Connect with us

Zadejte svůj dotaz

.

České celebrity

ZOO bude mít novou Lady Y: Kdo vystřídal novopečenou maminku Evu Burešovou?

Konec každého dílu provází záhadná v podání Evy Burešové, která za doprovodu Václava Noida Bárty alias klávesáka Lukáše rozdovádí mužská srdce. Po odchodu Evy Burešové za mateřskými povinnostmi bylo ale potřeba najít náhradu. V seriálu je ale naštěstí spousta dalších zpěvaček, takže bylo z čeho vybírat. Kdo nově ztvární Lady Y?

Zdroj: FTV Prima
Zdroj: FTV Prima

Nakonec po boku Noida postavili Michaelu Pecháčkovou alias Sid Novotnou. „S Evou jsme byli sehrána dvojka a byla s ní radost pracovat. Musím říct, že po Evě to bude mít těžké každá zpěvačka, která po ní bude zpívat. Považuju ji za nejlepší u nás, ale tím nechci rozhodně říct, že ten, kdo nastoupil po ní, je špatný. To rozhodně ne!,“ hodnotí Bárta.

„Domluva zněla, že vše se musí nahrát, než Evě začne mateřská, a tak se i stalo. Posledních patnáct songů už ale obstará Míša Pecháčková. Musím říct, že do studia přišla naprosto připravená, všechno uměla a byla radost s ní pracovat,“ dodává Vašek.

Zdroj: FTV Prima
Zdroj: FTV Prima

„Je to tak, ale bude ze mě Lady Y, takže taková staronová postava. Spolupráce s Vaškem byla skvělá, nikdy jsem s ním nenahrávala, ale nemůžu si ho vynachválit. Je to opravdu profík. Vím, že mě lidi budou srovnávat s Evou, ale s tím nic nenadělám. Věřím, že diváci si Lady Y oblíbí,“ doufá seriálová Sid, která nazpívala 15 coververzí.

Vznik písniček není vůbec jednoduchý proces. Noid si prý vždy pustí originál a hned první věc, která ho většinou napadne, jak by ji mohl předělat, je vždy ta pravá. A kdo všechno by se mohl na konci závěrečných titulků ještě objevit? Na koho by byl Noid zvědavý? „Na Míšu Tomešovou, ta už zpívala, ale u mě nebyla. Ona totiž nevystupovala jako Lady X, a to mě mrzí,“ dodává Vašek Bárta.

Zdroj: FTV Prima
Zdroj: FTV Prima

„Ano, já jen zpívala v baru, aby Adélka okouzlila Štěpána Benoniho jako Marka. Zpívala jsem tři písničky, a bylo to naživo přímo v ateliérech. Jednou se už dokonce oblékám za Lady X, ale musím narychlo odběhnout do ZOO, a tak místo mě nastoupí Míša Pecháčková,“ upřesnila Tomešová.

Roli Lady Y tak definitivně přebrala Pecháčková. „Míša je šikovná. Taky tu byla Natálka Halouzková, ale ta už kope za jiný seriál. Bavila by mě i Sabina Laurinová, a kdyby ani jedna nemohla, klidně bych to dal i já. Už jsem to navrhoval,“ říká se smíchem Vašek.

Nakonec tedy seriál nezůstane bez závěrečných hitů, a diváci tak opět poznají předělávky známých pecek. „Jsem moc rád, že se to lidem líbí a chválí to. Víte, ukázali jsme mladým hity, které by si třeba ani jinak neposlechli, a na to jsem moc hrdý,“ pyšní se Noid.

Zdroj: Autorský text, FTV Prima

Může se Vám líbít

Celebrity

Syn Kateřiny Kornové Filip slavil 30. narozeniny. Narodil se den před narozeninami svého otce zpěváka a herce Jiřího Korna, takže pánové slavili v tandemu....

Celebrity

Kdo ještě neslyšel o vztahu modelky Agáty Hanychové a mediálního magnáta Jaromíra Soukupa, jako by snad ani nebyl. Zprávy o tomto nově vzniklém páru...

Celebrity

Sto lidí, sto chutí, říká jedno známé české pořekadlo. O tom, že se člověk nikdy nezalíbí všem, se na vlastní kůži přesvědčila také herečka...

Reality shows

Napínavý souboj o kmenovou a individuální imunitu, konec klíčového hráče i neprofesionální chování moderátora Ondřeje Novotného, které tvůrci reality show raději vystřihli, ale trochu...