Connect with us

Zadejte svůj dotaz

.

České celebrity

Známý stylista Jan Pokorný spáchal sebevraždu: Nechci tomu věřit, napsala Kubelková. V šoku jsou i další celebrity

Ve čtvrtek večer ukončil svůj život skokem z okna jeden z nejlepších stylistů České republiky Jan Pokorný, bylo mu pouhých 39 let. Informaci jako první přinesl deník Blesk. Co ho vedlo k sebevraždě, není dosud známo. Jak na jeho dobrovolný odchod reagují celebrity, s kterými Pokorný spolupracoval?

Zdroj: Nextfoto
Zdroj: Nextfoto

Tato smutná zpráva obletěla v pátek nejen módní svět, ale i celé Česko. Talentovaný módní stylista Jan Pokorný podle informací Blesku ve čtvrtek 1. prosince spáchal sebevraždu. Včera ve večerních hodinách se rozhodl svůj život ukončit skokem z okna. Na místo byly okamžitě přivolány záchranné složky, které mu bohužel už nedokázaly pomoci. Zraněním na místě podlehl.

Jeho smrt potvrdil policejní mluvčí Jan Rybanský. „Včera po 20. hodině jsme našli mrtvé tělo na nádvoří ulice U Rajské zahrady. Muž narozen v roce 1983 utrpěl zranění neslučitelné se životem. Případ se vyšetřuje jako sebevražda, byla nařízena lékařská pitva,“ uvedl mluvčí. Co ho k vedlo k tomuto činu, se prozatím neví.

Pokorný patřil mezi nejuznávanější české stylisty a svým vkusem si získal mnoho známých jmen ze světa showbyznysu. Oblékal například modelku Simonu Krainovou, herečku Jitku Schneiderovou, ale i zpěváky Adama Pavlovčina či Bena Cristovaa. Na módních přehlídkách či během profesionálního focení se setkával i s různými modelkami.

Celebrity jsou z náhlého odchodu stylisty v šoku

„Neeee. Nechci tomu věřit. Odpočívej v pokoji Honzí. Je mi to moc líto. R.I.P.,“ rozloučila se přes Instagram modelka Iva Kubelková. Herečka Jana Plodková na svém Instagramu vyjádřila žal černobílou společnou fotkou, k níž jen napsala „Honzíčku“ a přidala černé srdce.

Herečka Jitka Schneiderová v současné chvíli nemá slov. Do instastory si na znamení smutku vložila jen černý záběr. Podobně jako Schneiderová zareagoval i mladý DJ Jakub Strach (28) alias NobodyListen. Instastory zaplnil černou barvou s obrázkem bílé holubice.

Smutní i kolegové z branže

„S věčnou vzpomínkou… a i když je tato fotka černá, Tvůj život byl barevný,“ napsala návrhářka Beata Rajská k černobílé společné fotografii. Smutné zprávě nemohl uvěřit další uznávaný stylista Filip Vaněk. „Dozvěděl jsem se to ráno a je mi to strašně líto. Byl to kamarád a bude tady chybět, a lidí v naší branži, kteří něco umějí, tu moc není. On patřil mezi špičky ve svém oboru. Akorát jedu pracovat a v hlavě mi neustále běží, proč to udělal. Vždy když jsem potřeboval pomoct, tak jsem volal jemu,“ uvedl Filip Vaněk.

Zdroj: Blesk.cz, Instagram, Autorský text

Může se Vám líbít

Celebrity

Syn Kateřiny Kornové Filip slavil 30. narozeniny. Narodil se den před narozeninami svého otce zpěváka a herce Jiřího Korna, takže pánové slavili v tandemu....

Celebrity

Kdo ještě neslyšel o vztahu modelky Agáty Hanychové a mediálního magnáta Jaromíra Soukupa, jako by snad ani nebyl. Zprávy o tomto nově vzniklém páru...

Celebrity

Sto lidí, sto chutí, říká jedno známé české pořekadlo. O tom, že se člověk nikdy nezalíbí všem, se na vlastní kůži přesvědčila také herečka...

Reality shows

Napínavý souboj o kmenovou a individuální imunitu, konec klíčového hráče i neprofesionální chování moderátora Ondřeje Novotného, které tvůrci reality show raději vystřihli, ale trochu...