Connect with us

Zadejte svůj dotaz

.

České celebrity

Zemřel producent Jan Nejedlý: Život po boku Sandry Novákové, dluhy, vězení i dlouhé měsíce v kómatu

Bývalý filmový producent Jan Nejedlý po dlouhých měsících v kómatu zemřel. Jako první přišel s informací server Extra.cz. Nejedlý se podílel například na filmech Experti, Snowboarďáci nebo Prachy dělaj člověka. V soukromí vedl rozmařilý život a sáhl si až na samotné dno.

Zdroj: Nextfoto
Zdroj: Nextfoto

„Honza uměl žít, ale je bohužel po něm,“ řekl eXtra.cz dobře informovaný zdroj. Další nám zprávu potvrdily. Filmový producent v minulosti žil s herečkou Sandrou Novákovou, se kterou se seznámil během natáčení filmu Veni, vidi, vici (2008).

Sandru požádal o ruku na Srí Lance, přičemž o 12 let mladší herečka souhlasila. Kvůli pracovní vytíženosti ale svatbu několikrát odložili, nakonec k ní ani nedošlo. Nejedlý si totiž nasekal velké dluhy v řádu desítek milionů korun a přišel i o luxusní byt, který přepsal na bývalého mecenáše Ivety Bartošové a Jiřího Pomejeho Pavla Páska.

„Na jaře byl odsouzen na pět a půl roku nepodmíněně za podvody. Nenastoupil trest, tak si pro něj teď na podzim přišli dva policisté v civilu. Předčasně ho nesmí propustit, naopak mu hrozí navýšení trestu za maření výkonu úředního rozhodnutí,“ citoval v roce 2013 server Super.cz důvěryhodný zdroj.

Někdy v té době, kdy se vše začalo sypat, mu Nováková dala košem. Nejedlý se tehdy málem upil k smrti a kvůli zánětu slinivky skončil v nemocnici v umělém spánku. Pokus o životní restart přišel v roce 2019, kdy se měl stát manažerem prodeje lístků Febiofestu.

Minulý rok se v médiích objevila informace, že Nejedlý po pádu ze schodů utrpěl těžký úraz hlavy, po němž skončil v umělém spánku v nemocnici. Bývalý producent na následky zranění po měsících v kómatu zemřel. „Víc o tom nevím, ale má být mrtvý,“ sdělil eXtra.cz Pavel Pásek a mnozí jeho slova potvrzují.

Zdroj: eXtra.cz, Super.cz

Může se Vám líbít

Celebrity

Syn Kateřiny Kornové Filip slavil 30. narozeniny. Narodil se den před narozeninami svého otce zpěváka a herce Jiřího Korna, takže pánové slavili v tandemu....

Celebrity

Kdo ještě neslyšel o vztahu modelky Agáty Hanychové a mediálního magnáta Jaromíra Soukupa, jako by snad ani nebyl. Zprávy o tomto nově vzniklém páru...

Celebrity

Sto lidí, sto chutí, říká jedno známé české pořekadlo. O tom, že se člověk nikdy nezalíbí všem, se na vlastní kůži přesvědčila také herečka...

Reality shows

Napínavý souboj o kmenovou a individuální imunitu, konec klíčového hráče i neprofesionální chování moderátora Ondřeje Novotného, které tvůrci reality show raději vystřihli, ale trochu...