Connect with us

Zadejte svůj dotaz

.

Celebrity

Slavné osobnosti a jejich reklamy na Instagramu: Pro někoho zábava, pro druhého posedlost. Kdo sdílí jednu spolupráci za druhou?

Každý z nás to jistě zná. Na sociálních sítích sledujeme různé celebrity a jejich profily nás baví. Někteří nás dokážou inspirovat novými věcmi, a když k tomu přidají sem tam nějaký ten slevový kód, tak nás to potěší. Jenže jsou zde i osobnosti, které zásobují Instagram jednou reklamou za druhou, a to už taková paráda není. Dokonce to dokáže sledující natolik znechutit, že jednoduše kliknou na unfollow. O kom je řeč?

Zdroj: Nextfoto
Zdroj: Nextfoto

Být influencerem není nic jednoduchého a rozhodně je to časově náročné. Je to nový trend, kdy nejedna zpěvačka, herečka či modelka vymění svoji kariéru za sociální sítě, kde získá tisíce sledujících a unikátní smlouvy s partnery, kteří chtějí, aby propagovala právě jejich výrobky. Jenže někteří influenceři to přehání natolik, že to lidem jednoduše řečeno vadí.

Nela Slováková

Za zmínku také stojí vítězka reality show Hotel Paradise a influencerka Nela Slováková. Výběr na jejím Instagramovém profilu je opravdu bohatý. Nela vyhlásí soutěž o luxusní dovolenou v Dubaji, pak doporučí svoje plavky, následuje odkaz na její e-shop s odkazem na nákup kapek CBD.  Pokračuje reklamou na suchý šampon, na její apartmány v Primorsku a také nesmí chybět reklama na firmu, co prodává elektroniku. Je to fuška!

Agáta Hanychová

Nejednu reklamu na svém profilu sdílí právě Agáta. A je to opravdový mix. Od kosmetiky dokáže přejít až k elektronice. Chybět nesmí různé slevové kódy, nabídky a doporučení. Přímo na instagramovém profilu Agáty nalezneme výběr pod názvem „slevové kódy“, kde jich je opravdu spousty. U Agáty o slevu nouze snad nikdy nebude! Navíc se šušká, že Agátě nedělá žádný problém napsat firmám s žádostí o spolupráci, za což nedávno schytala na Twitteru výsměch. Jak ale známe Agátu, má to „na salámu“.

Nikol Švantnerová

Jednou reklamou za druhou zásobuje své fanoušky i Miss České republiky z roku 2015 Nikol Švantnerová. Na jejím profilu nalezneme především parfémy a kosmetiku. Není ale nic neobvyklého, že se u Nikol na profilu objeví sem tam nějaká ta elektronika. S oblibou propaguje produkty Huawei. Například naposledy podporovala prodej nových telefonů Huawei P50. Tuto reklamu komentovala slovy: Collect memories, aneb mít kvalitní foťák, který zachytí všechny okamžiky z cest, je pro mě základ, protože můj telefon je jedno velké fotoalbum všech mých cest a zážitků.“ Nikol se tak místo modelingu raději věnuje reklamám všeho druhu a takové spolupráce se jí i jistě finančně vyplatí.

Karlos Vémola

Reklamy nejsou pouze o ženách. Toho je důkazem právě Karlos Vémola, známý pod přezdívkou Terminátor. Jak se předpokládá, u Karlose na profilu nalezneme spoustu výrobků, které se týkají doplňků stravy, různých značek regeneračních krémů a nechybí ani reklama na kliniku rehabilitace, kterou Karlos zajisté potřebuje. A pokud je spokojen, rád se podělí se svými fanoušky.

Denisa Spergerová

Česká Miss z roku 2019 Denisa Spergerová je maminkou dcery Isabelly, která se narodila v dubnu tohoto roku. Modelka, která se stala maminkou v pouhých 21 letech, je velmi aktivní na svých sociálních sítích. Své fanoušky také pravidelně zásobuje jednou reklamou za druhou. Jako mladá maminka tak převážně sdílí soutěže o věci pro miminka, dělá reklamu klinice, kde podstoupila výplň rtů a sdílí i soutěže o luxusní dovolené u moře. Zdá se tak, že je to pro tuto mladou maminku na mateřské výborný zdroj přivýdělku.

,

Taťána Kuchařová

Miss World Taťána Kuchařová není žádnou výjimkou a v tomto odvětví je velmi aktivní. Zatímco by si někteří pomysleli, že sdílet reklamu, byť jen jednou denně je příliš, pro Taťánu Kuchařovou je to naopak málo. Sama jich zvládá za den na sítě přidat klidně pět i šest. A nejlepší jsou namíchané propagace v jednom příspěvku! Táňa během dvou hodin přejde od parfému, k plavkám z Astratexu a nezapomene k tomu přidat slevový kód.

Zdroj: eXtra.cz, Autorský text

Může se Vám líbít

Celebrity

Syn Kateřiny Kornové Filip slavil 30. narozeniny. Narodil se den před narozeninami svého otce zpěváka a herce Jiřího Korna, takže pánové slavili v tandemu....

Celebrity

Kdo ještě neslyšel o vztahu modelky Agáty Hanychové a mediálního magnáta Jaromíra Soukupa, jako by snad ani nebyl. Zprávy o tomto nově vzniklém páru...

Celebrity

Sto lidí, sto chutí, říká jedno známé české pořekadlo. O tom, že se člověk nikdy nezalíbí všem, se na vlastní kůži přesvědčila také herečka...

Reality shows

Napínavý souboj o kmenovou a individuální imunitu, konec klíčového hráče i neprofesionální chování moderátora Ondřeje Novotného, které tvůrci reality show raději vystřihli, ale trochu...