Connect with us

Zadejte svůj dotaz

.

České celebrity

Radka Třeštíková se vyfotila nahá. Zoufalé ženy dělají zoufalé činy, vzkazují jí kritici

Známá spisovatelka Radka Třeštíková v posledních měsících na sebe poutá velkou pozornost. Nestojí za tím její knihy, ale módní přešlapy a odvážné fotografie na jejím Instagramu.

Zdroj: Nextfoto
Zdroj: Nextfoto

Třeštíková rozhodně nepatří mezi ženy, které by se styděly. Je svá a nebojí se jít s holou kůží na trh. Pokud má někdo s jejím bezprostředním životním stylem problém, nebojí se daného člověka setřít, a to především tehdy, pokud kritika směřuje k její nahotě, která je u ní často k vidění.

Na jejím posledním zveřejněném snímku lze vidět odraz její nahé postavy na konvici. Oblíbená spisovatelka tímto příspěvkem jasně dává najevo, že je na svoji figuru patřičně hrdá. I přesto, že se Radka rozhodně nemá za co stydět, někteří její fanoušci volají po Radce, kterou znali předtím.

„Vyšpulený rty na každý fotce, nahá/polonahá poslední dobou skoro všude. Tak další profil, co zapadá do IG standard. Nevyčítám, dobrovolně odcházím, je to škoda,“ napsala zřejmě již bývalá fanynka Radky Třeštíkové. „Trapko, furt dokola, dobře ti hráblo,“ nebrala si servítky další sledující.

„Zoufalé ženy dělají zoufale činy. Myslím, že k vám se to nehodí. Byla jste zajímavější, když jste byla svá,“ napsala jeden z uživatelů, který zřejmě chtěl dát najevo, že Radka se nedokáže vyrovnat s tím, že její bývalý partner Tomáš Třeštík je momentálně šťastný po boku moderátorky Evy Decastelo.

Druhá skupina jejích sledujících naopak miluje její smysl pro humor a nadšeně očekává, čím opět překvapí. „Jedinej zábavnej profil. Díky. Bylo to tady nudný,“ napsal jeden z uživatelů. „Se mi po vás stýskalo, prosím, už IG neopouštět,“ vzkázala Radce další věrná fanynka.

Zdroj: Instagram, autorský text

Může se Vám líbít

Celebrity

Syn Kateřiny Kornové Filip slavil 30. narozeniny. Narodil se den před narozeninami svého otce zpěváka a herce Jiřího Korna, takže pánové slavili v tandemu....

Celebrity

Kdo ještě neslyšel o vztahu modelky Agáty Hanychové a mediálního magnáta Jaromíra Soukupa, jako by snad ani nebyl. Zprávy o tomto nově vzniklém páru...

Celebrity

Sto lidí, sto chutí, říká jedno známé české pořekadlo. O tom, že se člověk nikdy nezalíbí všem, se na vlastní kůži přesvědčila také herečka...

Reality shows

Napínavý souboj o kmenovou a individuální imunitu, konec klíčového hráče i neprofesionální chování moderátora Ondřeje Novotného, které tvůrci reality show raději vystřihli, ale trochu...