Connect with us

Zadejte svůj dotaz

.

Celebrity

Dominika Myslivcová porodila: na svět přivítala syna Deriana

Dominika Myslivcová se celé těhotenství těšila na narození svého syna Deriana. A dnes konečně nastal den, který zůstane pro Dominiku tím nejvýznamnějším.

Dominika Myslivcová
Zdroj: Nextfoto

Dominika informovala o blížícím se porodu

Blogerka a youtuberka Dominika Myslivcová již včera sdělila svým fanouškům, že dnes přivede na svět syna. Veřejnost informovala tímto postem: „Tak a je to tady, jdeme si pro tu naši malou lásku. Je možný, že si to stále ještě neuvědomuji?“ přiznala nejistá Dominika. „Čeká nás velký krok do neznáma a já vůbec nevím, co očekávat… Od porodu, od mateřství, vlastně od všeho… A trošku se začínám bát, ale to je asi přirozené,“ svěřila se. „Takže prosím všechny… Zítra na nás moc moc myslete,“ požádala své fanoušky.

Dominika nevěděla do poslední chvíle, jestli veřejnosti prozradí termín porodu (císařského řezu). „Nejprve jsem si říkala, že asi ne, ale teď cítím, že chci, ať to víte a ´prožijete´ ten den se mnou.“

Dominika Myslivcová zvládla všechno bravurně a na svém Instagramu se pochlubila fotografiemi rozkošného syna. „Derian. Muž mého života…“ napsala k příspěvku. Ke krásnému synovi jí pogratulovali například Taťána Makarenko, Dominika Mesarošová, Zuzana Plačková nebo Petr Říbal.

Zdroj: Instagram Dominika Myslivcová, autorský text

Může se Vám líbít

Sticky Post

Herečka Barbora Seidlová (42) září v současné době v roli maminky tří dětí ve filmu Tajemství a smysl života. Jak herečka zareagovala na otázky...

Sticky Post

Herečka Barbora Mudrová se rozhodla se svým manželem k velkému kroku, který nese s sebou obrovský závazek. S čím se svěřila a jakým způsobem...

Sticky Post

Legendární zpěvačka Marie Rottrová si přichystala pro fanoušky opravdové vánoční překvapení: 28. prosince 2023 vystoupí v O2 areně a dodatečně oslaví své kulatiny!

Sticky Post

Herečka Kristýna Leichtová poslala vzkaz „pánům tvorstva“. Co měla na srdci, že se o tom rozhodla promluvit veřejně?

Sticky Post

To tu ještě nebylo: modelka Natálie Kočendová se vrací zpátky do vztahové reality show Love Island, kterou mohou diváci sledovat na TV Nova.

Sticky Post

Krásná moderátorka Andrea Antony se stala dvojnásobnou maminkou. S manželem přivítali na svět chlapečka Frederika.

Sticky Post

Půvabná Kateřina Brožová zažila něco, z čeho má noční můru většina lidí: uvízla v obchodním centru a nemohla se dovolat pomoci.

Sticky Post

Není to tak dávno, kdy se rozpadl mediálně sledovaný vztah mezi Agátou Hanychovou a Jaromírem Soukupem. Byl příčinou rozchodu jiný muž?

Sticky Post

Herec Petr Rychlý je neodmyslitelnou součástí seriálu Ordinace. Fanoušci si nedokážou představit, že by herec ze seriálu definitivně odešel. Uvidíme ho v Ordinaci i...

Sticky Post

Pavel Liška a Jan Révai strávili sedm nezapomenutelných týdnů prozkoumáváním Papuy Nové Guiney. Všechny vzrušující zážitky jsou pro ně k nezaplacení. Na konci jejich...

Sticky Post

Herečku Terezu Brodskou zmohla nemoc. Nejde ale o běžnou virózu. Podle jejího vyjádření je její zdravotní stav natolik vážný, že musela zrušit pracovní povinnosti.

Sticky Post

Věčně usměvavá herečka Alice Bendová nečekaně přiznala, že má psychické problémy. Svým fanouškům oznámila, že prodělala covid, který na ní zanechal následky.