Connect with us

Zadejte svůj dotaz

.

České celebrity

Strach o miminko: Těhotná Agáta Hanychová podcenila své zdraví a skončila v nemocnici. Držte mi palce, vzkázala

Agáta Hanychová tak dlouho přecházela virózu, až její tělo řeklo dost! Těhotná modelka a influencerka ve středu na sociální síť zveřejnila fotku z postele se slovy, že je nemocná. Dnes ale nahrála další snímek, tentokrát už z nemocničního lůžka s kapačkou v ruce. A fanoušky tím pěkně vyděsila.

Zdroj: Nextfoto
Zdroj: Nextfoto

„Je to tady, tělo si řeklo,“ napsala Agáta k fotce z postele. Druhý den nahrála další snímek, tentokrát už z nemocničního lůžka s kapačkou v ruce. „Holčičky moje, držte mi palce,“ napsala modelka k zmíněné fotografii a zmínila, že na telefonáty od médií nebude reagovat.

Agáta Hanychová očividně podcenila svůj zdravotní stav. Už několik dní si totiž stěžovala na virózu. I když těhotné hvězdě nebylo zrovna do zpěvu, místo odpočinku v pohodlí domova raději natáčela svůj pořad Agáta Jaromíra Soukupa.

Těhotná influncerka později ukázala i nemocniční stravu na klasickém podnose a nebylo pochyb, že se aktuálně nachází v péči lékařů. O několik hodin později také zveřejnila, že se svými dětmi telefonuje přes videohovor, aby věděla, že je všechno v pořádku. Ve podvečerních hodinách pak sdílela fotografii se svojí maminkou Veronikou Žilkovou, která ji přišla navštívit.

Agáta tedy i nadále zůstává v nemocnici. Snad se nejedná o nic vážného, přeci jen jejich pořad je oba hodně fyzicky vyčerpává, protože na obrazovkách běží třikrát týdně. Proto by Agáta měla velmi rychle přehodnotit své priority a začít se šetřit.

Agáta ani její partner Jaromír Soukup podrobnější informace zatím neposkytli. Nezbývá než jen doufat, že Hanychová i její miminko budou v pořádku. Držíme palce a přejeme hodně zdraví.

Zdroj: eXtra.cz, Kafe.cz, Instagram

Může se Vám líbít

Celebrity

Syn Kateřiny Kornové Filip slavil 30. narozeniny. Narodil se den před narozeninami svého otce zpěváka a herce Jiřího Korna, takže pánové slavili v tandemu....

Celebrity

Kdo ještě neslyšel o vztahu modelky Agáty Hanychové a mediálního magnáta Jaromíra Soukupa, jako by snad ani nebyl. Zprávy o tomto nově vzniklém páru...

Celebrity

Sto lidí, sto chutí, říká jedno známé české pořekadlo. O tom, že se člověk nikdy nezalíbí všem, se na vlastní kůži přesvědčila také herečka...

Reality shows

Napínavý souboj o kmenovou a individuální imunitu, konec klíčového hráče i neprofesionální chování moderátora Ondřeje Novotného, které tvůrci reality show raději vystřihli, ale trochu...