Connect with us

Zadejte svůj dotaz

.

České celebrity

Z toho Karlos nadšený nebude: Lela plánuje definitivně skončit s plastikami, má jich plné zuby

Lela Vémola se aktuálně těší z nového nosu, který si nechala udělat až v dalekém Íránu. Otázkou je, o kolikátou plastickou operaci se v jejím případě jedná. Přiznala totiž, že je na nich závislá. Teď se ale rozhodla udělat razantní krok a s plastikami nadobro skončit.

Zdroj: Nextfoto
Zdroj: Nextfoto

Slovenská playmate má za sebou již několik viditelných plastik. Člověk by si řekl, že na manželce MMA zápasníka Karlose Vémoly už nejde vylepšit ani centimetr. Lela ale i přesto plánuje další zkrášlovací zákrok. Jak sama prozradila, má jít ale o úplně poslední.

„Byla jsem třikrát na nose a myslím si, že doktor mi ho teď tak úžasně spravil, že už v životě nepůjdu na žádnou plastiku nosu. Na úpravě prsou jsem byla pětkrát a už to asi stačilo. Takže celkový počet plastických operací bych nějakým způsobem zaokrouhlila na deset. A myslím si, že tím už končím,“ otevřeně přiznala Lela v rozhovoru pro Blesk pro ženy.

První operaci Lela podstoupila v osmnácti letech, musela však podstoupit i několik reoperací. „Když se ohlédnu zpět, tak některá svoje rozhodnutí bych rozhodně vrátila. Když jsem se dříve rozhodla jít na nějakou plastickou operaci, neměl mi kdo poradit a myslím si, že jsem se nedostala úplně k těm správným plastickým chirurgům, a to je velká škoda. Ale už se s tím nedá nic dělat. Člověk si může pomoct jedině tak, že se konečně dostane do správných rukou,“ hodnotí zpětně půvabná Lela.

Manželka Karlose Vémoly se také svěřila s tím, že ji příští rok čeká poslední plastická operace a poté s těmito zkrášlovacími zákroky chce skoncovat. „Mám už plastických úprav opravdu plné zuby, protože čím jsem starší, tím víc to vnímám jako velké riziko – přece jen mám dvě děti. A kromě toho, že se toho bojím, už ani dobře nezvládám další věci kolem toho, jako je třeba narkóza. Ale ještě jednu plastickou operaci plánuji – chci si opravit jednu chybu z mládí. A pak už s tím opravdu končím,“ dodala na závěr.

Tak uvidíme, jestli svá slova Lela myslí skutečně vážně. Je totiž známo, že její manžel má v otázce ženské krásy jednoduché pravidlo – čím více plastik, tím lépe!

Zdroj: Blesk pro ženy, Aha!, autorský text

Může se Vám líbít

Celebrity

Syn Kateřiny Kornové Filip slavil 30. narozeniny. Narodil se den před narozeninami svého otce zpěváka a herce Jiřího Korna, takže pánové slavili v tandemu....

Celebrity

Kdo ještě neslyšel o vztahu modelky Agáty Hanychové a mediálního magnáta Jaromíra Soukupa, jako by snad ani nebyl. Zprávy o tomto nově vzniklém páru...

Celebrity

Sto lidí, sto chutí, říká jedno známé české pořekadlo. O tom, že se člověk nikdy nezalíbí všem, se na vlastní kůži přesvědčila také herečka...

Reality shows

Napínavý souboj o kmenovou a individuální imunitu, konec klíčového hráče i neprofesionální chování moderátora Ondřeje Novotného, které tvůrci reality show raději vystřihli, ale trochu...