Connect with us

Zadejte svůj dotaz

.

České celebrity

Soukup hrubě urazil Rolins i moderátory Slavíků, nejvíce to schytala Pergnerová: Měla by Soukupa zažalovat, shodují se fanoušci

Jaromír Soukup očividně nerozdýchal vtip, který zazněl během předávání Českých slavíků. Rýpavá poznámka na jeho adresu jej rozhořčila natolik, že populární hudební anketě věnoval celý svůj pořad VIP svět na TV Barrandov. V několikaminutovém monologu, ve kterém se dle jeho slov snažil být hodný, zkritizoval celý večer a zpochybnil vítězství všech oceněných. Zároveň se obul i do povedeného vystoupení zpěvačky Dary Rolins a moderátorské trojice.

Zdroj: Nextfoto
Zdroj: Nextfoto

Moderátoři si na začátku slavnostního večera utahovali z několika celebrit. Jejich vtípkům neunikl ani majitel TV Barrandov Jaromír Soukup. „Je super, že se toho (vysílání Slavíků, pozn.red.) ujala televize Nova a ne ta televize, co sídlí na Barrandově, protože v takovém případě bychom to mohli moderovat, jenom kdyby někdo z nás chodil s Jaromírem Soukupem,“ žertoval Háma.

Narážka se mediálního magnáta evidentně dotkla. „Háma mi přijde jako takovej mrňavej, slizkej chlapík. Arogantní. Ten druhej, ten Sokol, já nevím, říká se, že to nemá úplně vyřešený s holkama, klukama a podobně. Je možný, že to na něm zanechalo nějaké stopy,“ řekl majitel TV Barrandov hned na úvod svého pořadu, který je dostupný na YouTube.

Nejvíce to schytala Tereza Pergnerová

Nejdrsnější kritka však padla na Terezu Pergnerovou. „Pak tam byla třetí, ta Pergnerová prý byla dřív na drogách, já si myslím, že v sobotu byla na drogách určitě. A říkala, že prej mně její manžel dá injekci. Prosím vás, ona má nějakýho manžela (podnikatel Jiří Chlebeček, pozn,red.), s kterým prý má dítě, a ten byl prej na drogách, anebo je veterinář, nebo já nevím, nebo doktor. Pak urazila Karlose Vémolu, který tam seděl. Druhej den jí to prý bylo líto, protože se vyspala pravděpodobně z toho tripu, na kterým byla,“ prohlásil na moderátorčin účet uražený Soukup.

Soukup nenechal nit suchou ani na Daře Rolins. „Když jí bylo 13, tak zpívala ty Zvonky štěstí, to jsme ji měli rádi, od té doby vlastně toho moc neudělala. Teď tam udělala show (na Českém slavíkovi), která svojí úrovní… to bylo opravdu jako karaoke v rumunském baru ve 3 hodiny ráno. To bylo jako pekelný,“ dodal.

Lidé na sociálních sítích se bouří

V komentářích se okamžitě začaly objevovat pobouřené reakce. „Takový inteligent, jako je Soukup, snad nemůže už nikoho urazit. Tahle figurka s vysokoškolským vzděláním je trapnost sama. Bohužel jen on sám si myslí, jak je vtipný, úchvatný, neodolatelný,“ napsala jedna uživatelka. „Pane Soukupe, nejdříve se podívejte sám na sebe, než budete kázat morálku. Vůbec neříkám, že je to dobře, ale sám máte máslo na hlavě, takže když už chcete kázat, zameťte si laskavě, nebylo by to vůbec od věci,“ přidala se další.

„Vaše urážky jiných jsou už za čárou, zameťte si před svým prahem. Doma máte opravdu skvělou ženu, která prošla nespočet postelí. Vaše TV je největší mediální odpad. Své mindráky si léčíte na lidech, kteří něco dokázali, což se o vás říct zrovna nedá,“ zní další komentář.

Jiní se zejména pozastavují nad slovy, kterými zaútočil na spolumoderátorku Terezu Pergnerovou. Říkat o někom, že je „sjetý“, je skutečně za hranou. „Paní Pergnerová by měla Soukupa zažalovat,“ napsala jedna uživatelka a mnozí s ní souhlasí.

A jak celou kauzu vnímáte vy? Napište nám svůj názor do komentářů.

Zdroj: eXtra.cz, Autorský text

Může se Vám líbít

Celebrity

Syn Kateřiny Kornové Filip slavil 30. narozeniny. Narodil se den před narozeninami svého otce zpěváka a herce Jiřího Korna, takže pánové slavili v tandemu....

Celebrity

Kdo ještě neslyšel o vztahu modelky Agáty Hanychové a mediálního magnáta Jaromíra Soukupa, jako by snad ani nebyl. Zprávy o tomto nově vzniklém páru...

Celebrity

Sto lidí, sto chutí, říká jedno známé české pořekadlo. O tom, že se člověk nikdy nezalíbí všem, se na vlastní kůži přesvědčila také herečka...

Reality shows

Napínavý souboj o kmenovou a individuální imunitu, konec klíčového hráče i neprofesionální chování moderátora Ondřeje Novotného, které tvůrci reality show raději vystřihli, ale trochu...