeb po našimu, nebo česky, podvod od první chvíle,“ nenechal Baránek na herečce nit suchou a obvinil ji z podvodu.

V jeho rozhněvaném prohlášení navíc stálo, že Bohdalová podle něj v době své nemoci odehrála v Divadle Na Jezerce komedii After Life. Záhy se ale ukázalo, že Bohdalová v této inscenaci vůbec neúčinkuje. „Je to v pohodě, už jsme to vyřešili. Představení jsou posunutá z důvodu onemocnění paní Bohdalové, takže já se omlouvám a všechno je v pořádku,“ omluvil se producent.

Stav herečky se mezitím dramaticky zhoršil, dokonce musela vyhledat péči lékařů. „Jsem nemocná, mám chřipku, kvůli tomu jsem nebyla ani na premiéře vlastního filmu. To jako nemůžu být nemocná? Ať jde někam. Prokristapána, ve svém věku nemůžu churavět jako kdokoli jiný? A ještě to dává do novin? Tomuhle světu nerozumím. Ležím a teď jdu na kapačky,“ ozvala se naštvaná Jiřina Bohdalová webu Extra.

Bohdalová se měla zúčastnit slavnostní premiéry filmu Vánoční příběh režisérky Ireny Pavláskové. Kvůli ní se premiéra měla konat netradičně v pondělí 21. listopadu. Tou dobou byla však herečka již nemocná.

„Až umřu, věřím, že takoví lidé budou o mně mluvit hezky a říkat, jak jsme byli nejlepší kamarádi. A bude se o mně psát, jak jsem byla statečná. Tohle napište, tohle už přesáhlo všechny meze. Tohle si ten člověk přece nesmí dovolovat. Nejdu ani na svou vlastní filmovou premiéru, jak je mi špatně. A to jsem se na ni těšila. Mám bolesti, mám chřipku, a oni to nechápou,“ dodala zklamaně Bohdalová.

Do Ostravy nepřijedu, vzkazuje herečka

Producent po své veřejné omluvě dodal, že termíny se přesouvají na 14. a 15. ledna. Bohdalová ale má ve věcech jasno – do Ostravy nepřijede! „Hned jsem se podívala do diáře a dala tomu člověku náhradní termíny na 14. a 15. ledna, kdy bych ochotně přijela. Ale já s nikým žádnou smlouvu nepodepsala, a pokud jsem tedy pro tu osobu stín temné minulosti, tak jí vzkažte, že tím pádem samozřejmě vůbec nepřijedu,“ sdělila naštvaná herečka eXtra.cz.

Zdroj: Kafe.cz, eXtra.cz

Může se Vám líbít

Celebrity

Syn Kateřiny Kornové Filip slavil 30. narozeniny. Narodil se den před narozeninami svého otce zpěváka a herce Jiřího Korna, takže pánové slavili v tandemu....

Celebrity

Kdo ještě neslyšel o vztahu modelky Agáty Hanychové a mediálního magnáta Jaromíra Soukupa, jako by snad ani nebyl. Zprávy o tomto nově vzniklém páru...

Celebrity

Sto lidí, sto chutí, říká jedno známé české pořekadlo. O tom, že se člověk nikdy nezalíbí všem, se na vlastní kůži přesvědčila také herečka...

Reality shows

Napínavý souboj o kmenovou a individuální imunitu, konec klíčového hráče i neprofesionální chování moderátora Ondřeje Novotného, které tvůrci reality show raději vystřihli, ale trochu...