Connect with us

Zadejte svůj dotaz

.

České celebrity

Smutný začátek roku pro „Kluka ze zámku“ Daniela Krejčíka. Co všechno se mu přihodilo?

Nový rok zrovna nezačal podle jeho představ. Řeč je o herci Danieli Krejčíkovi, který se začátkem roku 2023 řešil peripetie kolem zdraví své maminky i dědečka. A aby toho nebylo málo, osud mu notnou mírou „nadělil“ i v pracovním životě. Filmový a divadelní herec se o tom svěřil svým fanouškům.

Zdroj: Nextfoto
Zdroj: Nextfoto

„Proč mám jen já furt tak naloženo? Máma leží v nemocnici, chodím za ní každý den, nemůžu jí pomoct od bolesti, jen tam s ní být a držet ji za ruku, mám úplně přirozený strach, jako děti o rodiče prostě mají, když se něco děje,“ svěřil se nedávno fanouškům na Instagramu Krajčík s tím, že ho trápí i potíže se spánkem. A aby toho nebylo málo, nevyšly mu ani kamerové zkoušky na jeho vysněnou roli.

Dan se ve svém profesním životě jinak rozhodně nenudí. Podle svých slov denně točí a téměř každý večer hraje nějaké představení.  Měl by se šetřit, aby opět za své pracovní tempo nezaplatil zdraví. To už se mu bohužel jednou stalo. Příprava na inscenaci Dánská dívka v Divadle Na Fidlovačce ho totiž před lety dohnala k anorexii. 

Všechno je špatně

Život Danovi ale poslední dobou nakládá spíše po osobní rovině. Na zámku jsme museli uspat třicetiletou kladrubskou kobylu Cílu, co tam s námi byla od začátku. Když si vzpomenu na dědu, co je taky v nemocnici, tak mám slzy v očích,“ svěřil se zpěvák, kterého čekal konkurz na komediální seriál.

„Nejsem schopný se soustředit na to, abych se naučil 4 pitomý stránky textu, možná všechny ty věci úplně poseru, protože prostě na to, kolik je toho teď na mě naloženo, tak spíš než abych se stal náklaďákem, co to uveze, tak je ze mě spíš nakládaná okurka. A teď tu sedím, čumím bezduchý na Instagram a mám pocit, že jsou všichni dokonalí a já jsem na prahu toho, abych si utrhl ostudu a podělal několik věcí naráz a pak z toho byl smutný a nebyl dost silný na to, abych tu byl pro mámu, povzdechl si.

Krejčík při svém smutku naštěstí sklidil podporu od svých kamarádek a kolegyň. Objímám Tě. Pevně,“ napsala pod jeho depresivní příspěvek herečka, se kterou hraje Na Fidlovačce ve hře Absolvent, Jitka Schneiderová. „Držím,“ tímto slovem se připojila k podpoře i Kateřina Kaira Hrachovcová. 

Zdroj: Autorský text, Instagram

Může se Vám líbít

Celebrity

Syn Kateřiny Kornové Filip slavil 30. narozeniny. Narodil se den před narozeninami svého otce zpěváka a herce Jiřího Korna, takže pánové slavili v tandemu....

Celebrity

Kdo ještě neslyšel o vztahu modelky Agáty Hanychové a mediálního magnáta Jaromíra Soukupa, jako by snad ani nebyl. Zprávy o tomto nově vzniklém páru...

Celebrity

Sto lidí, sto chutí, říká jedno známé české pořekadlo. O tom, že se člověk nikdy nezalíbí všem, se na vlastní kůži přesvědčila také herečka...

Reality shows

Napínavý souboj o kmenovou a individuální imunitu, konec klíčového hráče i neprofesionální chování moderátora Ondřeje Novotného, které tvůrci reality show raději vystřihli, ale trochu...