Connect with us

Zadejte svůj dotaz

.

České celebrity

ROZHOVOR: Barbora Mottlová velmi otevřeně o partnerovi, plánovaném dítěti i o tom, jak se udržuje fit…

Vždy milá, vstřícná a usměvavá. Tyhle rysy dokonale vystihují krásnou Báru Mottlovou. Tu se nám podařilo zastihnout na vernisáži obrazů malíře Matyáše Bryndy v kavárně Café & Bar Stromovka Colleciton. Bára se redaktorce magazínu Zítřek svěřila nejen se svými plány do budoucna…

Zdroj: Kateřina Fingralová
Zdroj: Kateřina Fingralová

Jaký je váš vztah k umění?

Velký. Jako střední školu mám vystudované oděvní návrhářství. A pak herectví. Takže jsem se i dějiny umění učila. A k umění mám vztah. A určitě se více cítím jako umělec.

Jak hodnotíte Matyášovy kresby?

Moc se mi líbí a myslím si, že právě propojení s Café & Bar Collection je skvělé. Dáte si dobrou kávu a můžete si prohlédnou krásná díla. A vlastně bych skoro i zatoužila mít jednoho takového mazlíka doma a to nejlépe na obraze i v garáži.

Co nového plánujete po pracovní stránce?

Chystám nové singly, tak doufám, že se zadaří a vše přes léto stihneme. V Teplicích budu otevírat fotoateliér a na to už se moc těším a ráda bych tam natočila i nový videoklip. Mám v plánu si ateliér vymazlit přesně podle svých představ. Jen tedy ještě nemám vymyšlený název, ale Barborkov nebo tak něco, to určitě nebude.

Jak s přítelem trávíte nejraději volný čas?

Nejraději u nějakého filmečku v objetí. Ale zrovna nedávno jsem si říkala, že by bylo fajn, začít ten čas trávit nějak aktivněji, protože venku už je hezky. Ale samozřejmě spolu i rádi cvičíme, výletíme a to i s pejskem Chicem. A to jsme taková vtipná chlupatá rodinka. Ideální je jít někam do přírody, kde je minimum lidí.

Dokáže vás také něčím vytočit?

No samozřejmě. Každý týden si udělá u mě čárku. Ale jinak je ohromný miláček. Mě spíš vytáčí tím, že vytáčím já jeho.

Kdy bude svatba? Případně necítíte se už na to být maminkou?

To je ještě brzo, jsme spolu pár měsíců. Teď si užíváme a vlastně jsme se velmi brzo i sestěhovali, protože jsem měla vyplavený dům a pořád se tak sžíváme. Já jsem hodně časově zatížená a on taky. A tak si společný čas užíváme jinak, než abychom plánovali nějakou vzdálenou budoucnost. I když tedy věřím, že bude společná, protože si ho umím představit jako manžela i jako otce svého dítěte.

Co děláte proto, abyste vypadala pořád takhle skvěle?

No právě teď jsem rozjela projekt se cvičením pro lenochy, kteří nejsou zvyklí cvičit a musí se pořád nutit. Je to cvičení, kdy člověk cvičí 2 minuty denně a bude mít krásnou postavu. Do plavek to už sice asi nestihnete, to už je za pět minut dvanáct, ale pokud chcete, tak najdete na Youtube kanálu 2 minuty s Barborou Mottlovou a zjistíte, o co jde.

Co je pro vás ženská krása?

To je ta energie. A to ne jen ženská, ale i mužská. Myslím si, že to co z člověka vyzařuje je nejvíc, a nepomůže tomu ani nejlepší kadeřník, anebo tuny make-upu. To co z člověka vyzařuje – dobro, laskavost… Zní to jako klišé, ale myslím si, že ve svém životě jsem se trochu otrkala a vím, o čem mluvím. Já se sama v civilu skoro nemaluju, vlasy v culíku a nějak to jako neřeším a potkávají mě chlapi na ulici a zvou mě na rande, i když jsem v teplákovce. Takže je to o té dobré energii. A jak jsem líná se líčit, tak na IG používám různé filtry a lidi když mě pak potkávají na život, tak říkají, že vypadám úplně jinak a lépe. A já si myslím, že je to právě o té energii, která ze mě jde a IG jí neumí přenést.

Máte nějaký sen?

To jsou v podstatě teď ty písničky, co chystáme, ten ateliér a cvičební videa. Sny si tedy plním postupně. Ale samozřejmě bych si přála i pořídit si s  Davídkem bydlení s duší – starý baráček, který bych si ráda dávala postupně dohromady a rodina samozřejmě.

Zdroj: Autorský text

Může se Vám líbít

Celebrity

Syn Kateřiny Kornové Filip slavil 30. narozeniny. Narodil se den před narozeninami svého otce zpěváka a herce Jiřího Korna, takže pánové slavili v tandemu....

Celebrity

Kdo ještě neslyšel o vztahu modelky Agáty Hanychové a mediálního magnáta Jaromíra Soukupa, jako by snad ani nebyl. Zprávy o tomto nově vzniklém páru...

Celebrity

Sto lidí, sto chutí, říká jedno známé české pořekadlo. O tom, že se člověk nikdy nezalíbí všem, se na vlastní kůži přesvědčila také herečka...

Reality shows

Napínavý souboj o kmenovou a individuální imunitu, konec klíčového hráče i neprofesionální chování moderátora Ondřeje Novotného, které tvůrci reality show raději vystřihli, ale trochu...