Connect with us

Zadejte svůj dotaz

České celebrity

Půvabná česká moderátorka končí: Kdo nahradí Perkausovou? Ve hře je několik jmen

Jedna z nejkrásnějších českých moderátorek Eva Hecko Perkausová si zítra užije poslední den za moderátorským pultem. O tom, že loučení s hvězdou primáckých zpráv bude natolik dojemné, že pravděpodobně dojde i na slzy, není pochyb. Kdo ale zaujme její místo vedle kolegy Romana Šebrleho?

Zdroj: Nextfoto
Zdroj: Nextfoto

Nastávající maminka pracovala do poslední chvíle, jak ostatně sama avizovala po ohlášení radostné novinky. Nastal ale čas, kdy se Perkausová bude soustředit na novou životní roli. „Je na čase se rozloučit, nerada bych porodila v přímém přenosu,“ řekla s úsměvem Eva, která už brzy přivede na svět chlapečka.

Všechny nyní zajímá, kdo sympatickou a krásnou blondýnku nahradí. „Pochopitelně jsme to diskutovali a pro Romana Šebrleho máme atraktivní řešení. Roman už ho ví, brzy ho řekneme i našim divákům,“ nechal se slyšet šéfredaktor CNN Prima News Pavel Štrunc. Ve hře jsou s největší pravděpodobností tři jména, jak informoval deník Blesk.

Redakce Blesk si dokáže představit po boku Šebrleho Markétu Fialovou, jež je ostřílenou stálicí zpravodajství televize Prima. Další horkou kandidátkou je oblíbená sporťačka Gabriela Soukalová. Bývalá královna biatlonu svou televizní kariéru spojila zatím jen se společenským pořadem ShowTime, ze kterého si rovněž „krátce odskočila“ na mateřskou dovolenou.

Blesk ale nejvíce vsází na Soňu Porupkovou, která by se vizuálně k Romanovi nejvíce hodila. Sympatická blondýnka má za sebou angažmá v ČT a na CNN Prima News rozjížděla s Liborem Boučkem pořad Nový den.

Nám by se k Šebrlemu naopak nejvíce hodila Gabriela Soukalová. Navíc by to bylo snad poprvé, co dva bývalí úspěšní profesionální sportovci společně moderují Hlavní zprávy. A jaký názor máte vy? Napište nám svůj názor do komentářů.

Zdroj: Blesk.cz, CNN Prima

Může se Vám líbít

Celebrity

Syn Kateřiny Kornové Filip slavil 30. narozeniny. Narodil se den před narozeninami svého otce zpěváka a herce Jiřího Korna, takže pánové slavili v tandemu....

Celebrity

Kdo ještě neslyšel o vztahu modelky Agáty Hanychové a mediálního magnáta Jaromíra Soukupa, jako by snad ani nebyl. Zprávy o tomto nově vzniklém páru...

Celebrity

Sto lidí, sto chutí, říká jedno známé české pořekadlo. O tom, že se člověk nikdy nezalíbí všem, se na vlastní kůži přesvědčila také herečka...

Reality shows

Napínavý souboj o kmenovou a individuální imunitu, konec klíčového hráče i neprofesionální chování moderátora Ondřeje Novotného, které tvůrci reality show raději vystřihli, ale trochu...