Connect with us

Zadejte svůj dotaz

.

Celebrity

Eva Burešová to nandala hejtrům: Vysvětlila jméno Tristan William a vysmála se starým Miroslavům

Novopečená dvojnásobná maminka Eva Burešová před několika dny přivedla na svět svého druhého syna. Nyní už je doma z porodnice, a když zjistila, jakou bouři vyvolala tím, že s vyhlášeným kuchařem Přemkem Forejtem dali synovi originální jméno, rozhodla se na Instagramu uvést věci na pravou míru, a utnout tak kritické komentáře některých jedinců.

Zdroj: Nextfoto
Zdroj: Nextfoto.cz

Herečka Eva Burešová nedávno oslavila 29. narozeniny a v současné době vychovává syna Tristana Williama, kterého má s kuchařem Přemkem Forejtem.  Z předchozího vztahu má syna Nathaniela Adama Salvatora a Přemek zase dceru Stellu. Eva se bude muset pěkně ohánět, až budou všechny děti pohromadě. Stellu má totiž Forejt ve střídavé péči.

Netradiční jméno okamžitě vyvolalo spekulace u lidí, kteří se snažili dopátrat, proč dvojice syna pojmenovala takto podivně. „Já si myslím, že je vždy potřeba ten čistý papír nějak hezky nadepsat, my jsme věděli s Evičkou, že chceme jméno Tristan, protože se nám strašně líbí, a přidali jsme k tomu i Williama, abychom tak hezky zaoblili to jméno, a vlastně jsme se na tom shodli oba a strašně se nám to líbí, přiznám se, že jsem trochu unavený, ale jsem vděčný. Evička je naprostý poklad, je strašně statečná, tak jsem z toho takový šťastný. Je to krásné a nepopsatelné,“ uvedl na pravou míru šéfkuchař, který na Nově natáčí další řadu kulinářského pořadu Mastercheef Česko.

Eva s Přemkem si přivezli domů svůj maličký poklad štěstí a mocně ho přivítali. Víc balónků byste nenašli ani na pouti. Pyšná maminka po návratu z porodnice zabrousila na internet a byla v naprostém šoku, co za hysterii vyvolal fakt, že se její syn jmenuje Tristan William. Na svém Instagramu proto poslala kritikům jasný vzkaz.

Burešová si z rejpalů opravdu nic nedělá

Když se na Instagram po delší přihlásila, nestačila se divit, co jsou někteří jedinci schopni napsat. Podle ní by se každý měl starat o sebe a podívat se na své jméno. Nikomu z nás by podle ní nebylo příjemné poslouchat posměšné komentáře, které se většinou objevují na internetu a do očí to nikdo neřekne.

„Každopádně jsem nějakou dobu teď nebyla pořádně na těch internetech, takže jsem se nedostala k tomu, jakou debatu u některých lidí Tristanovo jméno vyvolalo. Tak bych jen chtěla říct, že to vyvolalo i u Nathana, a za celých 5 let se mu nikdo nikdy nesmál. Já totiž neznám žádné lidi, kteří by se někomu smáli za jméno. To většinou totiž dělají jen dospěláci na internetu. Dospěláci na internetových diskuzích smějící se miminkům za jejich jméno. Další z věcí, co mě k tomu napadá, je, že raději Tristan William než 60letý Mirek, který řeší na internetu jméno cizího dítěte. Su šťastná máma a děsně pyšná! Všechno vám to povím, ale to bude dlouhý, takže aaaaaž příště,“ řekla herečka s nadhledem. Jak je tedy vidět, Eva je silná a statečná žena, která bude své děti bránit jako lvice. A má pravdu. Pro každou maminku je její miminko to nejhezčí a nejúžasnější ze všech.

Zdroje: Blesk.cz, Kafe.cz, Instagram Evy Burešové

Může se Vám líbít

Celebrity

Syn Kateřiny Kornové Filip slavil 30. narozeniny. Narodil se den před narozeninami svého otce zpěváka a herce Jiřího Korna, takže pánové slavili v tandemu....

Celebrity

Kdo ještě neslyšel o vztahu modelky Agáty Hanychové a mediálního magnáta Jaromíra Soukupa, jako by snad ani nebyl. Zprávy o tomto nově vzniklém páru...

Celebrity

Sto lidí, sto chutí, říká jedno známé české pořekadlo. O tom, že se člověk nikdy nezalíbí všem, se na vlastní kůži přesvědčila také herečka...

Reality shows

Napínavý souboj o kmenovou a individuální imunitu, konec klíčového hráče i neprofesionální chování moderátora Ondřeje Novotného, které tvůrci reality show raději vystřihli, ale trochu...