Connect with us

Zadejte svůj dotaz

.

Celebrity

Eva Burešová utekla z Prahy. Kde se chystá porodit svého druhého potomka?

Devětadvacetiletá herečka a zpěvačka Eva Burešová se těší na svého druhého potomka. Na svět by ho měla přivést každou chvíli. Porod je totiž otázkou několika dnů, a proto se Eva rozhodla odjet z Prahy na místo, kde se v těchto horkých dnech koupe v bazénu, aby se alespoň trochu ochladila.

Zdroj: Se souhlasem Evy Burešové
Zdroj: Se souhlasem Evy Burešové

Eva Burešová je ve své kariéře velice úspěšná. Jenže s narůstající popularitou jdou ruku v ruce nenávistné komentáře, kterých dostává každým dnem víc a víc. Požehnaný stav, ve kterém se nachází, vyžaduje klid, který teď rozhodně nemá. Jejími fanoušky jsou hlavně mladší lidé, kteří umí být za obrazovkou telefonu neuvěřitelně zlí. To je vidět na všech sociálních sítích, které dávají prostor pro komunikaci.

Ačkoliv se Eva několikrát nechala slyšet, že ze světa showbyznysu zmizet nechce, protože nic jiného neumí a práce herečky i zpěvačky jí dělá obrovskou radost, je na pováženou, jestli právě tahle intenzivní pozornost nebude mít za následek to, že se Eva do budoucna z veřejného dění stáhne a bude si užívat své rodiny, kterou s Forejtem budují.

Vzhledem k blížícímu se porodu, herečka opustila velkoměsto. Chce si tak užívat venkovské pohody na Krnovsku. „Už jsem tu v klidu, hodně jsem v bazénu a těšíme se na příchod miminka,“ řekla pro deník Aha. Eva stále tají pohlaví dítěte, které čeká s českým šéfkuchařem Přemkem Forejtem, kterého známe ze soutěže Mastercheef Česko.

Stejně tak, jako u prvního syna Nathaniela, se rozhodla vzít si k porodu porodní asistentku, tzv. dulu a znovu tak rodit v nemocnici v Krnově. „Nezměnila bych na svém porodu vůbec nic. I po druhé bych se rozhodla pro dulu a krnovskou nemocnici,“ řekla Eva po prvním porodu. Stejně tak, jako každá žena, si Eva přeje přirozený porod bez zbytečných komplikací. U prvního porodu ji ale její synek začal trápit už v noci! „Rodila jsem do vody a nechala jsem si zpracovat placentu, to mi hrozně pomohlo, to je geniální věc, měla jsem po bytě všude nalepený kartičky s afirmacemi,“ přiznala tehdy herečka.

Eva si plánuje mateřskou dovolenou řádně užít. S prvním dítětem to bylo přeci jen jiné. Teď bude mít děti dvě a o to více to pro ni bude náročné. Jako zkušená matka vše jistě dobře zvládne a snad ji začneme brzy vídat na televizních obrazovkách, kde bude divákům zajisté chybět, především v seriálu ZOO, kde hraje hlavní postavu Viky Janečkovou. „Teď věřím, že budu moct zůstat doma pod partnerovými křídly. Já jsem si to užila i s Nathánkem, jen ne tak dlouho. Ale už se k tomu nechci vracet, jsem ráda, že jsme to zvládli s hrdostí a úsměvem a už je to pryč. Teď je všechno krásné a fajn,“ libuje si herečka.

Co je to afirmace?

Afirmace jsou krátké, a především posilující věty, které záměrně opakujeme buď nahlas, nebo v myšlenkách, abychom ovlivnili svůj život k lepšímu. Afirmace si tvoříme v přítomném čase a s jedním záměrem. Např. pro téma sebepřijetí může afirmace znít: Mám se ráda taková, jaká jsem.

Zdroj: Aha.cz

Může se Vám líbít

Celebrity

Syn Kateřiny Kornové Filip slavil 30. narozeniny. Narodil se den před narozeninami svého otce zpěváka a herce Jiřího Korna, takže pánové slavili v tandemu....

Celebrity

Kdo ještě neslyšel o vztahu modelky Agáty Hanychové a mediálního magnáta Jaromíra Soukupa, jako by snad ani nebyl. Zprávy o tomto nově vzniklém páru...

Celebrity

Sto lidí, sto chutí, říká jedno známé české pořekadlo. O tom, že se člověk nikdy nezalíbí všem, se na vlastní kůži přesvědčila také herečka...

Reality shows

Napínavý souboj o kmenovou a individuální imunitu, konec klíčového hráče i neprofesionální chování moderátora Ondřeje Novotného, které tvůrci reality show raději vystřihli, ale trochu...