Connect with us

Zadejte svůj dotaz

.

České celebrity

Skandál ve Vémolandu! Velká policejní razie a domovní prohlídka: Tohle je první reakce zápasníka

Karlos Vémola má zaděláno na další problém! Ani krátce před Vánocemi nemá rodina slavného MMA zápasníka Karlose Vémoly klid. Poté, co se provalilo, že byl své manželce Lele nevěrný s mladičkou pornoherečkou, čelí Karlos dalším nepříjemnostem.

Zdroj: Nextfoto
Zdroj: Nextfoto

Sotva se známý český bijec vrátil z nemocnice domů, na dveře mu zaklepala policie! Zápasník neměl být zadržen, ale na místě se mělo nacházet množství aut a kromě policistů tam byli i celníci. Celní správa v jeho domě zasahovala kvůli údajnému dovozu a chovu exotických zvířat.

„Šlo o vyšetřování veškerých mých zvířat, to znamená papíry k nim, povolení a tak dále. Vše jsem předložil. Žádné obvinění proti mně nebo trestní stíhání za tím nebylo. Byli tam vyšetřit moje papíry ke krokodýlům, ke lvům,“ řekl Blesku Vémola s tím, že dál má od policie zakázáno o případu mluvit.

Bylo to na udání, má jasno Vémola

Sám Karlos tvrdí, že celní správa u něj zasahovala na základě udání. On sám má ale prý všechno v pořádku. „Byl to organizovaný tah před zápasem, který se stejně neuskuteční. Bylo to rozpoutaný a schválně udělaný, aby kontrola přišla v tomto čase,“ myslí si Vémola, který už má doma dva lvy.

Karlos zároveň dodal, že je velký milovník zvířat a udělal si dokonce i kurz chovatele, který má podle něj v Česku jen pár desítek lidí. Ke všem šelmám má údajně povolení a jejich výběhy jsou také řádně schváleny.  „Lidé jsou špatní a samozřejmě prohlašují lži, polopravdy a nepravdy. Nahlašují různé věci, které policie samozřejmě musí prošetřit. Já jim to nemám za špatné, ať to prošetří a zjistí pravdu, jak jsem velký milovník zvířat.“ uvedl Vémola. 

Známý bijec si následně na svém Instagramu zveřejnil osvědčení, které mu povoluje starat se o vybrané druhy šelem, které získal na kurzu a vydalo ho ministerstvo. Zdá se však, že sportovec si z ranního rozruchu těžkou hlavu nedělal a krátce na to se pochlubil záběry se svými domácími mazlíčky.

Zdroj: Blesk.cz, autorský text

Může se Vám líbít

Celebrity

Syn Kateřiny Kornové Filip slavil 30. narozeniny. Narodil se den před narozeninami svého otce zpěváka a herce Jiřího Korna, takže pánové slavili v tandemu....

Celebrity

Kdo ještě neslyšel o vztahu modelky Agáty Hanychové a mediálního magnáta Jaromíra Soukupa, jako by snad ani nebyl. Zprávy o tomto nově vzniklém páru...

Celebrity

Sto lidí, sto chutí, říká jedno známé české pořekadlo. O tom, že se člověk nikdy nezalíbí všem, se na vlastní kůži přesvědčila také herečka...

Reality shows

Napínavý souboj o kmenovou a individuální imunitu, konec klíčového hráče i neprofesionální chování moderátora Ondřeje Novotného, které tvůrci reality show raději vystřihli, ale trochu...