Connect with us

Zadejte svůj dotaz

.

Celebrity

Petr a Gabriela z Love Islandu: Co na sebe vzájemně zjistili až po skončení show a kdo komu udělal žárlivou scénu?

Hrdličky z Love Islandu Gabriela Gášpárová a Petr Havránek pravidelně zásobují své fanoušky svými zamilovanými i zábavnými příspěvky. Jak to ale mají mezi sebou mimo kamery a displeje telefonů? Mají ve svém vztahu všechno stále zalité sluncem, nebo se už přehnal i nějaký mráček? V rozhovoru pro Zítřek populární dvojice také prozradila, čeho si na sobě vzájemně váží a kam vyrazí v nejbližší době.

Zdroj: Nextfoto
Zdroj: Nextfoto

Jak se vám momentálně daří? Láska stále kvete?

Petr: Daří se nám dobře. Nedávno jsme oslavili Gabčiny 21. narozeniny. Gabča je už oficiálně plnoletá po celém světě, takže můžeme letět do Vegas a tam se vzít. Jo! (smích)

Gábi, čekala jste, že by vám Petr přichystal narozeninové překvapení?

Gabriela: Já jsem to vůbec nečekala, takže jsem z toho byla úplně nadšená. Myslela jsem si, že mě začal podvádět, protože když připravoval oslavu, schovával si pořád telefon a byl takový zvláštní. Zavolala jsem svojí mámě a řekla jí, že to je v háji, že mám blbý pocit, že se něco děje. A pak jsem vešla do místnosti, kde byli všichni moji blízcí a kamarádi, na kterých mi záleží.

Jaký další dárek jste od Petra dostala?

Petr: Zatím nic. (smích)

Gabriela: Tohle krásné překvapení. (smích) Já už nic víc nepotřebuju.

Petr: A kytku. Stačí, ne? (smích)

Nedávno jste spolu byli na romantickém výletě v Paříži. Plánujete další společnou cestu do zahraničí?

Petr: Než jsme dorazili sem, tak jsem zrovna kupoval letenky do Milána.

Před měsícem a půl oznámili rozchod Vilda s Nikol, se kterými jste se na Love Islandu hodně bavili. Překvapilo vás to, nebo jste o tom věděli už delší dobu?

Petr: My jsme se to dozvěděli až v tu chvíli, kdy Nikol dala ven to prohlášení. Ale nějakým způsobem jsme to tušili z hlediska toho, že mi Vilda řekl, že se už skoro měsíc neviděli nebo že se nevídají tak často. Říkal jsem si, že se asi něco děje, ale nechtěl jsem do toho rejpat, ale pak to vyvrcholilo v rozchod, takže překvapení to bylo i přesto, že jsem nějakým způsobem věděl, že se něco děje. Ale pokaždé, když jsme se chtěli na něco zeptat, bylo nám odpovězeno, že je všechno v pořádku.

Myslíte si, Gabčo, že by něco takového potkalo i vás dva, pokud byste se nenastěhovala za Petrem do Prahy?

To se strašně těžko hodnotí, co by kdyby, ale já jsem toho názoru, že když ti dva spolu chtějí doopravdy být, vždy si nějakým způsobem ten čas na sebe najdou. Samozřejmě oni to mají komplikovanější, Vilda teď hodně jezdí do Bratislavy na taneční show Let’s dance. Přesně jak řekl Petr, my jsme do toho neviděli a myslím si, že by to tak i mělo být, že to řešili spolu jen oni dva a nezatahovali do toho nikoho jinýho, protože by to třeba mohlo dopadnout ještě mnohem hůř.

Oba jste mladí, pohlední a momentálně velmi sledovaní lidé. Jak to mezi vámi je s důvěrou a se žárlivostí?

Petr: Důvěru si vezmu já a žárlivost Gabča, ta o tom něco může říct. (smích) Já samozřejmě nežárlím vůbec, protože Gabče věřím. Řekl jsem Gabče na začátku vztahu, že pro mě je důvěra nejstěžejnější pilíř, takže kdyby tam bylo něco, co by ji trochu nahlodalo nebo nakoplo, tak v tu chvíli je pro mě hrozně těžký obnovit to, co bylo předtím.

Gabriela: Já to mám s důvěrou úplně stejně. Kdybych mu nedůvěřovala, tak s ním nejsem, ale jsem možná trošku žárlivější typ, ale myslím si, že to není nic hrozného a že je to ještě v rámci možností.

Petr: Je to takové roztomilé žárlení.

Co byste dělala, kdybyste zjistila, že se vám snaží nějaká slečna lézt do zelí?

Gabriela: Důležité by bylo, zda je k tomu Petr nakloněný, anebo není.

Proběhla u vás doma už nějaká žárlivá scéna?

Petr: Žárlivá scéna proběhla hlavně v týdnu, kdy jsem Gabče připravoval tu již zmíněnou tajnou oslavu narozenin. A vyvrcholilo to v to, že mi volal Gabčin brácha, že Gabča pomalu v breku volá její mamce, že si myslí, že ji podvádím a že to bude muset nějak řešit. Potom jsem přišel domů a Gabča měla výraz na styl „možná tě právě zabiju“, takže tohle byla zatím největší žárlivá scéna, která proběhla.

Gabriela: Dělala jsem scénu spíš kolem sebe, že jsem volala té mámě, protože s ní pořád konzultuji úplně všechno. A jak mi připravoval tu oslavu, pořád si schovával telefon, nebo když jsem se ho zeptala, kdo mu volá, tak odpověděl, že nikdo. Pořád jsem si říkala, co se děje, ale jakmile jsem zjistila, že mi připravil narozeninové překvapení, došlo mi, že nebyl důvod dělat nějaké scény.

Nyní spolu žijete už nějakou dobu. Jaké věci jste na sebe vzájemně zjistili až při vzájemném soužití?

Petr: Tohle je těžká otázka. Love Island je dobrá příprava na společné bydlení, protože tam jste spolu 24/7 dva měsíce v kuse i v jedné posteli. Nenapadá mě nic, co jsme zjistili až pak. Vlastně Gabča se teď víc uvolnila a chrápe víc jako na Love Islandu. (smích)

Gabriela: Je to tady zároveň jiný než na Love Islandu, ale nenapadá mě žádná konkrétní věc, kterou bych zjistila až pak. Spíš si myslím, že jsme se daleko víc poznali a poznali jsme to naše okolí, ve kterém se běžně pohybujeme. Potkali jsme další rodinné příslušníky a kamarády, ale není vyloženě nic, co by mě překvapilo. Je to ten samý člověk, jaký byl na Love Islandu, takže jsem z toho zjištění měla radost.

Jaká je vlastnost, které si na tom druhém nejvíce vážíte?

Petr: Chtěl bych říct něco spešl, ale napadají mě „běžné věci“ jako to, že jí můžu věřit a můžu se na ni spolehnout. Mám na ní rád její osobnost a hodně si cením toho, že se směje mým debilním vtipům, i když pravděpodobně nejsou tak vtipný, jak si myslím ve svojí hlavě, ale Gabča dělá, že vtipný jsou, a tím mi dodává pocit toho, že jsem asi vtipnej. (smích)

Gabriela: Já mám úplně to samé. Celkově jsme nezažila tak klidný vztah, jako mám teď, a strašně mě to překvapuje, protože jsem netušila, že bychom si mohli tak moc sednout. Líbí se mi, že řeší domácnost a nenechává to jen tak. Celkově je na mě hodný a mám ráda i jeho postoj k životu a ten způsob, jak mi projevuje lásku. Nedokázala bych si vybrat jednu věc.

Zmínila jste, že se Petr stará o domácnost. Uvařil vám někdy?

Gabriela: Petr nevaří.

Petr: Upekl jsem makovej závin jako!

Gabriela: Když si jde Petr uvařit čaj, tu konvici tam nechá stát dvě hodiny a pak si vzpomene, že si vlastně chtěl udělat čaj. (smích)

Čili v tomto směru držíte otěže vy?

Gabriela: Rozhodně. Já mu vždy uvařím čajíček, oloupu pomeranč.

Petr: Teď Gabča ukázala všechny svý kuchařský skills. (smích) Ne, dělám si srandu. Vaří, udělala mi lososa a upekla dort.

Plánujete společné focení?

Petr: Já bych, prosím, dodal, že tady je naše číslo. Kdo bude mít nějaké nabídky, volejte! (smích) My toho plánujeme víc, jelikož spolu v podstatě pracujeme každý den, protože díky té reality show nás lidé chtějí sledovat každý den, což je svým způsobem na sociálních sítích také práce. Plánujeme další byznysové věci i focení, ale nechci nic zakřiknout. Teď jsme v takové té fázi, že jsme všechno dohnali a začíná nám přechodné období mezi odjezdem z Love Islandu a návratem do stoprocentní reality.

Může se Vám líbít

Celebrity

Syn Kateřiny Kornové Filip slavil 30. narozeniny. Narodil se den před narozeninami svého otce zpěváka a herce Jiřího Korna, takže pánové slavili v tandemu....

Celebrity

Kdo ještě neslyšel o vztahu modelky Agáty Hanychové a mediálního magnáta Jaromíra Soukupa, jako by snad ani nebyl. Zprávy o tomto nově vzniklém páru...

Celebrity

Sto lidí, sto chutí, říká jedno známé české pořekadlo. O tom, že se člověk nikdy nezalíbí všem, se na vlastní kůži přesvědčila také herečka...

Reality shows

Napínavý souboj o kmenovou a individuální imunitu, konec klíčového hráče i neprofesionální chování moderátora Ondřeje Novotného, které tvůrci reality show raději vystřihli, ale trochu...