Connect with us

Zadejte svůj dotaz

České celebrity

Vdala se, nebo ne? Vlaďka Erbová zveřejnila na Instagramu svatební oznámení a svatební snímky. Tyto příspěvky však vypadají jako placená spolupráce

Modelka Vlaďka Erbová se potřetí vdala! Nikdo ovšem neví, zda svatba proběhla doopravdy, nebo se jedná pouze o povedený marketingový tah, kdy nafingovanou svatbou dělala reklamu na Instagramu. Samotná modelka se k dané věci zatím nevyjádřila. A co si o tom myslíte vy?

Zdroj: Nextfoto
Zdroj: Nextfoto

Stala se Vlaďka Erbová do třetice všeho dobrého vdanou paní? Na to se ptáme nejen my, ale i mnoho fanoušků této půvabné modelky. Erbová totiž na svém instagramovém účtu sdílela svatební oznámení, podle kterého se včera provdala za úspěšného modela Jozefa Krče.

Vedle oznámení následně sdílela velké množství fotek ukazující penzion, kde se údajná veselka měla konat. I přes velké množství gratulací to ale vypadá na reklamní spolupráci, která zmátla nejednoho fanouška. „Svatba je pro většinu lidí vrcholným bodem v jejich životech. Dokonalé svatební místo je základ perfektní svatby. La Casa Nuzířov je krásná usedlost poskytující venkovní i vnitřní prostory s ubytováním, dokonalé pro uspořádání svatby na jednom místě, rozepsala se u fotek penzionu.

Z tohoto textu je patrné, že Erbová mluví o svatebnímu dnu velmi všeobecně a v podstatě na sílu vychvaluje místo, kde se měla údajně vzít se svým partnerem. V minulosti navíc o zásnubách s Jozefem Krčem nepadlo ani slovo.

A co bylo dál?

Po několika hodinách přišly na řadu i svatební fotografie, které znovu velmi silně zaváněly reklamou. „Při plánování svatby je zásadní obklopit se správnými lidmi a to mluvím nejen o rodině a přátelích, ale také o pečlivě vybraných svatebních dodavatelích. Díky nim se vyhnete stresu při přípravě a svatební den se stane dokonalým,“ napsala modelka, která v příspěvku znovu doporučila svatbu na klíč od nejmenovaného svatebního centra.

Pokud by se Vlaďka skutečně vdala, byla by to její třetí svatba. Poprvé si vzala hokejistu Zdeňka Bahenského, s nímž má dceru Viktorii. Druhý muž, se kterým si společně řekla ANO, byl bývalý profesionální fotbalista Tomáš Řepka. S ním má syna Markuse.

Zdroj: Expres.cz, Super.cz

Může se Vám líbít

Fotbal

Je to, jako by na posledním místě ligy byl Bayern Mnichov nebo někdo ze dvojice Sparta-Slavia. Šílená deka padla na Ajax Amsterdam, 36násobného mistra...

Sticky Post

To tu ještě nebylo: modelka Natálie Kočendová se vrací zpátky do vztahové reality show Love Island, kterou mohou diváci sledovat na TV Nova.

Sticky Post

Betty a Vojtu spojila soutěž MasterChef. Nyní sdílí nejen vášeň pro vaření, ale i příjmení. Ano, tento sympatický pár měl nedávno pohádkovou svatbu.

Sticky Post

Vítězka světové soutěže krásy Natálie Kočendová si nechala zmenšit prsa. Jenže operace se neobešla bez komplikací. Co se úspěšné modelce přihodilo?

Sticky Post

Není to tak dávno, kdy se rozpadl mediálně sledovaný vztah mezi Agátou Hanychovou a Jaromírem Soukupem. Byl příčinou rozchodu jiný muž?

Celebrity

Muzikant Ondřej Brzobohatý a moderátorka Daniela Písařovicová se tajně vzali v Itálii. Informaci již dnes oficiálně potvrdil samotný Ondřej na sociálních sítích. Co uvedl...

Sticky Post

Eva Perkausová čeká druhého potomka. Na tom by nebylo nic zvláštního, kdyby si s partnerem skutečně nepospíšili. Co prozradila o svém těhotenství?

Sticky Post

O čem se v poslední době spekulovalo, to přiznala sama Agáta Hanychová na svém Instagramu: s Jaromírem Soukupem již netvoří pár.

Sticky Post

Sympatičtí vítězové reality show Love Island se vzali! Kdo čekal, že se Martin Kulhánek a Laura Chrebetová po čase rozejdou, ten se mýlil. Naopak...

Sticky Post

Simona Krainová opět rozvířila poklidné vody na sociálních sítích, kde teď vévodí svatební příspěvky. Tentokrát šokovala svým vyjádřením, že si založila účet na kontroverzní...

Sticky Post

Modelka Veronika Kopřivová se vyjádřila ke spekulacím, že se rozvádí s manželem Miroslavem Dubovickým, se kterým má dvouletou dceru Ellu. Co prozradila?

Celebrity

Syn herce Miroslava Donutila si vzal za manželku dlouholetou přítelkyni Sáru Affašovou, která se proslavila v seriálu Ulice.