Connect with us

Zadejte svůj dotaz

.

Celebrity

Eva Samková se tajně vdala: Za manžela si vzala herce Marka Adamczyka! Vezme si jeho příjmení?

Nejrychlejší dáma prkna se stala vdanou paní! Úspěšná olympijská šampionka ve snowboardcrossu Eva Samková řekla ANO svému dlouholetému partnerovi, herci Marku Adamczykovi na nádherném místě uprostřed Krkonoš.

Zdroj: Nextfoto
Zdroj: Nextfoto

Tento slavný pár se dal dohromady už v roce 2018 a za celé čtyři roky spolu šli ruku v ruce na své cestě plné radosti, ale i bolestí a starostí. Eva přišla kvůli zákeřné nemoci o svou milovnou maminku a následně se díky svému zranění nemohla zúčastnit ani zimních olympijských her.

Svatební den si dokonale užili. Svatba proběhla ve čtvrtek 15. září v Krkonoších, v krásném prostředí areálu Horská bouda Dvoračky a horského hotelu Štumpovka. Tato místa jsou jim oběma velmi blízká. Snowboardová královna se narodila ve Vrchlabí a Marek strávil v Krkonoších dlouhé měsíce natáčením filmu Poslední závod. I přes výstrahy meterologů se počasí nakonec vydařilo a nic nebránilo jejich nové životní éře.

Oslava sice byla utajená, ale nejmenované zdroje prozradily, že byla přesně taková, jakou si ji novomanželé představovali. „Samozřejmě, že je nám ctí. Dvoračky jsou krásné a odlehlé místo, kde mají svatby klid, tak se tomu ani moc nedivím. Nicméně, na Dvoračkách snad proběhla jen oslava, o obřadu u nás nevím,“ řekl starosta Petr Matyáš.

Slavný pár původně ještě na jaře tohoto roku nechtěl o slově svatba ani slyšet. „Vyrostla jsem ve snowboardové partičce, kde se zasnoubení příliš nenosí. Možná jsem tím ovlivněná. Ani jsem nevyrůstala v rodině, kde by to bylo velké a důležité téma,“ svěřila se Samková v dubnu webu Super.cz.

Eva převezme přijmení svého manžela, a proto si nyní všichni budeme na snowbordcrossových závodech zvykat na jméno Adamczyková. „Úspěchy nedělá jméno, ale osoba. Moje maličkost odteď s hrdostí, láskou a radostí nosí příjmení Adamczyková,“ vzkázala sportovkyně ve svůj šťastný den. Svatbu známý pár uspořádal v Krkonoších.

V letošní sezoně usilovala Samková o třetí cenný kov z olympijských her v řadě, zlomeniny obou kotníků v závodu SP v rakouském Montafonu ji ale nakonec o vrchol roku na hrách v Pekingu připravily. Před osmi lety na olympiádě v Soči se v adrenalinové disciplíně dočkala vysněného zlata.

Zdroje: Blesk, iDNES, TN.cz, Super.cz

Může se Vám líbít

Celebrity

Syn Kateřiny Kornové Filip slavil 30. narozeniny. Narodil se den před narozeninami svého otce zpěváka a herce Jiřího Korna, takže pánové slavili v tandemu....

Celebrity

Kdo ještě neslyšel o vztahu modelky Agáty Hanychové a mediálního magnáta Jaromíra Soukupa, jako by snad ani nebyl. Zprávy o tomto nově vzniklém páru...

Celebrity

Sto lidí, sto chutí, říká jedno známé české pořekadlo. O tom, že se člověk nikdy nezalíbí všem, se na vlastní kůži přesvědčila také herečka...

Reality shows

Napínavý souboj o kmenovou a individuální imunitu, konec klíčového hráče i neprofesionální chování moderátora Ondřeje Novotného, které tvůrci reality show raději vystřihli, ale trochu...