Connect with us

Zadejte svůj dotaz

.

České celebrity

Veronika Kopřivová otevřeně o rozvodu: je v tom někdo třetí?

Modelka Veronika Kopřivová se vyjádřila ke spekulacím, že se rozvádí s manželem Miroslavem Dubovickým, se kterým má dvouletou dceru Ellu. Co prozradila?

Veronika Kopřivová
Foto: Nextfoto

Veronika se vyjádřila ke spekulacím

Veronika Kopřivová o svém soukromí nerada mluví. Na svém Instagramu ale udělala výjimku kvůli tlaku médií. „Strašně nerada tohle dělám, ale ten tlak a spekulace, no není to lehké sdílet veřejně,“ uvedla na začátek. „Chtěli jsme na to čas a ten nastal. Je to už delší doba, co netvoříme pár.“ Tímto potvrdila, o čem se již delší dobu mluví v zákulisí showbyznysu.

„Ale zůstala nám ta nejdůležitější role. Jsme máma a táta. Míra je ten nejlepší parťák, kterého jsem kdy poznala.“ Manželé i nadále zůstanou v kontaktu kvůli své dceři. „Ell nás bude pojit už navždy. Nesmírně si vážím toho, jak spolu fungujeme a jaký jsi táta,“ vyjádřila vděčnost svému bývalému partnerovi.

Zároveň žádá veřejnost: „Byla bych vám vděčná za pochopení a respekt k našemu rozhodnutí. Nehledejte u nás špínu a dramata, to se nikdy nedělo,“ apeluje hlavně na bulvár. „Nebyl a není v tom ani nikdo třetí. Je to prostě život a ten jde dál…“

Vztah s Jaromírem Jágrem

Veronika Kopřivová získala pozornost médií jako finalistka Miss České republiky a také díky vztahu s hokejovou legendou Jaromírem Jágrem. Kdo bude dalším šťastným mužem, který se jednou objeví po boku modelky?

Zdroj: Instagram Veronika Kopřivová, autorský text

Může se Vám líbít

Sticky Post

To tu ještě nebylo: modelka Natálie Kočendová se vrací zpátky do vztahové reality show Love Island, kterou mohou diváci sledovat na TV Nova.

Sticky Post

Vítězka světové soutěže krásy Natálie Kočendová si nechala zmenšit prsa. Jenže operace se neobešla bez komplikací. Co se úspěšné modelce přihodilo?

Sticky Post

Není to tak dávno, kdy se rozpadl mediálně sledovaný vztah mezi Agátou Hanychovou a Jaromírem Soukupem. Byl příčinou rozchodu jiný muž?

Sticky Post

Ještě na začátku tohoto roku Hugh Jackman sdílel s fanoušky tajemství svého dlouholetého manželství. O pár měsíců později ale přichází s prohlášením, že se...

Sticky Post

Eva Perkausová čeká druhého potomka. Na tom by nebylo nic zvláštního, kdyby si s partnerem skutečně nepospíšili. Co prozradila o svém těhotenství?

Sticky Post

O čem se v poslední době spekulovalo, to přiznala sama Agáta Hanychová na svém Instagramu: s Jaromírem Soukupem již netvoří pár.

Sticky Post

Herečka Natalie Portman a Benjamin Millepied se údajně rozešli po 11 letech manželství. Co stojí za odloučením a existuje naděje na záchranu jejich vztahu?

Sticky Post

Simona Krainová opět rozvířila poklidné vody na sociálních sítích, kde teď vévodí svatební příspěvky. Tentokrát šokovala svým vyjádřením, že si založila účet na kontroverzní...

Sticky Post

Popová zpěvačka Britney Spears se potřetí rozvádí. Co stojí za koncem velké lásky a co je tentokrát důvodem k rozvodu?

Sticky Post

Někteří jim lásku přáli, jiní říkali, že se k sobě nehodí. Faktem je, že Natálie Kočendová již netvoří pár s Davidem Vitáskem. O rozchodu...

Sticky Post

Manželství Tatiany Kuchařové a Ondřeje Brzobohatého sice nevydrželo, ale pro oba pokračuje život dál. Zatímco Ondřej si užívá začátek prázdnin s partnerkou Danielou Písařovicovou...

Sticky Post

Lucie Šlégrová je jedna z mála modelek, které ukázaly, že i modelky mohou budovat kariéru mimo přehlídková mola. Nedávno přišla s překvapujícím odhalením: stane...