Connect with us

Zadejte svůj dotaz

.

České celebrity

Vémola leží v nemocnici, údajně mu šlo o život! Co vzkázal z nemocničního lůžka?

Karlose Vémolu čeká 30. prosince největší výzva od prohry s Attilem Véghem v Zápasu století. O titul Oktagonu ve střední váze má bojovat proti úřadujícímu šampionovi Patriku Kinclovi. Zápas roku v rámci domácí scény je ale nyní ohrožen. Vémola leží v nemocnici, a dokonce mu prý šlo o život.

Zdroj: Nextfoto
Zdroj: Nextfoto

„Moje největší obava je, že k tomuto zápasu nedojde,“ jakoby prognózoval Kincl, když se rivalové před měsícem setkali tváří v tvář. Vémolu v posledních měsících limitují zranění, nyní však slavný zápasník skončil v nemocnici poté, co se u něj projevily vysoké horečky a další komplikace.

Diagnóza je silný zánět

„Podle mých informací je Karlos odevčera, mám pocit, v nemocnici na základě zánětu, který je nyní již pod kontrolou léčen antibiotiky a hledají se asi ty správné. Nevím, je to vlastně věc, kterou ani nechci moc komentovat,“ uvedl pro isport.cz promotér Oktagonu Ondřej Novotný a dodal.

Podle stejného zdroje jde o silný zánět. U bojovníka se měly projevit vysoké horečky a další komplikace. „Populárnímu českému gladiátorovi šlo údajně dokonce o život,“ uvádí český sportovní portál.

Vémola se později vyjádřil na sociální síti a přiložil také fotografii z nemocničního lůžka s celou svojí rodinou: „Takhle jsem si Rockyho první narozeniny rozhodně nepředstavoval, ale vzhledem k tomu, jak hrozně mně ještě včera bylo, jsem rád, že jsem je tady s ním a holkama mohl vůbec strávit…,“ sdělil fanouškům Vémola, který zároveň poděkoval panu doktorovi Luboši Kolářovi a všem zaměstnancům FN Motol, který se o něj momentálně starají.

Zápas s Kinclem v ohrožení?

30. prosince se má Terminátor vrátit do boje v O2 areně zápasem s dlouholetým rivalem Patrikem Kinclem. Zda k tomuto zápasu skutečně dojde, je zatím v otazníku. „Moje informace však jsou, že je to samozřejmě nepříjemný, ale že to není zatím věc, kvůli které bych měl říct, že ten zápas nebude nebo něco podobného,“ uvedl Novotný.

Zdroj: iSport.cz, Šport.sk

Může se Vám líbít

Celebrity

Syn Kateřiny Kornové Filip slavil 30. narozeniny. Narodil se den před narozeninami svého otce zpěváka a herce Jiřího Korna, takže pánové slavili v tandemu....

Celebrity

Kdo ještě neslyšel o vztahu modelky Agáty Hanychové a mediálního magnáta Jaromíra Soukupa, jako by snad ani nebyl. Zprávy o tomto nově vzniklém páru...

Celebrity

Sto lidí, sto chutí, říká jedno známé české pořekadlo. O tom, že se člověk nikdy nezalíbí všem, se na vlastní kůži přesvědčila také herečka...

Reality shows

Napínavý souboj o kmenovou a individuální imunitu, konec klíčového hráče i neprofesionální chování moderátora Ondřeje Novotného, které tvůrci reality show raději vystřihli, ale trochu...