Connect with us

Zadejte svůj dotaz

.

České celebrity

Roman Šebrle se netají novou přítelkyní, kterou poprvé vyvedl do společnosti: Došlo i na vášnivé polibky! Kdo je jeho nová láska?

Moderátor a bývalý profesionální sportovec Roman Šebrle před nedávnou dobou přiznal, že je znovu zamilovaný. Na sociální síti se pochlubil krásnou blondýnkou, se kterou se na konci prázdnin vydal na dovolenou do romantické Itálie. A jak je patrné, i přes probíhající rozvod se cítí velice šťastně. Nyní vzal svoji půvabnou přítelkyni na slavnostní premiéru velkofilmu Jan Žižka, kde se na červeném koberci upřela veškerá pozornost přímo na ně.

Zdroj: Nextfoto
Zdroj: Nextfoto

Nové přítelkyni Romana Šebrleho to velmi slušelo i přesto, že redakci Blesk přiznala, že na přípravu měla velmi málo času. Pár potvrdil, že jsou takto na veřejnosti spolu poprvé, a rozhodně se tak na červeném koberci stal středem pozornosti a jedním z nejdiskutovanějších témat večera.

Přitom to není tak dávno, co Roman Šebrle kolem svého vztahu dělal drahoty. Na dotaz, zda se po jeho boku nachází nová partnerka, odpověděl, že se vedle něho najde vždy nějaká žena. Nyní šel ale s pravdou ven. V létě sdílel zamilovanou fotografii s pohlednou blondýnkou, na které se dvojice líbá na dovolené v Toskánsku. Šebrle nyní čeká na oficiální rozvod, ale ani to jeho novému vztahu nebrání.

Jeho nová přítelkyně Lenka Kovaříková je matka čtyř dcer a pochází z Brna. Je majitelkou velice úspěšné firmy, která se zabývá tvorbou zakázkových svatebních a narozeninových dortů. Lenka je dle všeho fanynkou sportů všeho druhu a k němu se snaží vést od dětství i své děti.

Zdroj: Nextfoto
Roman Šebrle je zamilovaný až po uši.
Zdroj: Nextfoto

Krásná blondýnka vystřídala po jeho boku manželku Evu, se kterou se Roman rozvádí po dvaceti třech letech manželství. Současná přítelkyně moderátora a bývalého desetibojaře se netají tím, že by si do budoucna přála ještě kluka. „Já nevím, co bude a nebude,“ řekl Šebrle s potutelným úsměvem.

Jeho bývalá manželka byla také atletkou. Vystudovala střední chemickou školu a pochází z Olomouce. Jak je ale patrné, ani jeden z nich necítí žádný podraz vůči tomu druhého a záležitosti týkající se rozvodu řeší opravdu rozumně a přátelsky.

„My jsme měli co řešit, ale jsme rozumní lidé. Máme za sebou dvacet tři let a prožili jsme spolu spoustu krásných chvil. Na všem jsme se domluvili. Máme spolu dvě děti, o které se budeme starat na sto procent. Ať už manželka, nebo já. Tam nebude nikdy konflikt. Jsme dohodnutí a řešíme to jako rozumní lidé a myslím si, že se nebudeme nikdy hádat,” řekl Šebrle.

Zdroje: Šíp, Extra.cz, Super.cz, Blesk.cz

Může se Vám líbít

Celebrity

Syn Kateřiny Kornové Filip slavil 30. narozeniny. Narodil se den před narozeninami svého otce zpěváka a herce Jiřího Korna, takže pánové slavili v tandemu....

Celebrity

Kdo ještě neslyšel o vztahu modelky Agáty Hanychové a mediálního magnáta Jaromíra Soukupa, jako by snad ani nebyl. Zprávy o tomto nově vzniklém páru...

Celebrity

Sto lidí, sto chutí, říká jedno známé české pořekadlo. O tom, že se člověk nikdy nezalíbí všem, se na vlastní kůži přesvědčila také herečka...

Reality shows

Napínavý souboj o kmenovou a individuální imunitu, konec klíčového hráče i neprofesionální chování moderátora Ondřeje Novotného, které tvůrci reality show raději vystřihli, ale trochu...