Connect with us

Zadejte svůj dotaz

.

České celebrity

První Vánoce Andrey Bezděkové bez milovaného tatínka: Nejraději bych je přeskočila, povzdechla si modelka

Modelka Andrea Bezděková má za sebou velmi náročné období. Přišla totiž o milovaného tatínka, který letos v srpnu prohrál boj s rakovinou plic. Letošní svátky tak budou velmi smutné nejen pro ni, ale i pro celou její rodinu. Jak sama modelka přiznala v rozhovoru pro Super.cz, byla by raději, kdyby se žádné svátky nekonaly.

Zdroj: Nextfoto
Zdroj: Nextfoto

Andrea Bezděková se po smrti milovaného otce ponořila do práce, aby co nejvíce zaměstnala hlavu, a neměla tak čas na přemýšlení. Blíže se však čas Vánoc a s nimi i volno, které všichni využívají k tomu, aby trávili čas se svými nejbližšími. „Letos jsem takový Grinch, dárky jdou mimo mě. Dokud se dějí akce a není to ticho, které nás čeká na svátky, jde to, ale pak přijde to velké smutno,“ vysvětlila modelka pro Super.cz.

Vánoce už nikdy nebude vnímat jako dřív

Jak modelka sama prozradila, byla vždycky velkým milovníkem Vánoc. Ty však podle jejích slov už nikdy nebudou jako dřív. „Pro nás to byl čas, který byl naplněný láskou až po půdu, bylo to emoční, říkali jsme si hezké věci. Vždycky mi to bude připomínat, že velmi důležitý člen naší rodiny s námi nebude,“ povzdechla si modelka.

Na Štědrý den měl tatínek tradičně u večeře proslov. Po večeři chodili všichni na procházku, než šli ke stromečku, aby bylo větší těšení. Andrea také v dřívějším rozhovoru prozradila, že si každý rok potrpěli na vánoční obyčej. Letos bude vše jinak, a modelka dokonce plánuje, že by vzala rodinu mimo jejich domov v Náchodě, aby nebyli v prostředí, které jim tolik připomíná odchod milovaného člena rodiny.

Nikdy to nepřebolí, má jasno Andrea

Je známo, že modelka měla s tatínkem velmi blízký vztah. Jejich společnou zálibou byl například tenis, celá rodina také pořádala různé výlety do přírody. Zesnulý tatínek jí zároveň od začátku velmi podporoval v její úspěšné kariéře. Je tedy zcela přirozené, že ztráta milovaného otce i skvělého parťáka zároveň Andreu jen tak nepřebolí. „Bolest se časem utlumí, ale nikdy to nepřebolí,“ dodala Bezděková.

Zdroj: Super.cz, Novinky.cz, autorský text

Může se Vám líbít

Sticky Post

Vždy milou a usměvavou Martinu Preissovou zastihla naše redaktorka Veronika na akci Hanky Kynychové Dopisy Ježíškovi, kterou už šest let pořádá obchodní centrum EUROPARK...

Sticky Post

Už od mládí milovala pletení a šití, ten tvůrčí proces, kdy jí něco vznikalo pod rukama. K tomu se pak s malými pauzami vracela celý svůj...

Sticky Post

Zahájení akce Dopisy Ježíškovi, kterou už šest let pořádá obchodní centrum EUROPARK a Nadační fond Hanky Kynychové, podpořila řada známých osobnosti. Letos se plní...

Sticky Post

Každé Vánoce nakupujete dětem nové a nové hračky, které po pár týdnech končí ve skříni? Prodejte je! Pomůžete tak své peněžence a planetě. Společnost...

Sticky Post

Herec Jiří Bartoška obětoval vousy a vlasy pro roli v seriálu „Smysl pro tumor“. Diváci ho uvidí v roli pacienta s rakovinou mozku.

Kultura

Svařené víno, kapr, dárky, reklama s prasátkem na Kofolu a Láska nebeská. To vše je pro mnohé z nás neodmyslitelně spojené s Vánocemi. Takového...

Uncategorized

Tento příběh se stal v Japonsku. Ukazuje, že umělá inteligence je opravdu mocný nástroj. A také, že něco, co je v první řadě vyvíjeno...

Sticky Post

Jako každý rok, i letos Česká televize představí na Štědrý den novou pohádku. Na jakou premiéru se mohou těšit diváci všech věkových kategorií?

Sticky Post

Dne 3. listopadu 2023 zasáhla porotce show TV Prima Česko Slovensko má talent smutná zpráva: zemřel legendární účastník Jozef Pátrovič.

Sticky Post

Legendární zpěvačka Marie Rottrová si přichystala pro fanoušky opravdové vánoční překvapení: 28. prosince 2023 vystoupí v O2 areně a dodatečně oslaví své kulatiny!

Sticky Post

Herec Matthew Perry se proslavil v kultovním seriálu „Přátelé“. Nikdo nečekal, že představitel Chandlera zemře ve věku 54 let.

Sticky Post

Nejen fanoušci rodinného sitcomu Krok za krokem pláčou. Zemřela hlavní představitelka Suzanne Somers, která si zahrála po boku Patricka Duffyho.