Connect with us

Zadejte svůj dotaz

.

Celebrity

Dominika Gottová se chce usmířit s mladšími sestrami, které jí kvůli Ivaně musely vykat: Prozradila, jaké budou její další kroky

Kolem Dominiky Gottové je stále rušno. Nejstarší dcera Karla Gotta přitahuje čím dál více mediální pozornost. Jeden den je v Česku, druhý den letí do Finska. Svá rozhodnutí mění jako počasí na podzim, a jelikož se o ní podle jejího úsudku už dlouho nepsalo, rozhodla se, že je na čase se opět ozvat.

Zdroj: Nextfoto.cz
Zdroj: Nextfoto.cz

Před nedávnou dobou Gottová prohlásila, že se chce usmířit se svými mladšími sestrami. Zároveň se ale nehodlá vzdát dědictví, o které bude bojovat, protože jí podle jejích slov patří. Jelikož se v souvislosti s jejími slovy začalo mluvit o jejím vztahu s Charlotte a Nelly Gottovou, promluvila i o svém vztahu k sestrám. Kromě toho také přiznala, že by se s nimi nikdy hádat nezačala. Rozepře prý způsobila především tatínkovo žena Ivana, která všechny tři Gottovy dcery vzájemně oddalovala.

V rodině jsou stále napjaté vztahy

Od smrti Karla Gotta utekly dlouhé tři roky. Všechny důležité ženy, které ve svém životě kolem sebe měl, ale stále nejsou usmířeny. Zdálo by se, že minimálně pro klid jeho duše by mohly Dominika s Ivanou zakopat válečnou sekeru. Ani jedna z nich ale nehodlá o podobné věci slyšet.

V tomto případě zřejmě všechny rány čas nezahojí. Dominika chce bojovat o své dědictví a Ivana se jí v tom staví do cesty. Na druhou stranu se chce ale nejstarší Gottova dcera usmířit s těmi, se kterými si nikdy nic neudělala. K nenávisti proti její osobě prý nejmladší sestry navedla právě Ivana.

„Po dlouhém zvažování jsem se rozhodla, že se pokusím obnovit vztah se svými mladšími sestrami Charlottkou a Nellinkou. Už nejsou malinké a zcela jistě mají vlastní rozum,“ říká Dominika s tím, že dříve jim do hlavy vkládala různé názory právě jejich matka.

Vlastní sestře musely vykat

Dominika se svěřila také s tím, že když přijela za otcem na návštěvu, jeho dvě mladší dcery jí musely vykat. Dále uznala, že ne vždy byla pro své sestry tím pravým vzorem a sestrou, jakou by měla být. „Chtěla bych jim říci, jak moc pro mě náš tatínek znamenal. A chtěla bych se jim omluvit za to, že jsem vždy nebyla dokonalou sestrou,“ dodala.

„Ivana trvala na tom, aby mi holky vykaly. Pořád je okřikovala, aby mi netykaly. Já jsem to tak nechtěla, ale ona si stála za svým. Bylo jasné, že nechce, abychom spolu navázaly bližší vztah,“ říká smutně. Kromě toho, že rozvrátila její vztah se sestrami, vyčítá Dominika Ivaně i své vyloučení z dědického řízení.

K této situaci došlo v roce 2020 a podle deníku Blesk se jedná o hlavní důvod, proč se Dominika nestýká ani se svou další sestrou Lucií. „Rozhodla jsem se celé dědické řízení napadnout. Už jsem podepsala plnou moc pro právníky v Praze,“ prohlásila. Zda je to ta nejlepší cesta, jak si sestry usmířit, není tedy jisté.

Zdroje: Sedmička, Blesk

Může se Vám líbít

Celebrity

Syn Kateřiny Kornové Filip slavil 30. narozeniny. Narodil se den před narozeninami svého otce zpěváka a herce Jiřího Korna, takže pánové slavili v tandemu....

Celebrity

Kdo ještě neslyšel o vztahu modelky Agáty Hanychové a mediálního magnáta Jaromíra Soukupa, jako by snad ani nebyl. Zprávy o tomto nově vzniklém páru...

Celebrity

Sto lidí, sto chutí, říká jedno známé české pořekadlo. O tom, že se člověk nikdy nezalíbí všem, se na vlastní kůži přesvědčila také herečka...

Reality shows

Napínavý souboj o kmenovou a individuální imunitu, konec klíčového hráče i neprofesionální chování moderátora Ondřeje Novotného, které tvůrci reality show raději vystřihli, ale trochu...