Connect with us

Zadejte svůj dotaz

.

České celebrity

Záhada vyřešena: Jiří Mádl má syna Františka s fotografkou Kateřinou, Andrijana Trpković je minulostí

Jiří Mádl se nedávno stal novopečeným tatínkem. I když se veřejně mluvilo o tom, že na svět přivítal syna společně s přítelkyní, kostýmní výtvarnicí Andrijanou Trpković, skutečnost je zcela odlišná.

Zdroj: Nextfoto
Zdroj: Nextfoto

Je to tak. Narodil se mi syn František,“ potvrdil Expresu Jiří Mádl, jenž byl jedním z hostů na nedávné tiskové konferenci Českého rozhlasu u příležitosti oslav 100. výročí. Do větších podrobností zacházet nechtěl.

Nyní vyšlo na povrch, že fotografové Expresu známého herce vyfotili po boku pohledné brunetky. O Andrijanu Trpković se ovšem nejednalo. Jde o fotografku Kateřinu Jirkovskou, s níž se Mádl mohl seznámit třeba díky práci, jak uvádí server Expres.

Na sociální síti navíc půvabná brunetka před pár týdny sdílela fotku s miminkem, k níž napsala velmi emotivní popisek. V něm mimo jiné děkuje synovi Františkovi, že jí přišel do života, než sama porodila.

„Děkuju, Františku, že sis vybral mě a udělal ze mě mámu. Že už vím, jaký je to cítit tě u sebe v břiše a cítit touhu tě ochránit a taky ti dát důvěru a sílu, abys vše zvládnul podle sebe. Jak potřebuješ. Transformovat strach na důvěru. Že už vím, jaký to je porodit dítě,“ rozněžnila se Kateřina.

Dojemný příspěvek navíc komentoval Mádlův bratr Pavel. „A já jsem ten nejpyšnější strejda. Fanoušek je boží dar a má ty nejlepší rodiče, jaké mohl mít,“ napsal Pavel, který se také objevuje v menších hereckých rolích.

Zdroj: Instagram, Expres.cz, autorský text

Může se Vám líbít

Celebrity

Syn Kateřiny Kornové Filip slavil 30. narozeniny. Narodil se den před narozeninami svého otce zpěváka a herce Jiřího Korna, takže pánové slavili v tandemu....

Celebrity

Kdo ještě neslyšel o vztahu modelky Agáty Hanychové a mediálního magnáta Jaromíra Soukupa, jako by snad ani nebyl. Zprávy o tomto nově vzniklém páru...

Celebrity

Sto lidí, sto chutí, říká jedno známé české pořekadlo. O tom, že se člověk nikdy nezalíbí všem, se na vlastní kůži přesvědčila také herečka...

Reality shows

Napínavý souboj o kmenovou a individuální imunitu, konec klíčového hráče i neprofesionální chování moderátora Ondřeje Novotného, které tvůrci reality show raději vystřihli, ale trochu...