Connect with us

Zadejte svůj dotaz

.

Celebrity

Expremiér Andrej Babiš brzy oslaví své narozeniny: Jeho žena prozradila, jaký dárek si manžel přeje

Bývalý premiér a šéf hnutí ANO Andrej Babiš bude slavit 2.září své šedesáté sedmé narozeniny. Všichni tak očekávají, že půjde o velkolepou oslavu, na které bude stovka gratulantů, ale opak je pravdou. Páteční oslavy budou skromné a pouze v rodinném kruhu. Jeho žena Monika Babišová nastínila, co šéf hnutí ANO požaduje za dárek.

Zdroj: Nextfoto
Zdroj: Nextfoto

Co se týče oslav narozenin, vždy se u Babišů slavilo ve velkém stylu. Tento rok však nepůjde o nic velkolepého. Dle všeho to vypadá, že městská část Průhonice, kde tento podnikatel a politik bydlí, nezažije žádný pořádný narozeninový mejdan. Při minulých oslavách Babiš slavil v jedné francouzské restauraci, kterou mimo jiné sám vlastní. Podávalo se šampaňské zdarma a nechyběl ani soukromý ohňostroj. O to vše letos obyvatelé Průhonic přijdou.

Jeho žena Monika Babišová pro redakci ŽivotvČesku sdělila, že nějaký dárek její muž určitě dostane. A bude to prý svetr. Expremiér si ho přeje, protože chce poslechnout radu předsedkyně sněmovny Markéty Pekarové Adamové, která doporučila, aby si v zimě lidé oblékli o svetr navíc a zima jim tím pádem nebude. „Nechce slavit, takže budeme mít jen společný oběd a dárek určitě dostane, chce svetr,“ sdělila manžela expremiéra.

Ani samotná Monika není pro národ neznámá. Pro mnoho žen se stala módním vzorem. Její zálibu v módě však narušila pandemie covidu-19, kdy se žádné společenské akce nekonaly a většina obchodů zůstala uzavřena. „Tento rok je pro mě rokem tepláků,“ prozradila v rozhovoru pro Blesk Zprávy premiérova žena v roce 2020. Právě zmiňované tepláky nosila během nařízení o omezení pohybu nejčastěji.

Narozeniny slavila také dcera Vivien

Na začátku srpna oslavila narozeniny také dcera Andreje Babiše, nyní již dvaadvacetiletá Vivien. Expremiér se společnou fotografií z oslavy pochlubil na svém Instagramu. Z fotografie je patrné, že je na svou Vivi moc pyšný. Jak si mnozí z fanoušků mohli všimnout, dcera po svém otci zdědila řadu rysů. „Moje malá Vivi dnes oslavila už 22. narozeniny“ pochlubil se Andrej Babiš na Instagramu.

Na oslavě nechyběl pořádný dort, ani společná fotografie se svým otcem. Vivien kromě vlastností po otci, zdědila vkus i záliby po mamince, kterou pečlivě následuje. Má ráda drahou kosmetiku, miluje oblečení luxusních značek a její nákupy pravidelně probíhají v Paříži. Vivi se ve Francii určitě neztratí. Tento romantický jazyk ovládá opravdu bravurně.

Zdroje: ŽivotvČesku, Extra.cz, Blesk.cz

Může se Vám líbít

Celebrity

Syn Kateřiny Kornové Filip slavil 30. narozeniny. Narodil se den před narozeninami svého otce zpěváka a herce Jiřího Korna, takže pánové slavili v tandemu....

Celebrity

Kdo ještě neslyšel o vztahu modelky Agáty Hanychové a mediálního magnáta Jaromíra Soukupa, jako by snad ani nebyl. Zprávy o tomto nově vzniklém páru...

Celebrity

Sto lidí, sto chutí, říká jedno známé české pořekadlo. O tom, že se člověk nikdy nezalíbí všem, se na vlastní kůži přesvědčila také herečka...

Reality shows

Napínavý souboj o kmenovou a individuální imunitu, konec klíčového hráče i neprofesionální chování moderátora Ondřeje Novotného, které tvůrci reality show raději vystřihli, ale trochu...